Lund University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Lundo universitetas - Švedija Top-Ranked universitetas

Įkurta 1666, Lundo universitetas, Švedija, nuosekliai reitinguojami tarp 100 geriausių pasaulio universitetų (73. pasaulyje ir Švedijos viršų reitingą universitetas, QS 2016/17 reitingą).

Universitetas turi 42 000 studentų ir daugiau kaip 7 500 darbuotojų ir siūlo 100 magistrantūros studijų programų ir 6 bakalauro laipsnį programų, dėstomų anglų kalba

Lundo yra Švedijos patraukliausia studijų vietą. Universitetas siūlo vieną plačiausių diapazonai programų ir kursų Skandinavijoje, remiantis tarpdalykinio ir pažangiausius mokslinius tyrimus. Laipsnis iš Lundo universiteto yra kokybės tiek Švedijoje, tiek užsienyje bruožas.

Temų sritys

Mūsų aštuoni fakultetai ir daug specializuoti mokslinių tyrimų centrai pasiūlyti išsilavinimą šiose teminėse srityse:

 • Architektūra ir dizainas
 • Verslas, Ekonomika ir vadyba
 • Bendravimas ir žiniasklaida
 • Inžinerija ir Technologijos
 • Aplinkosauga ir tvarumas
 • Bauda ir atlikėjų menas
 • Humanitariniai mokslai, kalbos ir teologija
 • Tarptautiniai Tyrimai ir socialiniai mokslai
 • teisė
 • Medicina ir sveikata
 • Mokslas

Studijų galimybės užsienio studentams

Lundo universitetas siūlo 100 magistrantūros programas ir 6 Bakalauro programas anglų ir 700 kursų tinkamas keistis studentais.

Ieškoti savo studijų programą: www.lunduniversity.lu.se/programmes~~dobj

Taikymo laikotarpis

Pagrindinis taikymo laikotarpis, skirtas užsienio studentams yra spalio vidurio iki sausio 15 d visoms programoms, pradedant rudens (rugpjūčio) semestro kiekvienais metais. Mažas programų atranka taip pat priimame prašymus birželio-rugpjūčio mėnesiais pavasario (sausio) semestro pradžios datą metu.

Kaip kreiptis dėl tyrimų: www.lunduniversity.lu.se/apply

Mokestis už mokslą

Studentai, kurie piliečiai ES / EEE ir Šveicarijos ribų šalyse paprastai privalo mokėti už mokslą. Mokestis už mokslą netaikomos ES / EEE piliečiams. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokestį už mokslą atskirų programų, žr www.lunduniversity.lu.se/programmes~~dobj

stipendijų galimybės

Studentai, kurie piliečiai ES / EEE ribų šalių gali kreiptis dėl stipendijos, kai jie taikomi tyrimai su mumis. Stipendijos yra skiriamos pagrindu akademiniais nuopelnais, o ne finansinę padėtį.

Sužinokite daugiau apie galimybes stipendijoms gauti: www.lunduniversity.lu.se/scholarships~~dobj

Tyrimas

Lundo gyvena daugiau nei 30 pirmaujančių pasaulio mokslinių tyrimų aplinkos ir yra dviejų didžiausių Europos medžiagų mokslinių tyrimų infrastruktūra šiuo metu statomas vieta; ESS ir MAX IV. Lundo universitetas taip pat yra prestižinių daug mokslinių tyrimų universitetų tinklų Universitas 21 ir Europos mokslinių tyrimų universitetų lygos narys (LERU).

dėstymo stilius

Kritinis mąstymas ir laisvė galvoje yra akademinio gyvenimo kertiniai Lundo universiteto. Dėmesys grupinis darbas ir dar daugiau neoficialių, atviros klasės aplinkoje palengvina mokymąsi, kurti dialogą ir padėti generuoti naujas idėjas.

Lundo yra tarptautinė susitikimo vieta studentams ir tyrėjams. Tai sukuria pasaulines klasės aplinkoje, kur studentai įgyja naujų kultūrinių perspektyvų ir gali kurti savo tarptautinius tinklus, kurie yra labai vertinamas darbdavių visame pasaulyje.

Studentai Lundas yra pateikti puikias galimybes verslo sąveika. Lundo miestas turi unikalų, pasaulinio lygio aplinką technologijų, žinių, naujovių ir verslumo ir šeimininkai įspūdingą plotis pasaulinių kompanijų.

Studentų gyvenimas

Kaip # 1 pasirinkimas tarptautinių studentų, atvykstančių į Švediją, Lundo yra laikoma geriausia studentų miestas Švedijoje su savo unikalios didelių socialinių klubų (istoriniai "tautų"), studentų sąjungų ir akademinės visuomenės sukurti gyvybingą ir aktyvią studento gyvenimą.

Miestas Lund

Įsikūręs pietinėje Švedijoje, Lundo miestas yra vos už 10 minučių traukiniu iki Švedijos 3rd didžiausias miestas, Malmėje ir tik 40 minučių traukiniu iki Kopenhagoje, Danijoje.

Kaip vienas iš seniausių miestų pažintys Švedija Atgal į 990, Lundo yra kontrastų miestas, kuriame 1 000 metų istorija mišinys su šiuolaikinės žinių ir idėjų. Lunde, jums rasti nedidelį vaizdingas žavesio, lopyti akmenimis miestas, Side-by pusės su didelėmis miesto lankytini objektai, tokie kaip paslaugų, prekybos, restoranų ir kultūros renginių. Lundo yra taip pat namo į didelių tarptautinių kompanijų, tokių kaip "Sony Mobile, Tetra Pak, Ericsson, Alfal Laval ir Gambro.

Anglų kalba yra plačiai vartojama (90% Švedai laisvai) reiškia, kad galite patirti unikalų Europos kultūrą be kalbos barjero.

Sužinokite daugiau apie Lundo universiteto

Norėdami gauti daugiau informacijos prašome apsilankyti www.lunduniversity.lu.se

Taip pat galite užduoti klausimus apie mūsų Facebooko puslapyje www.facebook.com/lunduniversity~~pobj

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Law LLM » Matyti Online MSc » Matyti Health MSc » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Magistro programa tarptautinės žmogaus teisių teisės

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Švedija Lund

Jau daugiau nei du dešimtmečius, įstatymus Tarptautinės žmogaus teisių teisės magistrantūros Lundo universitete buvo labai gerbiamas kooperacinės įmonės [+]

Programos apžvalga

Dėl ketvirtį amžiaus, įstatymus Tarptautinės žmogaus teisių teisės magistrantūros buvo kooperacinės įmonės iš Teisės fakulteto Lundo universiteto ir Raoul Wallenberg instituto žmogaus teisių ir humanitarinės teisės. Tai daro jūsų išsilavinimas unikalus: jokia kita LL programa siūlo bendrus išteklius prestižiniame teisės mokykloje ir įgyvendinimo orientuotos žmogaus teisių institucijoje. Ir mes tikime, jokia kita LL programa tapo tokia nusistovėjusi su darbdaviais dėl žmogaus teisių srityje. Mes siekiame mokyti savo kontekstinės sąmoningumą, mokslinis požiūris, analizės aiškumo ir praktinių įgūdžių panašūs.

Tiek Teisės fakultetas Lundo universiteto ir RWI yra gerai laikytis švietimo veikėjų ir mūsų absolventai gauna naudos iš to, kad Magistriõpe programa Lundo vyksta didelę pagarbą visame pasaulyje. Programa darbuotojai buvo kruopščiai atrinkti, siekiant užtikrinti aukščiausius mokslinius standartus mokslinių tyrimų ir mokymo. Mes taip pat nuolat vyksta pasižymėjusių svečių profesoriai ir aplankyti garsiakalbius nuo praktikos ir mokslo, įskaitant teisėjų tarptautinėse teismų, diplomatai ir mokslininkai. Pastarieji lektorių įtraukė Generalinį sekretorių tuometinį Jungtinių Tautų, Kofis Ananas ir Nobelio taikos premijos laureatas Shirin Ebadi.... [-]


Magistro programa Europos verslo teisės

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Švedija Lund

Programa suteikia išsamų supratimą apie tiek praktiškas ir teorinių aspektų verslo teisės Europos Sąjungoje ir apie tai, kaip vidaus rinka veikia pasauliniu mastu. [+]

Programos apžvalga

Programa suteikia išsamų supratimą apie tiek praktiškas ir teorinių aspektų verslo teisės Europos Sąjungoje ir apie tai, kaip vidaus rinka veikia pasauliniu mastu. Studentai taip pat įgyti žinių apie ES konstitucinės teisės, kaip būtiną pagrindą Europos verslo teisės supratimą.

Programa suteikia tiek bendrąją, tiek ir specifinę žinias apie Europos Sąjungos teisinę sistemą, kuri yra reikalinga studentams, ketinantiems dirbti teisinių patarėjų ar verslo sprendimų priėmėjams. Studentai gali pritaikyti programą pagal savo interesus, o tai suteikia jiems konkurencinį pranašumą, kai kreipiates ateities pozicijas darbo rinkoje.

Europos verslo teisė yra dvejų metų programa, tačiau studentai turi galimybę parašyti magistro baigiamąjį darbą į pirmųjų metų pabaigoje ir tada baigti programą su vienerių metų laipsnio.... [-]


Vaizdo įrašai

Presentation Film

Kontaktai

Lunds Universitet

Adresas Paradisgatan 2
SE-223 50 Lund, Skåne County, Švedija
Interneto svetainė http://www.lunduniversity.lu.se/
Telefonas +46 46 222 00 00