Australian National University (ANU) - Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

ANU yra Australijos nacionalinis universitetas, turintis pasaulinę reputaciją tarptautinėje, konstitucinėje, viešojoje ir privatinėje teisėje. ANU pasaulyje už įstatymo studijas užima 12 vietą (QS World Rankings pagal temą, 2018 m.).

Per antrosios pakopos studijas, magistro laipsnį ir mokslo laipsnį, ANU teisės mokykla suteikia studentams unikalų dabartinio įstatymo, praktikos ir politikos supratimą. Mokymo metodas jungia akademinį griežtumą su praktine patirtimi. Studentai iš akademikų ir svečių dėstytojų įgyja realios profesinės patirties. Mažos klasės dydžiai suteikia daugiau galimybių mokiniams bendrauti ir bendrauti su akademiniais darbuotojais, lankyti svečių kalbėjusius ir kitus studentus.

Per metus ANU teisės mokykla vykdo meistriškus kursus, kuriuos moko pagrindiniai teisininkai iš Australijos ir viso pasaulio. Praeities meistriškumo klases mokė dabartiniai ir buvę Australijos aukščiausiojo teismo teisėjai, Australijos vyriausybės generalinio advokato vyriausiasis patarėjas ir pasaulinis kliento direktorius.

Universitete siūlomi įvairūs klinikiniai kursai ir teisėtos stažuotės galimybės Australijoje, Azijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, kad studentai galėtų teisėtus žinių panaudoti veikloje ir įgyti realią profesinę patirtį teisinio išsilavinimo metu.

ANU turi pavydėtiną tyrimų profilį, kurio dauguma savo akademinių darbuotojų yra pripažinta jų sričių lyderiais ir labai susiję daugiau kaip 20 000 teisės absolventų visame pasaulyje tinklą, įskaitant teisininkus, teisėjus, diplomatus, politikus, vadovus, investicijų bankininkus, valdymo konsultantus, politikos analitikai, mokslininkai ir pasaulinių firmų vadovai.

Studijuoti įstatymus tautos sostinėje

Kaip Australijos nacionalinės teisės mokyklos, ANU siūlo studentams daugybę galimybių, kurios yra išskirtinės teisės studijuoti tautos sostinėje - mieste, kuriame yra rengiami federaliniai įstatymai ir politika.

ANU Teisės mokyklos artumas Australijos aukščiausiam teismui, Sandraugos teismams ir federalinėms agentūroms suteikia studentams neprilygstamą prieigą teisininkų praktikams, teismų sistemos nariams ir vyriausybės politikos formuotojams, iš kurių daugelis yra ANU teisės absolventai.

Vietos

Kanbera

Australian National University (ANU) - College of Law

Interneto svetainė
Telefonas
+61 2 6125 5111

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis