University Of Zurich - Faculty of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ciuricho universitete

Universitetas Ciuriche (UZH) su 26.000 priimamų studentų yra Didžiausias Šveicarijos universitetų. Įkurta metų 1833, UZH buvo pirmasis Europos universitetų būti įsteigta demokratinės politinės sistemos; Šiandien UZH yra vienas iš svarbiausių universitetų vokiškai kalbančioje pasaulio. Sudarytas iš septyni fakultetai apimantis apie 100 skirtingų dalykinių sričių, universitetas siūlo platų bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programose. Be to, UZH anketa tęstinio mokymo programos siūlo puikias mokymosi galimybes.

Teisės fakulteto Dėka savo ilgamete patirtimi LL.M. programos teikia savo studentams akademinių mokslo aukščiausiu lygiu. Teisės fakulteto siūlo ne tik plačiausią įvairių specializacijų Šveicarijoje, bet taip pat pasižymi savo išskirtinės tinklo garsūs profesoriai iš viso pasaulio, kurie Paskaita daug programas ir kursus.

LL.M. Tarptautinis verslas įstatymas Ciuricho universitete LL.M. Tarptautinė verslo teisė Ciuricho universitetas siūlo praktikos, susijusių su antrosios pakopos kursą aukščiausiu lygiu. Jūs turite galimybę pasirinkti mokytis vieną iš šių sričių specializacija išsamiau: 1. Tarptautinis Bankų ir finansų teisė (siūloma anglų kalba ant dieninio pagrindo ir vokiečių ant visu etatu bazę) 2. Tarptautinis verslo sandorius ir technologijų perdavimo (tik pasiūlė vokiečių) 3. Tarptautinis Teisminiai ginčai ir arbitražas (siūlomi tik vokiečių kalba) 4. Įmonių susijungimai ir įsigijimai ir įmonių teisė (siūlomi tik vokiečių kalba) 5. Tarptautinis Sporto teisė (siūloma anglų kalba ant dieninio pagrindo ir vokiečių ant visu etatu bazę) -> Specializacija skyriuje taip pat gali būti dalyvavo kaip liudijimas (CAS) žinoma.

Su jos kruopščiai parinktų specializacijos sritys, LL.M. Tarptautinė verslo teisė atitinka teisinius poreikius globalizuotame verslo pasaulyje ir tai ...

  • Gali būti baigtas Dieninis ar darbo vietoje - pasižymi savo ilgamete patirtimi - pasižymi puikiu tinklo tarptautiniu mastu pripažintų dėstytojų - siūlo plačiausią specializacijos Šveicarijoje - yra tarptautiniu mastu orientuota keliones į JAV, Kinija ir ES - siūlo jos dalyviai puikią paramą per tyrimo metu - skatina surengti diskusiją ir diskursą - palaiko keitimąsi tarp studentų ir dėstytojų per intensyvaus savaitgaliais seminare viešbučių - siūlo dalyviams asmeninį gaires per studijų programos turi prieigą prie aukos Ciuricho universitete - pelną nuo Europa Institut aukos Ciuricho universitete.

Vieta Šveicarija turi daug ką pasiūlyti ir kultūrinės įvairovės požiūriu, kalbų, nuostabiu kraštovaizdžiu ir, žinoma, jos žmonėms. Yra maždaug 8,1 milijono žmonių, gyvenančių Šveicarijoje, o šalis turi keturias oficialias kalbas: vokiečių, prancūzų, italų ir retoromanų.

Šveicarija mėgavosi ekonominį stabilumą per pastaruosius dešimtmečius. Nepaisant gamtos išteklių Šveicarija stokos ir dėl to, kad Šveicarijos ekonomika yra labai priklausoma nuo eksporto, jos BVP vienam gyventojui yra didesnis nei daugelyje kitų išsivysčiusių šalių. Šveicarijos gyventojai apskritai turi aukštą gyvenimo lygį ir Šveicarija turi tvirtą reputaciją aukštos kokybės paslaugas daugelyje sektorių, įskaitant sveikatos, pramonės, viešojo transporto, švietimas ir tt

Pasaulinio konkurencingumo ataskaitos išleido Pasaulio ekonomikos forumo 2015-2016 Šveicarijos viršūnių bendrą reitingą. "Brainforce" taip pat labai vertinami Šveicarijoje ir tai atsispindi Šveicarijos pirmaujančių poziciją dėl "Europos inovacijų Sąjungos Scoreboard 2016".

Studentų gyvenimas Studijavimas Ciuriche reiškia gyventi Šveicarijoje energingas ir jaudinantis kultūros sostinėje. Kur kas daugiau nei verslo ir finansų centras, Ciurichas taip pat žinomas kaip "Little Big City". Taip yra todėl, Ciurichas siūlo visas miesto gyvenimo ir tuo pačiu metu patrauklių poilsiui ant jo slenksčio su savo stulbinančiai gražus ežero ir netoliese esančių kalnų naudą.

Vietos

Ciurichas

University of Zurich - Faculty of Law

Address
University of Zurich
Hirschengraben 56


CH-8001 Ciurichas, Ciurichas, Šveicarija
Telefonas
+41 44 634 22 36