Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 11 Teisės magistrai  (Teisės magistras) Programos į Technologijos teisė 2024

11 Teisės magistras Programos į Technologijos teisė 2024

Apžvalga

LLM informacinių technologijų programa siekiama skatinti pažangios žinių ir supratimą apie informacinių technologijų teisės, plačiąja prasme, per tarptautines, Europos ir vidaus nustatymuose.

Ši programa analizuoja turtus kompiuterizavimo ir interneto raida Svarbiausias ir didėjančio suartėjimo, informacijos ir komunikacijos technologijų, susijusių su teisiniais klausimais. LLM informacinių technologijų programas, taip pat ištirti augančią vertę prie informacijos ir leis jums prisidėti prie dabartinių diskusijų informacinių technologijų teisės srityse. Bendros patalpos apima reguliavimo metodų taikymą informacinių technologijų, jurisdikciją, turinio atsakomybė, privatumą ir duomenų apsaugą, intelektinę nuosavybę, standartus ir konkurencijos, elektroniniai nusikaltimai, e-komercija, ir skaitmeninę atskirtį.LLM informacinių technologijų programos pabaigoje studentai turėtų atsirasti suprasti informacinių technologijų teisės, ne tik savo teisine prasme, bet ir į jos socialinius, etinius, kultūrinius ir komercinės kontekstai.

LLM informacinių technologijų specialistai dirbti įvairių pramonės šakų ir sektorių visame pasaulyje. Galite slinkti per LLM informacinių technologijų programomis, esančią žemiau ir galėsite daugiau sužinoti apie galimybes, tavęs laukia!

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Teisės magistras
  • Teisės studijos
  • Technologijos teisė
  • Technologijos teisė
Studijų sritys
  • Teisės studijos (11)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas