Keystone logo

7 Teisės magistras Programos į Teisės studijos Verslo teisės studijos Pramogų pasaulio teisės studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Teisės studijos
  • Verslo teisės studijos
  • Pramogų pasaulio teisės studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (7)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Teisės magistras Programos į Teisės studijos Verslo teisės studijos Pramogų pasaulio teisės studijos

A įstatymų (LL.M.) laipsnis magistras yra antrosios pakopos studijų laipsnį, kad pagrindinis dėmesys skiriamas specialybės teisės srityje. Tarptautiniu mastu pripažįstamą laipsnį trunka maždaug vienerių metų dieninių klasių uždirbti.

LL.M. Pramogos įstatymas magistrantūros laipsnį, kad pagrindinis dėmesys skiriamas teisės, kiek jis susijęs su pramogų versle. Be to, mokymosi apie pagrindai, studentai dažnai turi imtis arba autorinių teisių įstatymą ar intelektinės nuosavybės teisės klasę ir apie ryšių politikos ir teisės klasę. Jos turi imtis du kursus savo nuožiūra, su variantų, įskaitant reklamos, e-komercija įstatymų ir muzikos pramonės praktiką, pavadinimas kelias.

Kai asmenys baigti šių klasių, jie galės naudoti savo žinias apie pramogų teisę, įskaitant klasių jie pasirinko sau specifiką, siekiant padėti muzikantai, aktoriai ir kiti menininkai ir atlikėjai naršyti pramogų industrijos.

Kaina imtis kursus uždirbti LL.M.Pramogos teisė priklauso nuo to, kur studentas nusprendžia eiti į mokyklą. Ne tik kaina skiriasi priklausomai nuo pasirinkto įstaigoje, ji taip pat priklausys nuo šalies, kurioje studentas studijuoja.

Asmenys, kurie uždirba LL.M. Pramogos įstatymo paprastai jau turi teisinį išsilavinimą, kuri leidžia jiems praktikuoti. Kai jie baigia savo specialybės kursus, jie galės ginčytis dėl savo klientų vardu. Tai galėtų apimti padėti ką nors, kas buvo nustatytas autorių teisių pažeidimo arba padėti klientui, kuris buvo kaltinamas nusikaltimo auka. Be to, jie dažnai turi žinių, kad galėtų derėtis kalbama apie savo klientų vardu, siekiant užtikrinti jos mokamos gana savo talentus.

Programos gauti LL.M. Pramogos įstatymo yra prieinami kolegijų ir universitetų visame pasaulyje, iš kurių daugelis siūlo kursus internete, kad studentai gali toliau dirbti ar dalyvauti kitų įsipareigojimų studijų metu.Norėdami pradėti su, žinoma, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.