Osgoode Professional Development

Įvadas

Pirmaujantis profesinio teisinio išsilavinimo srityje

Osgoode Professional Development siūlo unikaliai platų ir lankstų absolventų ir tęstinio mokymosi programų asortimentą.

Apie mus

Osgoode Professional Development yra pasaulinė teisės mokyklos mokymosi visą gyvenimą lyderė.

Lankstus ir patogus mokymasis

 • Klasės, nuotolio ir internetinės parinktys

Prisijunkite prie įtakingo tinklo

 • Sukurkite pramonės lyderių tinklą

Kreditinės ir nekreditinės programos

 • Rinkitės iš TPD arba giluminių studijų

Kas mes esame

Osgoode Professional Development yra Osgoode Hall teisės mokyklos, vienos iš pirmaujančių Kanados teisės mokyklų, mokymosi visą gyvenimą grupė. Nuo pat įkūrimo 1996 m. mūsų misija išliko nuosekli ir aiški. Teikiame išskirtinai platų ir lankstų tarpdisciplininio aukštojo lygio teisinį išsilavinimą profesionalams, turintiems ir neturintiems teisės diplomų, ir esame įsipareigoję:

 • Profesionalų ir vadovų išlaikymas teisinių žinių, kompetencijos ir gebėjimų priešakyje;
 • Integruoti tarptautiniu mastu apmokytus teisininkus ir teisės absolventus į Kanados teisininko profesiją; ir
 • Suburti įvairius specialistus, kad jie galėtų spręsti teisinius klausimus iš daugiadalykės perspektyvos.

OsgoodePD visame pasaulyje žinomas dėl mūsų įsipareigojimo nuolat diegti švietimo technologijų ir pedagogikos naujoves. Buvome pirmoji teisės programa Kanadoje, siūlanti nuotolinį mokymąsi, ir stengėmės nuolat gerinti kokybę, prieinamumą ir lankstumą. Mūsų vizija – būti novatoriško profesinio teisinio išsilavinimo, leidžiančio suprasti, susieti ir transformuotis, kūrimo ir teikimo centre.

Mūsų pasiūlymai

Mes nuolat stengiamės tobulinti ir išplėsti savo profesinio tobulėjimo pasiūlymus. Tobulėjant pasaulinės bendruomenės profesinio tobulėjimo teisinio išsilavinimo poreikiams, pristatome naujas programas ir mokymosi būdus, kurie padės jums pasiekti profesinio tobulėjimo tikslus.

Profesinis tobulėjimas

 • Trumpi kursai, konferencijos ir sertifikatai: OsgoodePD konferencijos ir trumpi kursai yra viena didžiausių tęstinio teisinio mokymo (CLE) pasiūlymų Kanadoje.
 • Profesionalūs LLM vienetiniai kursai: mūsų vieninteliai LLM kursai suteikia profesionalams, dar nepasirengusiems įsipareigoti LLM programai, lankstų būdą tyrinėti pasirinktas programas.
 • Vidaus ir individualizuotos programos organizacijoms: turime patirties, išteklių ir technologijų, kad sukurtume pritaikytą esamos programos versiją, sertifikatą arba naują programą, kuri ekonomiškai efektyviai pasiektų jūsų mokymo tikslus.

Akademinės programos

 • Neakivaizdinė profesinė LLM: Sukurta absolventų lygmeniu ir sukurta taip, kad atitiktų dirbančio specialisto poreikius, galite pasirinkti iš 15 specializacijų ir daugybės pasirenkamųjų dalykų.
 • Profesionalus LLM visu etatu: Mūsų nuolatiniai absolventų lygio profesionalūs LLM yra skirti tarptautiniu mastu apmokytiems teisininkams, norintiems studijuoti ar praktikuoti teisę Kanadoje.
 • Magistrantūros studijų programos: Mūsų magistrantūros studijų programos suteikia gilią įžvalgą apie konkrečias teisės sritis.
 • Mokslinių tyrimų LLM: nuolatinis moksliniams tyrimams intensyvus laipsnis, idealus studentams, norintiems giliai įsigilinti į konkrečias studijų sritis ir tiems, kurie svarsto galimybę siekti doktorantūros.
 • Ph.D. Teisės srityje: nuolatinis aukštasis laipsnis, apimantis išsamias, intensyvius tyrimus, tinkamas studentams, kurie siekia akademinių pareigų.

Tarptautiniu mastu apmokyti teisininkai

Mes siūlome didžiausią skaičių ir plačiausią programų spektrą visoje Kanadoje tarptautiniu mastu apmokytiems teisininkams ir patyrusiems specialistams. Kurdami šias programas orientuojamės į specifinius tarptautiniu mastu apmokytų teisininkų poreikius. Siekdami padėti tarptautiniams studentams pasiekti akademinės ir karjeros sėkmės, teikiame platų studentų paslaugų spektrą.

 • OsgoodePD dieninės Kanados bendrosios teisės LLM, Tarptautinės verslo teisės LLM, Bendrosios teisės LLM ir Mokesčių teisės LLM specializacijos programos yra sukurtos specialiai tarptautiniu mastu apmokytam teisininkui.
 • Osgoode yra vienintelė Kanados teisės mokykla, siūlanti Nacionalinio akreditavimo komiteto (NCA) pasirengimo kursus tarptautiniu mastu apmokytiems teisininkams.

Vietos

 • Downtown Toronto, 1 Dundas Street West, Suite 2602, M5G 1Z3, Toronto

Klausimai