Keystone logo

2 Teisė Programos į Teisės studijos Administracinės teisės studijos Teisės rizikos vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Teisės studijos
  • Administracinės teisės studijos
  • Teisės rizikos vadyba
Studijų sritys
  • Teisės studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Teisė Programos į Teisės studijos Administracinės teisės studijos Teisės rizikos vadyba

Kas yra teisinės rizikos valdymas?

Teisinės rizikos valdymas – tai teisinių problemų, kurios gali kilti versle ar kitoje organizacijoje, numatymo, mažinimo ir planavimo procesas. Teisinės rizikos valdymas padeda įmonėms išvengti finansinių nuostolių, teisinių mokesčių ir blogų ryšių su visuomene. Teisinės rizikos valdymo tikslas – aktyviai užkirsti kelią situacijoms, kuriose gali kilti teisinių problemų. Teisinė rizika gali turėti įtakos asmenims, skyriams, komandoms ar ištisoms organizacijoms. Kai kurie verslo sričių, kuriose naudojami teisinės rizikos valdymo metodai, pavyzdžiai yra sutarčių sudarymas, politikos rašymas ir darbuotojų samdymas.

Teisinės rizikos valdytojai išmano tiek viešuosius įstatymus, tiek įmonės politiką. Jie gali nustatyti problemas prieš joms atsirandant, parengti strategijas, kaip užkirsti kelią problemoms, ir planus, kaip spręsti teisines problemas, kai jos iškyla. Teisinės rizikos valdytojai padeda organizacijoms visą laiką veikti laikantis įstatymų, kartu siekiant verslo tikslų. Galutinis teisinės rizikos valdymo tikslas – išvengti teisinių problemų. Tačiau iškilus teisinėms problemoms efektyvus teisinės rizikos vadovas užtikrins geriausią įmanomą rezultatą savo organizacijai.

Kokią naudą duoda teisinės rizikos valdymo studijos universitete?

Teisės studentai, studijuojantys teisinės rizikos valdymą, mokosi, kaip sumažinti ir planuoti su verslo veikla susijusią riziką. Jų supratimas apie įstatymus ir kitus teisės aktus leidžia jiems tapti vertingais savo organizacijos nariais. Studentai taip pat gali sužinoti apie teisinius procesus, teismų praktiką ir vyriausybės atsakomybę, todėl jie gali siekti karjeros ten, kur reikia šios patirties.

Ką studijuosiu teisinio rizikos valdymo studijų metu?

Studentai sužinos apie teisinius procesus, teismų praktiką, vyriausybės atsakomybę ir įstatymus, susijusius su skirtingomis pramonės šakomis. Teisinės rizikos valdymo studentai išmoks laikytis įstatymų, dar vykdydami verslą. Jie taip pat įgis darbo žinių apie sutartis, politiką ir įdarbinimo procedūras.

Ką galiu padaryti, gavęs teisinės rizikos valdymo laipsnį?

Daugeliui verslo sektorių reikalingos darbinės žinios apie teisinius procesus, teismų praktiką ir vyriausybės atsakomybę, o asmenims, kurie gali numatyti ir sumažinti teisinę riziką, yra daug vaidmenų. Studentai gali naudoti savo laipsnį dirbdami keliose skirtingose srityse, tokiose kaip mažmeninė prekyba, technologijos, aviacija ir nekilnojamasis turtas. Jie taip pat galėtų kreiptis į smulkaus verslo konsultacijas arba atidaryti savo įmonę, kuri specializuojasi teisinės rizikos valdyme.