Australian National University (ANU) - Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

ANU yra Australijos nacionalinis universitetas, turintis pasaulinę reputaciją tarptautinėje, konstitucinėje, viešojoje ir privatinėje teisėje. ANU pasaulyje už įstatymo studijas užima 12 vietą (QS World Rankings pagal temą, 2018 m.).

Per antrosios pakopos studijas, magistro laipsnį ir mokslo laipsnį, ANU teisės mokykla suteikia studentams unikalų dabartinio įstatymo, praktikos ir politikos supratimą. Mokymo metodas jungia akademinį griežtumą su praktine patirtimi. Studentai iš akademikų ir svečių dėstytojų įgyja realios profesinės patirties. Mažos klasės dydžiai suteikia daugiau galimybių mokiniams bendrauti ir bendrauti su akademiniais darbuotojais, lankyti svečių kalbėjusius ir kitus studentus.

Per metus ANU teisės mokykla vykdo meistriškus kursus, kuriuos moko pagrindiniai teisininkai iš Australijos ir viso pasaulio. Praeities meistriškumo klases mokė dabartiniai ir buvę Australijos aukščiausiojo teismo teisėjai, Australijos vyriausybės generalinio advokato vyriausiasis patarėjas ir pasaulinis kliento direktorius.

Universitete siūlomi įvairūs klinikiniai kursai ir teisėtos stažuotės galimybės Australijoje, Azijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, kad studentai galėtų teisėtus žinių panaudoti veikloje ir įgyti realią profesinę patirtį teisinio išsilavinimo metu.

ANU turi pavydėtiną tyrimų profilį, kurio dauguma savo akademinių darbuotojų yra pripažinta jų sričių lyderiais ir labai susiję daugiau kaip 20 000 teisės absolventų visame pasaulyje tinklą, įskaitant teisininkus, teisėjus, diplomatus, politikus, vadovus, investicijų bankininkus, valdymo konsultantus, politikos analitikai, mokslininkai ir pasaulinių firmų vadovai.

Studijuoti įstatymus tautos sostinėje

Kaip Australijos nacionalinės teisės mokyklos, ANU siūlo studentams daugybę galimybių, kurios yra išskirtinės teisės studijuoti tautos sostinėje - mieste, kuriame yra rengiami federaliniai įstatymai ir politika.

ANU Teisės mokyklos artumas Australijos aukščiausiam teismui, Sandraugos teismams ir federalinėms agentūroms suteikia studentams neprilygstamą prieigą teisininkų praktikams, teismų sistemos nariams ir vyriausybės politikos formuotojams, iš kurių daugelis yra ANU teisės absolventai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Law Teisės doktorantūros studijos (JD) » Matyti Law LLB » Matyti Law LLM » Matyti Online Magistro diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Juros daktaras

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 10 metų Registracija galima Australija Canberra + 1 daugiau

ANU Juris Doctor (JD) yra savarankiška programa, sukurta ne teisės disciplinų absolventams (arba ne Australijos teisės laipsniams) ir suteikia kvalifikaciją, reikalingą įstoti į advokatą Australijoje ir kai kuriose kitose jurisdikcijose. [+]

Programos aprašymas

ANU yra Australijos aukščiausią vietą turintis universitetas, o ANU teisės mokykla yra 12-oji pasaulyje teisės studijoms (QS World Rankings pagal temą 2018 m.).

ANU JD yra tarptautiniu mastu pripažinta teisinė kvalifikacija. "JD" užbaigimas ir būtinas praktinis teisinis mokymas (PLT) suteikia teisę praktikuoti bet kurioje Australijoje ir kai kuriose kitose jurisdikcijose.

Kaip ANU teisės studentė, jūs išmoksite iš pasaulinio lygio akademikų ir svečių dėstytojų su realiomis profesinėmis patirtimi. Mažos klasės dydžiai suteikia daugiau galimybių mokiniams bendrauti ir bendrauti su akademiniais darbuotojais, lankyti svečių kalbėjusius ir kitus studentus.... [-]


Teisės magistras (LLM)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 5 metų Registracija galima Australija Canberra + 1 daugiau

Teisės ir ne teisės absolventai, ANU teisės magistras (LLM) yra ideali tiems, kurie nori įgyti pažangių teisinių žinių ir specialistų įgūdžių pasirinktą jų interesų sritį. ANU yra Australijos aukščiausio rango universitetas, o ANU teisės mokykla yra 12-oje vietoje pasaulyje teisės studijoms [+]

Programos aprašymas

Išplėskite savo karjerą teisės magistro (LLM) iš vienos iš pasaulyje pirmaujančių teisės mokyklų.

ANU yra Australijos aukščiausią vietą turintis universitetas, o ANU teisės mokykla yra 12-oji pasaulyje teisės studijoms (QS World Rankings pagal temą 2018 m.).

"ANU LLM" yra pažangi aukštojo mokslo kvalifikacija, kuria siekiama parengti praktikuojančius teisininkus, ambicingus specialistus ir naujausius absolventus, turinčius specialių teisinių žinių ir įgūdžių.

Ši atvira abiejų teisės ir ne teisės absolventams ši magistrantūros programa yra ideali tiems, kurie nori gilinti savo žinias konkrečioje teisės srityje, tiems, kurie ketina įeiti į naują praktikos sritį, arba tiems, kuriems bus žinomos teisės. naudinga jų karjerai, įskaitant viešosios politikos specialistus, reguliuotojus ir vadovus.... [-]


Teisės bakalauras (apdovanojimai) (LLBHons)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 - 10 metų January 2019 Australija Canberra + 1 daugiau

Anu universiteto teisės akademijos (garbės) bakalauro laipsnis yra tarptautiniu mastu gerbiamas pasaulinio lygio bakalauro laipsnis. ANU yra Australijos aukščiausio lygio universitetas, turintis visuotinę reputaciją tarptautinėje, konstitucinėje, viešojoje ir privatinėje teisėje. Pagyrimo programos sudedamoji dalis įtraukta į laipsnių struktūrą, siekiant pagerinti savo karjeros perspektyvas ir suteikti jums tvirtą pagrindą magistrantūros studijoms. [+]

Programos aprašymas

ANU teisės bakalauras (apdovanojimai) yra tarptautiniu mastu gerbiamas, pasaulinio lygio bakalauro laipsnis.

ANU yra Australijos nacionalinis universitetas, turintis pasaulinę reputaciją tarptautinėje, konstitucinėje, viešojoje ir privatinėje teisėje. ANU yra Australijos aukščiausiame universitete, o pasaulyje teisminio tyrimo srityje užima 12 vietą ("QS World Rankings by Subject", 2018 m.).

ANU teisės mokykla savo studentams suteikia unikalią dabartinės teisės ir praktikos supratimą. Mūsų mokymo metodas jungia akademinę griežtumą su praktine patirtimi. Jūs gausite išsamių žinių apie įstatymų vaidmenį ir funkciją bei išsamiai suprasite, kaip įstatymai įtakoja ir daro įtaką beveik kiekvienam mūsų pasaulio aspektui.... [-]


Kontaktai

Australian National University (ANU) - College of Law

Interneto svetainė https://law.anu.edu.au
Telefonas +61 2 6125 5111