Lund University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Lund University - Švedijos aukščiausio lygio universitetas

Lund University buvo įkurtas 1666 m. Ir nuolat priskiriamas prie 100 geriausių pasaulio universitetų (92 vieta pasaulyje ir Švedijos aukščiausio lygio universitetas, QS World University Rankings 2019).

Universitete dirba 40 000 studentų ir 7 400 darbuotojų, siūloma daugiau kaip 100 magistro programų ir 8 bakalauro studijų programos .

Lundas yra Švedijos patraukliausia studijų vieta. Universitetas siūlo vieną iš plačiausių Skandinavijos programų ir kursų, pagrįstų tarpdalykiniais ir naujausiais moksliniais tyrimais. Lund University laipsnis yra kokybės bruožas Švedijoje ir užsienyje.

Temos sritys

Mūsų aštuoni fakultetai ir daug specializuotų tyrimų centrai siūlo išsilavinimą šiose srityse:

 • Architektūra
 • Verslas, ekonomika
 • Komunikacija
 • Inžinerija
 • Aplinka
 • Bauda
 • Humanitariniai mokslai, kalbos
 • Tarptautinės studijos
 • Įstatymas
 • Medicina
 • Mokslas

Studijų galimybių tarptautiniams studentams

Lund University siūlo daugiau kaip 100 magistro programų ir 8 bakalauro studijų programas anglų kalba , taip pat daugiau nei 1000 nemokamų kursų anglų kalba.

Suraskite savo studijų programą: www.lunduniversity.lu.se/programmes

Taikymo laikotarpiai

Pagrindinis programos laikotarpis tarptautiniams studentams yra nuo spalio vidurio iki sausio 15 d . Visoms programoms, kurios kiekvienais metais prasideda rudens semestre (rugpjūtis). Mažas programų pasirinkimas taip pat priima paraiškas birželio-rugpjūčio mėn., Pradedant pavasario semestrą (sausio mėn.).

Kaip kreiptis dėl studijų: www.lunduniversity.lu.se/apply

Mokestis už mokslą

Studentai, kurie yra ES / EEE ir Šveicarijos šalių piliečiai, paprastai privalo mokėti mokesčius už mokslą. Studijų mokesčiai netaikomi ES / EEE piliečiams. Informaciją apie individualių programų mokestį galite rasti www.lunduniversity.lu.se/programmes

Stipendijų galimybės

Studentai, kurie yra ES / EEE nepriklausančių šalių piliečiai, gali kreiptis dėl stipendijos, kai jie kreipiasi dėl studijų su mumis. Stipendijos skiriamos atsižvelgiant į akademinius nuopelnus, o ne finansinę padėtį.

Sužinokite daugiau apie stipendijų galimybes: www.lunduniversity.lu.se/scholarships

Tyrimai

Lunde gyvena daugiau nei 30 pasaulinių mokslinių tyrimų aplinka ir yra dviejų didžiausių Europos medžiagų tyrimų tinklų: MAX IV (atidaryta 2016 m.) Ir ESS (atidaryta 2023 m.). Lund University taip pat yra prestižinių mokslinių tyrimų intensyvių universitetų tinklų Universitas 21 ir Europos mokslinių tyrimų universitetų lygos (LERU) narys .

Mokymo stilius

Kritiškas mąstymas ir proto laisvė yra akademinio gyvenimo pagrindai Lund University . Daug dėmesio skiriant grupiniam darbui neformalioje, atviros klasės aplinkoje palengvina mokymąsi, sukuria dialogą ir padeda kurti naujas idėjas.

Lundas yra tarptautinė susitikimų vieta tiek studentams, tiek mokslininkams. Tai sukuria pasaulinės klasės aplinką, kurioje studentai gauna naujų kultūrinių perspektyvų ir gali kurti savo tarptautinius tinklus, kuriuos labai vertina darbdaviai visame pasaulyje.

Lundo studentams suteikiamos puikias galimybes verslo sąveikai . Lundo miestas turi unikalią, pasaulinio lygio technologijas, žinias, inovacijas ir verslumą, ir turi įspūdingą tarptautinių kompanijų įvairovę.

Studentų gyvenimas

Lundas yra # 1 pasirinkimas tarptautiniams studentams, atvykstantiems į Švediją, ir yra geriausias studentų miestas Švedijoje, unikalus didžiųjų socialinių klubų (istorinių "tautų"), studentų sąjungų ir akademinės bendruomenės, sukuriančios gyvą ir aktyvų studentą, derinys. gyvenimas.

Lundo miestas

Švedijos pietuose Lundo miestas yra tik 10 minučių kelio traukiniu iki trečiojo pagal dydį Švedijos miesto Malmö ir tik 35 minučių traukiniu iki Kopenhagos oro uosto Danijoje.

Kaip vienas iš seniausių Švedijos miestų nuo 990 m., Lundas yra kontrastų miestas, kuriame daugiau nei 1000 metų istorija derinama su šiuolaikinėmis žiniomis ir idėjomis. Lunde rasite šaukštą mažą, vaizdingą, akmeningą miestą, šalia greta esančių didelių lankytinų vietų, tokių kaip paslaugos, apsipirkimas, restoranai ir kultūriniai renginiai. Lunde taip pat yra pagrindinių tarptautinių kompanijų, tokių kaip Sony Mobile, Tetra Pak, Ericsson, Alfal Laval ir Gambro.

Anglų kalbą dažniausiai kalba Švedijoje ir Lunde (90% švedų yra laisvai), o tai reiškia, kad galite patirti unikalią Europos kultūrą be kalbos barjero.

Sužinokite daugiau apie Lund University

Daugiau informacijos rasite www.lunduniversity.lu.se

Taip pat galite užduoti klausimus mūsų Facebook puslapyje www.facebook.com/lunduniversity

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Law LLM » Matyti Online MSc » Matyti Health MSc » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


LLM Tarptautinės žmogaus teisių įstatymas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Švedija Lund

Lundo tarptautinio žmogaus teisių įstatymo magistro programa buvo viena iš pirmųjų LL.M programų, sukurtų specialiai tam, kad būtų užtikrintas vis sudėtingesnės srities - tarptautinės žmogaus teisių ir humanitarinės teisės - akademinis meistriškumas. [+]

Programos apžvalga

25 metus Tarptautinės žmogaus teisių teisės magistras pasiūlė Teisės fakultetas. Tai yra Teisės fakulteto ir Raoulo Wallenbergo žmogaus teisių ir humanitarinės teisės instituto (RWI) bendradarbiavimo įmonė. Tai padaro jūsų švietimą unikalią: jokioje kitoje LL.M programoje nėra bendrų prestižinės teisės mokyklos ir į žmogaus teises orientuotos į verslą institucijos. Manome, kad tai suteikia galimybę mokslinio požiūrio į žmogaus teises, artimas žmogaus teisių praktikai.

Mes siekiame apmokyti kontekstinį supratimą, analitinį aiškumą ir praktinius įgūdžius. Tiek Lund University teisės fakultete, tiek RWI yra gerbiami švietimo veikėjai, o mūsų absolventai gauna naudos iš to, kad Lundo magistro programa yra aukščiausio lygio pasaulyje. Programos darbuotojai buvo atrinkti, kad užtikrintų aukščiausius mokslinius standartus mokslinių tyrimų ir mokymo srityje. Mes reguliariai įtraukiame puikius mokslininkus, ekspertus, teisėjus iš tarptautinių teismų ir tribunolų, diplomatų ir žmogaus teisių intelektualų į svečių studentų sąrašą. Tarp kitų fakulteto ir RWI svečių buvo Kofis Annanas, Shirinas Ebadis, Hans Corell, Chris Patten, Rosalyn Higgins ir Gro Harlem Brundtland.... [-]


LLM Europos verslo teisėje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Švedija Lund

Ši magistrantūros programa Europos verslo teisėje suteikia išsamų supratimą apie praktinius ir teorinius Europos ekonomikos teisės aspektus bei Europos rinkos taisyklių taikymą pasauliniu mastu. [+]

Programos apžvalga

Seniausia programa, apimanti Europos ekonominę teisę Skandinavijoje, suteikia išsamų Europos ekonominės teisės praktinių ir teorinių aspektų bei Europos rinkos taisyklių globaliame kontekste supratimą. Programa yra tvirtas pagrindas ES konstitucinėje sistemoje, kuria grindžiamas Europos rinkos reguliavimas. Studentai gali pritaikyti programą pagal savo interesus ir ateities karjerą per specializaciją, ypač antrus metus programos.

Programos moduliai / kursai

2 metų programos kursai : privalomi kursai (iš viso 75 kreditų): ES konstitucinė teisė (12), verslo derybos (3), vidaus rinkos teisė (12), argumentai ir metodika (3), ES konkurencijos teisė (15) magistro baigiamasis darbas (30). Pasirenkamieji kursai (iš viso 45 kreditai) tokiose srityse kaip konkurencijos teisė, intelektinės nuosavybės teisė, mokesčių teisė, teisė skaitmeniniame amžiuje ir Europos teismų arbitražo teismo konkursas ir kt.... [-]


Kontaktai

Lunds Universitet

Adresas Paradisgatan 2
SE-223 50 Lund, Skåne County, Švedija
Interneto svetainė http://www.lunduniversity.lu.se/
Telefonas +46 46 222 00 00

Adresas Campus Malmö
Malmö, Skåne County, Švedija

Adresas Campus Helsingborg Universitetsplatsen 2
SE-251 08 Helsingborg, Skåne County, Švedija