Oficialus aprašymas

Apie mus

ANU yra Australijos nacionalinis universitetas, turintis pasaulinę reputaciją tarptautinėje, konstitucinėje, viešojoje ir privatinėje teisėje. ANU pasaulyje už įstatymo studijas užima 12 vietą (QS World Rankings pagal temą, 2018 m.).

Per antrosios pakopos studijas, magistro laipsnį ir mokslo laipsnį, ANU teisės mokykla suteikia studentams unikalų dabartinio įstatymo, praktikos ir politikos supratimą. Mokymo metodas jungia akademinį griežtumą su praktine patirtimi. Studentai iš akademikų ir svečių dėstytojų įgyja realios profesinės patirties. Mažos klasės dydžiai suteikia daugiau galimybių mokiniams bendrauti ir bendrauti su akademiniais darbuotojais, lankyti svečių kalbėjusius ir kitus studentus.

Per metus ANU teisės mokykla vykdo meistriškus kursus, kuriuos moko pagrindiniai teisininkai iš Australijos ir viso pasaulio. Praeities meistriškumo klases mokė dabartiniai ir buvę Australijos aukščiausiojo teismo teisėjai, Australijos vyriausybės generalinio advokato vyriausiasis patarėjas ir pasaulinis kliento direktorius.

Universitete siūlomi įvairūs klinikiniai kursai ir teisėtos stažuotės galimybės Australijoje, Azijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, kad studentai galėtų teisėtus žinių panaudoti veikloje ir įgyti realią profesinę patirtį teisinio išsilavinimo metu.

ANU turi pavydėtiną tyrimų profilį, kurio dauguma savo akademinių darbuotojų yra pripažinta jų sričių lyderiais ir labai susiję daugiau kaip 20 000 teisės absolventų visame pasaulyje tinklą, įskaitant teisininkus, teisėjus, diplomatus, politikus, vadovus, investicijų bankininkus, valdymo konsultantus, politikos analitikai, mokslininkai ir pasaulinių firmų vadovai.

Studijuoti įstatymus tautos sostinėje

Kaip Australijos nacionalinės teisės mokyklos, ANU siūlo studentams daugybę galimybių, kurios yra išskirtinės teisės studijuoti tautos sostinėje - mieste, kuriame yra rengiami federaliniai įstatymai ir politika.

ANU Teisės mokyklos artumas Australijos aukščiausiam teismui, Sandraugos teismams ir federalinėms agentūroms suteikia studentams neprilygstamą prieigą teisininkų praktikams, teismų sistemos nariams ir vyriausybės politikos formuotojams, iš kurių daugelis yra ANU teisės absolventai.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Australian National University (ANU) - Law

ANU Juris Doctor (JD) yra savita programa, skirta ne teisės disciplinų (arba ne Australijos teisės laipsnių) absolventams ir suteikia kvalifikaciją, reikalingą priimant į ... [+]

Programos aprašymas

ANU yra Australijos aukščiausią vietą turintis universitetas, o ANU teisės mokykla yra 12-oji pasaulyje teisės studijoms (QS World Rankings pagal temą 2018 m.).

ANU JD yra tarptautiniu mastu pripažinta teisinė kvalifikacija. "JD" užbaigimas ir būtinas praktinis teisinis mokymas (PLT) suteikia teisę praktikuoti bet kurioje Australijoje ir kai kuriose kitose jurisdikcijose.

Kaip ANU teisės studentas, jūs išmoksite iš pasaulinio lygio mokslininkų ir svečių dėstytojų, turinčių realią profesinę patirtį. Mažesni klasių dydžiai suteikia studentams daugiau galimybių bendrauti ir bendrauti su akademiniais darbuotojais, lankomaisiais svečiais ir kitais studentais.... [-]

Australija Kanbera
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 10 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Australian National University (ANU) - Law

ANU teisės magistras (LLM) yra atviras teisės ir ne teisės absolventams, tinka tiems, kurie nori įgyti pažangias teisines žinias ir specialius įgūdžius savo pasirinktoje ... [+]

Programos aprašymas

Išplėskite savo karjerą teisės magistro (LLM) iš vienos iš pasaulyje pirmaujančių teisės mokyklų.

ANU yra Australijos aukščiausią vietą turintis universitetas, o ANU teisės mokykla yra 12-oji pasaulyje teisės studijoms (QS World Rankings pagal temą 2018 m.).

"ANU LLM" yra pažangi aukštojo mokslo kvalifikacija, kuria siekiama parengti praktikuojančius teisininkus, ambicingus specialistus ir naujausius absolventus, turinčius specialių teisinių žinių ir įgūdžių.

Ši magistrantūros programa yra atvira teisės ir ne teisės absolventams, tinka tiems, kurie nori gilinti savo žinias konkrečioje teisės srityje, tiems, kurie planuoja patekti į naują praktikos sritį, arba tiems, kuriems žinios apie įstatymą naudinga jų karjerai, įskaitant viešosios politikos specialistus, reguliuotojus ir vadovus.... [-]

Australija Kanbera
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Australian National University (ANU) - Law

Anu universiteto teisės akademijos (garbės) bakalauro laipsnis yra tarptautiniu mastu gerbiamas pasaulinio lygio bakalauro laipsnis. ANU yra Australijos aukščiausio lygio ... [+]

Programos aprašymas

ANU teisės bakalauras (apdovanojimai) yra tarptautiniu mastu gerbiamas, pasaulinio lygio bakalauro laipsnis.

ANU yra Australijos nacionalinis universitetas, turintis pasaulinę reputaciją tarptautinėje, konstitucinėje, viešojoje ir privatinėje teisėje. ANU yra Australijos aukščiausiame universitete, o pasaulyje teisminio tyrimo srityje užima 12 vietą ("QS World Rankings by Subject", 2018 m.).

ANU teisės mokykla savo studentams suteikia unikalią dabartinės teisės ir praktikos supratimą. Mūsų mokymo metodas jungia akademinę griežtumą su praktine patirtimi. Jūs gausite išsamių žinių apie įstatymų vaidmenį ir funkciją bei išsamiai suprasite, kaip įstatymai įtakoja ir daro įtaką beveik kiekvienam mūsų pasaulio aspektui.... [-]

Australija Kanbera
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 10 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Australian National University (ANU) - College of Law
Interneto svetainė
Telefonas
+61 2 6125 5111