Keystone logo

30 Teisės magistras Programos į Teisės studijos Tarptautinės teisės studijos Tarptautinės prekybos teisė 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Teisės studijos
  • Tarptautinės teisės studijos
  • Tarptautinės prekybos teisė
Studijų sritys
  • Teisės studijos (30)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Teisės magistras Programos į Teisės studijos Tarptautinės teisės studijos Tarptautinės prekybos teisė

LLM Tarptautinės prekybos teisės programos yra skirta studentams, siekiantiems karjeros kaip teisinių patarėjų ir konsultantų, arba parengti studentus doktorantūros programų tarptautinės prekybos srityje. LLM Tarptautinės prekybos teisės programą, mokiniai turės išnagrinėti prekybai nacionaliniu ir tarptautiniu lygiais, sužinoti apie sutarčių, užsienio investicijas, tarptautinių pardavimo sutarčių, ir muitinės įstatymų sudėtingumą.

Studentai gauti LLM Tarptautinės prekybos teisės mokslo laipsnį dalyvauti sudėtingoje mokymo, kuris apima griežtai užsiėmimuose, atlikti mokslinius tyrimus, konkrečių atvejų tyrimas, atvejų modeliavimas ir paprastai baigiamuoju magistro darbu. Per kursus, kuriuose svarstomi pasaulio prekybos teisės, tarptautinės bankininkystės, ekonominės teisės, ir e-komercijos LLM Tarptautinės prekybos teisės programas, įgyti stiprią Fundacyjny supratimą, apie šią temą, studentai, juos ruošia darbui kaip kompetentingų specialistų klausimus.

Sužinokite daugiau apie LLM Tarptautinės prekybos teisės programų skaityti toliau per programas. Jūs galite rasti kitą žingsnį savo akademinių ir profesinių tikslų!