Keystone logo

1 Teisės magistras Programos į Teisės studijos Tarptautinės teisės studijos Tarptautinė verslo teisė į Klivlandas, Jungtinės Amerikos Valstijos dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Teisės studijos
  • Tarptautinės teisės studijos
  • Tarptautinė verslo teisė
Studijų sritys
  • Teisės studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular study format

Teisės magistras Programos į Teisės studijos Tarptautinės teisės studijos Tarptautinė verslo teisė

Klyvlendas yra JAV valstybės Ohajo miestas ir yra tankiausiai apskritis valstybės. Miestas įsikūręs šiaurės rytų Ohio pietinės pakrantės Lake Erie.

Kas yra tarptautinė verslo teisė?
Tarptautinė verslo teisė – tai tyrimas, kaip įstatymai ir taisyklės daro įtaką verslo santykiams tarp įmonių, įsikūrusių įvairiose šalyse. Tai gali apimti tokias temas kaip sutarčių teisė, intelektinės nuosavybės teisė ir prekybos reguliavimas.

Tarptautinio verslo teisės darbai
Tarptautinio verslo teisės specialistai dirba įvairiose pramonės šakose ir atlieka įvairias pareigas. Kai kurios bendros pozicijos apima sutarčių vadovą, atitikties pareigūną ir muitinės tarpininką. Jie gali dirbti privačiose įmonėse, vyriausybinėse organizacijose ar ne pelno agentūrose.

Kodėl verta studijuoti tarptautinio verslo teisę?
Tarptautinė verslo teisė yra svarbi, nes padeda verslo specialistams suprasti teisinę aplinką, kurioje jie dirba. Tai gali padėti išvengti teisinių nesklandumų, taip pat išnaudoti galimybes užsienio rinkose.

Tarptautinio verslo teisės laipsniai
Tarptautinio verslo teisės studijomis besidomintiems studentams siūlomos įvairios studijų galimybės. Kai kurios bendros programos apima verslo administravimo bakalaurą, teisės daktaro laipsnį arba verslo administravimo magistro laipsnį.

Ką studijuosiu tarptautinio verslo teisės studijų metu?
Kai kurios temos, kurias galite studijuoti studijuodami Tarptautinio verslo teisės laipsnį, yra sutarčių teisė, intelektinės nuosavybės teisė ir prekybos reguliavimas. Taip pat greičiausiai sužinosite apie skirtingų šalių teisines sistemas ir kaip užsiimti verslu pasauliniame kontekste.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Teisės magistro laipsnis, arba LLM, yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia tam tikrą antrojo akademinio laipsnio teisės studijų specialybę. LLM studijų programos paprastai trunka vienerius metus ir yra orientuotos į tam tikro mokslinio tyrimo atlikimą.