Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 21 Nuotolinis mokymasis Teisės magistrai  (Teisės magistras) Programos į Tarptautinė verslo teisė į Jungtinė Karalystė 2023

21 Nuotolinis mokymasis Teisės magistras Programos į Tarptautinė verslo teisė į Jungtinė Karalystė 2023

Apžvalga

Kas yra tarptautinė verslo teisė?
Tarptautinė verslo teisė – tai tyrimas, kaip įstatymai ir taisyklės daro įtaką verslo santykiams tarp įmonių, įsikūrusių įvairiose šalyse. Tai gali apimti tokias temas kaip sutarčių teisė, intelektinės nuosavybės teisė ir prekybos reguliavimas.

Tarptautinio verslo teisės darbai
Tarptautinio verslo teisės specialistai dirba įvairiose pramonės šakose ir atlieka įvairias pareigas. Kai kurios bendros pozicijos apima sutarčių vadovą, atitikties pareigūną ir muitinės tarpininką. Jie gali dirbti privačiose įmonėse, vyriausybinėse organizacijose ar ne pelno agentūrose.

Kodėl verta studijuoti tarptautinio verslo teisę?
Tarptautinė verslo teisė yra svarbi, nes padeda verslo specialistams suprasti teisinę aplinką, kurioje jie dirba. Tai gali padėti išvengti teisinių nesklandumų, taip pat išnaudoti galimybes užsienio rinkose.

Tarptautinio verslo teisės laipsniai
Tarptautinio verslo teisės studijomis besidomintiems studentams siūlomos įvairios studijų galimybės. Kai kurios bendros programos apima verslo administravimo bakalaurą, teisės daktaro laipsnį arba verslo administravimo magistro laipsnį.

Ką studijuosiu tarptautinio verslo teisės studijų metu?
Kai kurios temos, kurias galite studijuoti studijuodami Tarptautinio verslo teisės laipsnį, yra sutarčių teisė, intelektinės nuosavybės teisė ir prekybos reguliavimas. Taip pat greičiausiai sužinosite apie skirtingų šalių teisines sistemas ir kaip užsiimti verslu pasauliniame kontekste.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Teisės magistro laipsnis, arba LLM, yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia tam tikrą antrojo akademinio laipsnio teisės studijų specialybę. LLM studijų programos paprastai trunka vienerius metus ir yra orientuotos į tam tikro mokslinio tyrimo atlikimą.

Internetinis arba nuotolinis mokymasis reiškia elektroninės žiniasklaidos ir informacinių bei ryšių technologijų (IRT) naudojimą švietime. Mokydamiesi internetu, galite gauti išsilavinimą bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Jungtinė Karalystė
  • Teisės studijos
  • Tarptautinės teisės studijos
  • Tarptautinė verslo teisė
  • Nuotolinis mokymasis
Studijų sritys
  • Teisės studijos (21)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas