Melbourne Law School

The University of Melbourne

Įvadas

Oficialus aprašymas

Melburnas teisės mokykla yra lyderis ir novatorius teisinio švietimo ir tętniącymi mokymosi, kuri vertina idėjas, kompetencijos ir intelektinės keistis. Jo turtinga istorija tęsiasi daugiau nei 150 metų.

Melburnas Law School energingas ir aktyvi bendruomenė sudaro ekspertų ir apdovanojimai dėstytojai, tvirtą Alumni tinklą, dedikuoti mentorių, svečių mokslininkus iš viso pasaulio, todėl mokslinių tyrimų centrus ir institucijas, taip pat mūsų partneriu tarptautines organizacijas.

Melburnas Law School turtingą istoriją austi per Australijos ir tarptautinės politikos ir konstitucinės reformos iš Federacijos iki šios dienos.

Nuo 1857 MGL buvo išsilavinę ministrai pirmininkai valdytojai generalinis teisėjams, teisininkams ir akademikai, ir jos absolventai randama įvairių profesijų visoje Australijoje ir visame pasaulyje.

Žinomi absolventai įtraukti premjerai Alfred Deakin, Robert Menzies Haroldas Holt ir Julia Gillard ir Viktorijos Premier Rupertas Hamer, taip pat valdytojai-generolą serą Ninian Steponą ir seras Zelman Cowenas.

Keturi absolventai tarnavo kaip teismų pirmininkų Australijos, įskaitant sero Owen Dixon, laikomas Australijos didžiausias kada nors juristas, seras Isaac Isaacs, pirmasis žydų vyriausiasis teisėjas, ir dabartinio Teisingumo High Court of Australijos Hon. KK Geoffrey Dilgėlių.

Fundamentaliuosius ir vairavimo viską iš Melburnas Law School yra jos patvarus tradicijas ir įsipareigojimą naujovėms.

MLS at a Glance

Reitingas

Melburnas teisės mokykla yra reitinguojami Nėra 1 iš Azijos ir Ramiojo vandenyno į Quacquarelli Symonds (Qs) World University Rankings pagal temą (2016). QS reitingą išryškinti geriausius pasaulio universitetus 36 atskirų dalykų, remiantis akademinę reputaciją, darbdavio reputacijos ir mokslinių tyrimų poveikį.

Tarptautiniai ryšiai

Melburnas Law School energingas ir aktyvi bendruomenė apima tarptautiniu mastu pripažintų mokymo personalas, stipri visuotinių Alumni tinklą, dedikuoti mentorių, svečių mokslininkus iš viso pasaulio, todėl tyrimų centrai ir institucijos, taip pat daug partnerių tarptautines organizacijas.

Melburnas teisės mokykla JD studentai gali dalyvauti mainų programose, atlieka dvigubą laipsnį vienoje iš mūsų partnerių, bendradarbiaujančių universitetų užsienio ir kreiptis dėl tarptautinės stažuotės metu jų laipsnių. Melburnas teisės mokykla laipsnis taip pat rengia absolventus pasaulio karjerą. Daugiau nei trečdalis mūsų absolventų dirbo ar dirba tarptautinių vietose.

Pagrindiniai faktai

Fakultetas

 • Melburnas teisės mokykla buvo įkurta 1857 metais
 • Atidarytas 2002 gegužės 2, dabartinis įstatymas mokyklos pastatas yra įsikūręs ant 185 Pelham Street, Carlton, į pietus nuo universiteto aikštėje
 • Akademinių programų apima Melbourne JD, Melbourne įstatymo magistro ir antrosios pakopos studijų mokslo laipsnių. Mokykla taip pat siūlo plotis dalykus į bakalauro studijų studentai, taip pat su vieno dalyko studijų
 • Melburnas teisės mokykla yra vieno skyriaus specialistas Graduate School aktyvus mokslinių tyrimų ir mokymo platų teisinių pranešimus per mūsų 18 mokslinių tyrimų centrų ir institutų darbą.

Akademikai

 • Daugiau nei 90 tęstinio mokslo darbuotojai
 • Daugiau nei 170 Lankymūsi dėstytojus, bičiulius ir aplankyti mokslininkai iš Australijos ir kasmet visame pasaulyje
 • Melburnas Law School dėstytojai aktyviai dalyvauja skiriant tarptautines stipendijas, lectureships ir mokslininkų mainų programas.

Absolventai

 • Melburnas teisės mokykla turi daugiau nei 18 000 aktyvių absolventai į daugiau nei 90 šalių
 • Mūsų absolventai yra lyderiai kontorų, vyriausybės, visuomenės interesų, verslo, akademinės bendruomenės, o ne pelno ir teismų.

Teisė biblioteka

 • Įstatymas biblioteka yra vienas iš geriausių advokatų kolekcijų Australijoje
 • Įsikūręs per įstatymo mokyklos pastato įstatymas biblioteka turi istoriškai turtingą kolekciją teisinių tekstų, įskaitant maždaug 180 000 spaudos apimtis 30 000 tomų į mikrokortose ar mikrofilmą
 • Yra trys pilnai įrengti kompiuterių laboratorijos bibliotekoje, kur studentai gali dirbti su išsamiu kolekcija internete teisinių duomenų bazėse
 • Biblioteka skirta tik namus ir pateikti visą bibliotekos kolekciją, todėl labai prieinama studentams, mokslininkams akademikams, besilankančių tyrinėtojų ir plačiajai visuomenei.
 • Įstatymas biblioteka turi nuolatinę ekspoziciją apie retų knygų kolekciją, kurią sudaro retus teisinius elementus, datuojamas pradžioje 1600
 • Įstatymas biblioteka taip pat įrengtas erdvus studijų srityse, grupės diskusija kambariai ir magistrantų carrels individualiam ir bendram darbui.

įsipareigojimas

 • Melburnas teisės mokykla rengia šimtus studentų, absolventų ir visuomenės dalyvavimą renginiuose kasmet, įskaitant pagrindinių viešųjų paskaitų, konferencijų, seminarų ir tinklų funkcijų. Peržiūrėti mūsų renginių kalendorių rasite daugiau informacijos apie artėjančius renginius
 • Melburnas Law School komunikacijų komanda teikia įvairias paslaugas į žiniasklaidos prašydama informacijos apie Law School, jos fakulteto mokslinių tyrimų, studentų, darbuotojų ir programų spektrą. Visi žiniasklaidos tyrimai turėtų būti nukreiptas į žiniasklaidos ir komunikacijos biure.
GR

Taip, atsiųsk man nemokamą informaciją dabar!

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Teisės doktorantūros studijos (JD) » Matyti LLM »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

Master Komercinės Teisės

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 4 metų February 2019 Australija Melbourne + 1 daugiau

Melburnas Law School plati, kuriems aukos komercinės teisės leidžia studentams pritaikyti programą papildyti savo profesinės patirties ir karjeros kelią. Melburnas Law School plati, kuriems aukos komercinės teisės leidžia studentams pritaikyti programą papildyti savo profesinės patirties ir karjeros kelią. Advokatai ir kiti specialistai gilina supratimą apie daugelį aspektų komercinės teisės iš tiek vidaus, tiek tarptautiniu mastu. [+]

Melburno teisės magistro yra baigęs teisės programa aukščiausios kokybės, prieinama teisėsaugos ir ne teisės absolventai.

Melburnas Law School plati, kuriems aukos komercinės teisės leidžia studentams pritaikyti programą papildyti savo profesinės patirties ir karjeros kelią. Advokatai ir kiti specialistai gilina supratimą apie daugelį aspektų komercinės teisės iš tiek vidaus, tiek tarptautiniu mastu. Dalykai yra prieinama skirtingose ​​srityse, kaip finansų, konkurencijos teisės, ginčų sprendimo, mokesčių, intelektinės nuosavybės, statybų, energetikos ir išteklių įstatymą. Iš komercinės teisės specializaciją kokybė pagerinta dalykų, susijusių su pagrindinių klausimų privatinės teisės, kurios slypi už komercinės teisės širdies komplektą.... [-]


Meistras Bankininkystės Ir Finansų Teisės

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 4 metų February 2019 Australija Melbourne + 1 daugiau

Melburno teisės magistro yra baigęs teisės programa aukščiausios kokybės, prieinama teisėsaugos ir ne teisės absolventai. Į bankininkystės ir finansų teisės specializacija yra sukurta siekiant suteikti studentams, gydytojams ir kitiems specialistams sudėtingą supratimą apie teisinę ir reguliavimo sistemą Australijos ir tarptautinių finansų sektoriuje. [+]

Melburno teisės magistro yra baigęs teisės programa aukščiausios kokybės, prieinama teisėsaugos ir ne teisės absolventai.

Į bankininkystės ir finansų teisės specializacija yra sukurta siekiant suteikti studentams, gydytojams ir kitiems specialistams sudėtingą supratimą apie teisinę ir reguliavimo sistemą Australijos ir tarptautinių finansų sektoriuje. Dauguma subjektai turi praktinį dėmesio. Tema pasirinkimas apima bankininkystės (pvz skolinimą ir bankinius produktus), lėšų valdymo, finansų operacijas, senatvės pensijos, finansinių paslaugų ir kapitalo rinkose.

Mokymosi rezultatai

Absolventai Bankų ir finansų teisė bus Master:

Turi pažangias ir integruotą supratimą apie sudėtingą organo žinias bankininkystės ir finansų teisės srityje, įskaitant:teisinė ir reguliavimo architektūra Australijos ir tarptautinės finansų sektoriui visoje dalykinių sričių; Pagrindiniai teisiniai klausimai reglamentuojančios santykius tarp finansinių paslaugų teikėjų ir jų klientų, o teorijos ir praktikos riziką ribojančios, ir rinkos vientisumo / vartotojų apsauga finansinių paslaugų reguliavimas; ir globalizacijos, e-komercijos ir reguliavimo reformos poveikis finansinių paslaugų Australijoje ir tarptautiniu mastu teikimą. Ar ekspertų, specializuojasi pažintinių ir techninių įgūdžių, kurie aprūpinti juos savarankiškai:analizuoti, kritiškai apmąstyti ir apibendrinti sudėtingą informaciją, koncepcijas ir teorijas į bankininkystės ir finansų teisės srityje; tyrimai ir taikyti tokią informaciją koncepcijas ir teorijas atitinkamo organo žinias ir praktiką; ir interpretuoti ir perduoti savo žinias, įgūdžius ir idėjas specialistų ir ne specialistų auditorijoms. Taikyti savo žinias ir įgūdžius, kad galėtų pademonstruoti savarankiškumą, ekspertų vertinimu, gebėjimą prisitaikyti ir atsakomybę kaip gydytojo ir besimokančiojo bankininkystės ir finansų teisės srityje. Tema Laikas ir formatas Visi dalykai mokomi interaktyvus seminaras stilius. Apie 90% tiriamųjų yra siūlomi intensyviai. Semestras ilgio dalykai yra siūlomi per semestrą. Klasės paprastai svyruoja nuo 20 iki 30... [-]

Meistras Visuomenės Ir Tarptautinės Teisės

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 4 metų February 2019 Australija Melbourne + 1 daugiau

Melburno teisės magistro yra baigęs teisės programa aukščiausios kokybės, prieinama teisėsaugos ir ne teisės absolventai. Viešosios ir tarptautinės teisės specializacija vienija konstitucinę, administracinę ir tarptautinės viešosios teisės, pripažįstant didėjančią tarpusavio priklausomybę tarptautinės ir vidaus teisės aktus. [+]

Melburno teisės magistro yra baigęs teisės programa aukščiausios kokybės, prieinama teisėsaugos ir ne teisės absolventai.

Viešosios ir tarptautinės teisės specializacija vienija konstitucinę, administracinę ir tarptautinės viešosios teisės, pripažįstant didėjančią tarpusavio priklausomybę tarptautinės ir vidaus teisės aktus. Neeilinis diapazonas dalykų visame srityje viešosios teisės suteikia studentams prieigą prie naujausių pokyčių teorijos ir praktikos Australijoje ir kitur. Programa kreipsimės tiek praktikų ir mokslininkų su kilmių interesų vyriausybės, tarptautinių institucijų, ne pelno siekiančiose organizacijose, Verslas / vyriausybinių santykių ir tarptautinės plėtros. Studentai gali specializuotis tarptautinės teisės, Australijos viešoji teisė, arba lyginamosios viešosios teisės, ar gali pasirinkti dalykų spektrą nuo įvairiose srityse, kad atitiktų savo interesus ir poreikius.... [-]


Tarptautinio Mokesčio Magistras

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 4 metų February 2019 Australija Melbourne + 1 daugiau

Melburno teisės magistro laipsnį sudaro aukščiausios kokybės teisės magistro programa, kurią galima gauti teisės ir ne teisės absolventams. [+]

Melburno teisės magistro laipsnį sudaro aukščiausios kokybės teisės magistro programa, kurią galima gauti teisės ir ne teisės absolventams.

Melbourne Law School specializacija pagal tarptautinę mokesčių teisę leidžia mokesčių specialistams, akademikams ir vyriausybės pareigūnams iš Australijos ar kitų šalių mokytis tarptautinio apmokestinimo globaliame kontekste, dirbant šalia kolegų iš Australijos ir daugelio kitų šalių.

Tarptautinė mokesčių programa yra visuotinai pripažinta specialistų mokesčių kvalifikacija, suteikianti absolventams apmokestinimo teisės praktiką greitai besikeičiančiame ekonomikos pasaulyje. Programa yra skirta tiems, kurie planuoja karjeros mokesčių įstatymus, tiek iš Australijos, tiek tarptautiniu mastu, kuriame pagrindinis vaidmuo tenka tarptautiniam apmokestinimui.... [-]


Teisės Mokslų Magistras (LLM)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 4 metų February 2019 Australija Melbourne + 1 daugiau

Melburnas Law School Master įstatymų (LLM) iš absolventas laipsnį teisę aukščiausios kokybės, su viena iš didžiausių tema svyruoja pasaulyje. Daugiau nei 175 dalykai siūlomi 2017 m. Studentų LLM gali rinktis iš visų dalykų galima Melburno teisės magistro, leidžiant jiems pritaikyti laipsnį, kad atitiktų savo profesinius siekius ir asmeninius interesus. [+]

Melburnas Law School Master įstatymų (LLM) iš absolventas laipsnį teisę aukščiausios kokybės, su viena iš didžiausių tema svyruoja pasaulyje. Daugiau nei 175 dalykai siūlomi 2017 m.

Studentų LLM gali rinktis iš visų dalykų galima Melburno teisės magistro, leidžiant jiems pritaikyti laipsnį, kad atitiktų savo profesinius siekius ir asmeninius interesus. Studentai taip pat gali pasirinkti imtis įstatymų meistro kaip kursinių derinys ir nepilnamečio darbas.

Mokymosi rezultatai

Absolventai įstatymai magistro:

Išplėstinė ir integruota supratimą apie sudėtingą organo žinias pasirinktose srityse teisės Ar ekspertų, specializuojasi pažintinių ir techninių įgūdžių, kurie aprūpinti juos savarankiškai: analizuoti, kritiškai apmąstyti ir apibendrinti sudėtingą informaciją, koncepcijas ir teorijas pasirinktose srityse teisės mokslinių tyrimų ir taikyti tokią informaciją koncepcijas ir teorijas atitinkamo organo žinias ir praktiką, ir interpretuoti ir perduoti savo žinias, įgūdžius ir idėjas specialistų ir ne specialistų auditorijai Taikyti savo žinias ir įgūdžius, kad galėtų įrodyti autonomiją, ekspertų vertinimu, gebėjimą prisitaikyti ir atsakomybę kaip gydytojo ir besimokančiajam pasirinktose srityse teisę. Tema Laikas ir formatas Visi dalykai mokomi interaktyvus seminaras stilius. Apie 90% tiriamųjų yra siūlomi intensyviai. Semestras ilgio dalykai yra siūlomi per semestrą. Klasės paprastai svyruoja nuo 20 iki 30 studentų. Visi dalykai turi kvotą. Tai užtikrina klasėse yra tinkamos teikti optimalų mokymosi aplinką. ... [-]

Teisės doktorantūros studijos (JD)

Teisės Daktaras (JD)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Australija Melbourne

Dėstė absolventas lygio, Melburnas JD (Juris Doctor) suteikiančias absolventai imtis vadovaujančio vaidmens šiuolaikinėje teisinėje praktikoje, verslo pasaulyje, vyriausybės ar bendruomenines organizacijas. [+]

Dėstė absolventas lygio, Melburnas JD (Juris Doctor) suteikiančias absolventai imtis vadovaujančio vaidmens šiuolaikinėje teisinėje praktikoje, verslo pasaulyje, vyriausybės ar bendruomenines organizacijas.

Perėjimas su teisės laipsnį nuo visame pasaulyje žinomų Melburnas Law School reiškia, kad visur, kur savo karjerą nukelia, jūsų laipsnis bus pripažinta kaip išskirtinė - tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. JD mokymo leidžia jums sukurti pagrindinius įgūdžius, būtinas įvairių teisinių ir profesinės karjeros. Ji taip pat suteikia jums galimybę pritaikyti savo tyrimus ypatingo intereso sritims per pasirenkamųjų dalykų.

Kaip JD studentas jūs:... [-]


Vaizdo įrašai

The Melbourne Law Masters Experience

University of Melbourne - Create your own Melbourne

Kontaktai

Melbourne Law School

Adresas 185 Pelham Street, Carlton VIC 3053, Australia
3053 Melbourne, Victoria, Australija
Interneto svetainė http://law.unimelb.edu.au/
Telefonas +61 3 8344 4475