Keystone logo

0 Teisės magistras Programos į Teisės studijos Tarptautinės teisės studijos Tarptautinė verslo teisė į Kipras dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Teisės studijos
  • Tarptautinės teisės studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (0)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Nė viena programa neatitinka jūsų paieškos kriterijų. Patikslinkite filtrus.

Clear filters

Teisės magistras Programos į Teisės studijos Tarptautinės teisės studijos Tarptautinė verslo teisė

Kas yra tarptautinė verslo teisė?
Tarptautinė verslo teisė – tai tyrimas, kaip įstatymai ir taisyklės daro įtaką verslo santykiams tarp įmonių, įsikūrusių įvairiose šalyse. Tai gali apimti tokias temas kaip sutarčių teisė, intelektinės nuosavybės teisė ir prekybos reguliavimas.

Tarptautinio verslo teisės darbai
Tarptautinio verslo teisės specialistai dirba įvairiose pramonės šakose ir atlieka įvairias pareigas. Kai kurios bendros pozicijos apima sutarčių vadovą, atitikties pareigūną ir muitinės tarpininką. Jie gali dirbti privačiose įmonėse, vyriausybinėse organizacijose ar ne pelno agentūrose.

Kodėl verta studijuoti tarptautinio verslo teisę?
Tarptautinė verslo teisė yra svarbi, nes padeda verslo specialistams suprasti teisinę aplinką, kurioje jie dirba. Tai gali padėti išvengti teisinių nesklandumų, taip pat išnaudoti galimybes užsienio rinkose.

Tarptautinio verslo teisės laipsniai
Tarptautinio verslo teisės studijomis besidomintiems studentams siūlomos įvairios studijų galimybės. Kai kurios bendros programos apima verslo administravimo bakalaurą, teisės daktaro laipsnį arba verslo administravimo magistro laipsnį.

Ką studijuosiu tarptautinio verslo teisės studijų metu?
Kai kurios temos, kurias galite studijuoti studijuodami Tarptautinio verslo teisės laipsnį, yra sutarčių teisė, intelektinės nuosavybės teisė ir prekybos reguliavimas. Taip pat greičiausiai sužinosite apie skirtingų šalių teisines sistemas ir kaip užsiimti verslu pasauliniame kontekste.

Aukštasis mokslas Kipre vyksta penkių bendrų tarptautinių kalbų ty anglų, prancūzų, portugalų, turkų, graikų ir kinų. Tai išsprendė klausimus kalbos barjero šiose aukštosiose mokyklose, leidžianti net tarptautiniai studentai privalo kreiptis į šalies aukštąjį išsilavinimą.

Teisės magistro laipsnis, arba LLM, yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia tam tikrą antrojo akademinio laipsnio teisės studijų specialybę. LLM studijų programos paprastai trunka vienerius metus ir yra orientuotos į tam tikro mokslinio tyrimo atlikimą.