Keystone logo

1 MBA Programos į Teisės studijos Verslo teisės studijos Verslo teisė 2024

Filtrai

Filtrai

  • MBA
  • Teisės studijos
  • Verslo teisės studijos
  • Verslo teisė
Studijų sritys
  • Teisės studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

MBA Programos į Teisės studijos Verslo teisės studijos Verslo teisė

Jei esate suinteresuoti verslo teisės srityje, MBA gali būti, ką jums reikia imtis savo karjerą į naujas aukštumas. Nesvarbu, ar turite šiek tiek kursinių teisės srityje, ar tik pradedate, sutelkti savo taikikliai apie MBA yra puiki idėja.

Kokie yra verslo teisėje MBA nauda?

Verslo teisė MBA suteikia jums žinias ir įgaliojimus judėti į verslo srityje, taip pat teisės aktus. Verslo vadovai ir vadybininkai linkę peržiūrėti tiems, kurie surengti verslo teisės magistro laipsnį, kaip turintys daugiau patirties, nes griežti reikalavimai tai MBA programą. Jūs taip pat linkę judėti didesnės verslo organizacijoje su šios pažangios teisinės ir verslo laipsnį.

Ką Verslo teisė MBA sudaro?

Tipiškas MBA verslo teisės apima kursus verslo, įskaitant finansų, vadybos, ir etikos, taip pat tarptautinių sandorių įvairovė. Iš verslo teisėje MBA yra ypatinga dėl teisės dalykas, kuris kursai, pavyzdžiui, bankų teisės, komercinės teisės, teisinius pagrindus taikomų finansų ir įmonių susijungimai ir įsigijimai.

Kas yra Verslo teisės reikalavimus, MBA?

Turi būti įleisti į MBA programą daugumoje mokyklų reikia turėti bakalauro ar gretutines laipsnį iš akredituotos įstaigos ar turi pakankamai kursinių užpildytą kad prilygsta bakalauro 's laipsnį. Patirtis verslo srityje ar teisės yra pageidautina, bet nebūtina.

Kiek kainuoja imtis MBA verslo teisės?

Mokesčiai, susiję su AN verslo teisės magistro laipsnį gali skirtis iš vienos šalies į kitą. Svarbu rasti akredituotą programą, kuri turi pagrįstą studijų tvarkaraštį, kad būtų galima subalansuoti savo mokslą biudžetą su savo pragyvenimo išlaidas poilsiui.

Kuris karjerą su verslo teisėje MBA?

Perėjimas su verslo teisėje MBA leis jums pradėti karjerą verslo praktika, tarptautinės plėtros, mokslo, tarptautinio verslo, ir politikos.

Kaip stoti į verslo teisėje MBA?

Jei jus domina teisės laipsnį, bet turi į verslo srityje ryšį verslo įstatymo MBA yra tinkamas jums. Paieška jūsų programoje žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo biurą, kad jūsų pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.