Melbourne Law School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Melbourne Law School yra lyderė ir novatorė teisinio ugdymo srityje ir gyvybinga mokymosi vieta, kurioje vertinamos idėjos, meistriškumas ir intelektualus mainai. Jo turtinga istorija apima daugiau nei 150 metų. Melbourne Law School “ gyvybinga ir aktyvi bendruomenė apima ekspertus ir apdovanojimus pelniusius dėstytojus, stiprius absolventų tinklus, specializuotus mentorius, lankančius mokslininkus iš viso pasaulio, pirmaujančius mokslinių tyrimų centrus ir institucijas, taip pat mūsų tarptautines partneres.

Melbourne Law School turtinga istorija yra austoma per Australijos ir tarptautinę politiką ir konstitucinę reformą nuo Federacijos iki šių dienų.

Nuo 1857 m. MLS išsilavino premjerai, generaliniai valdytojai, teisėjai, teisininkai ir akademikai, o jo absolventai yra įvairių profesijų visoje Australijoje ir visame pasaulyje. Akivaizdūs absolventai yra premjerai Alfred Deakin, Robert Menzies, Harold Holtas ir Julia Gillard bei Viktorijos prezidentas Rupert Hamer, taip pat generaliniai generolai Sir Ninian Stephen ir ser Zelman Cowen. Keturi absolventai buvo Australijos vyriausiasis teisėjais, tarp jų ir seras Owen Dixon, laikomas didžiausiu Australijos teisininku, ponas Izaaksas Isaacsas, pirmasis žydų vyriausiasis teisėjas ir dabartinis Australijos aukščiausiojo teismo teisėjas Hon. Geoffrey Nettle QC. Melbourne Law School ir vairavimas yra ilgalaikė tradicija ir įsipareigojimas naujovėms.

MLS iš pirmo žvilgsnio

Reitingas Melbourne Law School yra reitinguojamas Nr. 1 Azijos ir Ramiojo vandenyno regione pagal Quacquarelli Symonds (QS) pasaulio universiteto reitingą pagal temą (2016 m.). "QS" reitingai akcentuoja geriausius universitetus iš 36 atskirų dalykų, pagrįstą akademine reputacija, darbdavių reputacija ir mokslinių tyrimų poveikiu. "International Connections Melbourne Law School " aktyvi ir aktyvi bendruomenė - tai tarptautiniu mastu žinomi dėstytojai, stipri pasaulinio absolventų tinklas, skiriami mentoriai, lanko mokslininkus iš viso pasaulio, pirmaujančių mokslinių tyrimų centrų ir institucijų bei daugelio tarptautinių organizacijų partnerių. Melbourne Law School JD studentai gali dalyvauti mainų programose, vykdyti dvigubą laipsnį viename iš mūsų partnerių universitetų užsienyje ir teikti tarptautinę stažuotę jų laipsniais. Melbourne Law School laipsnis taip pat rengia absolventus pasaulinei karjerai. Daugiau nei trečdalis mūsų absolventų dirbo ar dirba tarptautinėse vietose.

Pagrindiniai faktai

Fakultetas

 • Melbourne Law School buvo įkurta 1857 m
 • 2002 m. Gegužės 2 d. Atidarytas dabartinis Teisės mokyklos pastatas yra 185 Pelham gatvėje, Carlton, į pietus nuo Universiteto aikštės
 • Akademinės programos apima Melburno JD, Melburno teisės magistro laipsnį ir magistro laipsnį. Mokykla taip pat siūlo plataus pobūdžio dalykus bakalauro studentams, taip pat vienos studijų dalykus
 • Melbourne Law School yra viena kolegijos profesinių mokyklų asociacija, veikianti daugelio teisinių temų tyrinėjime ir mokyme per 18 mokslinių tyrimų centrų ir institutų darbą.

Akademikai

 • Daugiau nei 90 nuolatinių dėstytojų
 • Daugiau nei 170 lankančių dėstytojų, bičiulių ir lankančių mokslininkų iš Australijos ir visame pasaulyje kasmet
 • Melbourne Law School dėstytojai aktyviai dalyvauja tarptautiniuose stipendiumuose, paskaitose ir mokslininkų mainų programose.

Absolventai

 • Melbourne Law School turi daugiau kaip 18 000 aktyvių absolventų daugiau nei 90 šalių
 • Mūsų absolventai yra lyderiai advokatų kontorose, vyriausybės, viešojo intereso, verslo, akademinės bendruomenės, ne pelno siekiančiose ir teisminėse institucijose.

Teisės biblioteka

 • Teisės biblioteka yra viena iš geriausių įstatymų rinkinių Australijoje
 • Teisės mokyklos pastatas yra Teisės bibliotekos istoriškai turtinga teisinių tekstų rinkinys, apimantis apie 180 000 spaudinių, 30 000 tomų mikrofilmų arba mikrofilmų
 • Bibliotekoje yra trys visiškai įrengtos kompiuterinės laboratorijos, kuriose studentai gali dirbti su išsamia internetinių teisinių duomenų bazių kolekcija
 • Biblioteka skirta išskirtinai pastatyti ir pateikti visą bibliotekos kolekciją, todėl ji yra labai prieinama studentams, mokslininkams, mokslininkams, lankytojams ir plačiajai visuomenei.
 • Teisės bibliotekoje nuolat rodoma retų knygų kolekcija, apimanti retas teisines prekes, prasidedančias 1600-ųjų pradžioje
 • Teisės bibliotekoje taip pat įrengtos erdvios studijų sritys, grupinių diskusijų kambariai ir antrosios pakopos studijos, skirtos individualiam ir bendram darbui.

Dalyvavimas

 • Melbourne Law School kasmet vyksta šimtai studentų, absolventų ir viešųjų renginių, įskaitant pagrindines viešas paskaitas, konferencijas, seminarus ir tinklo funkcijas. Peržiūrėkite mūsų renginių kalendorių, kad gautumėte daugiau informacijos apie artėjančius renginius
 • Melbourne Law School komunikacijų komanda teikia įvairias žiniasklaidos paslaugas, reikalaujančias informacijos apie teisės mokyklą, jos fakultetą, mokslinius tyrimus, studentus, darbuotojus ir programas. Visos žiniasklaidos užklausos turėtų būti nukreiptos į žiniasklaidos ir ryšių tarnybą.

grTaip, atsiųsk man nemokamą informaciją dabar!

Vietos

Melburnas

Melbourne Law School

Address
185 Pelham Street, Carlton VIC 3053, Australia

3053 Melburnas, Viktorija, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 3 8344 4475