The College of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie

MISIJA

The College of Law yra advokatų profesinės praktikos mokykla. Mes taip pat yra didžiausia praktikoje orientuoto teisinio išsilavinimo Australazijoje teikėja.

Mūsų misija yra skatinti legalių specialistų karjeros per Australą, teikiant novatorišką, į praktiką orientuotą teisinį išsilavinimą ir mokymą.

MŪSŲ SKIRTUMAS

The College of Law nuo 1974 m. Yra praktinio teisinio išsilavinimo priešakyje. Daugiau nei 60 000 mūsų absolventų dirba visuose pramonės šakose - ir mes esame viena iš labiausiai patikimų vardų teisinio mokymo Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Bet kas išskiria mus, mes sutelkiame dėmesį į praktinę teisės pusę ir tikrąją mūsų švietimo programų reikšmę.

Su daugiau nei 400 darbuotojų Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje - dauguma iš jų dirba teisininkams - mes dirbame iš šios profesijos, už šią profesiją.

Australijoje kolegija yra viena iš nedaugelio neuniversitetinių universitetų, norintiems įgyti aukštojo mokslo kokybės ir standartų agentūros savarankiškai akreditavimo instituciją.

AUSTRALIJOS MOKYMO IR KOKYBĖS STANDARTŲ AGENTŪROS PRIPAŽINIMAS

The College of Law yra savikrekreditavimo institucija, kurią pripažįsta Australijos tretinio ugdymo ir kokybės standartų agentūros sandraugos narė. Tai reiškia, kad kolegija savo specializuotose teisės srityse pasiekė akademinius standartus, valdymą ir kokybę, lygiavertę Australijos universiteto kokybei.

Naujojoje Zelandijoje kolegija yra akredituojama Naujosios Zelandijos kvalifikacijų tarnybos, kuri įvertino koledžą, labai įsitikinusi savo edukacine veikla. Tai yra aukščiausias pasiekiamas lygis.

The College of Law ASIA-PACIFIC

The College of Law Azijos Ramiojo vandenyno regione ir jos direktorius Peteris Trittas yra Kvala Lumpūre, Malaizijoje. 2016 m. Buvo įsteigta Azijos ir Ramiojo vandenyno The College of Law siekiant išplėsti koledžo veiklą į Aziją, ypatingą dėmesį skiriant naujojoje ASEAN ekonomikos bendrijoje. The College of Law Azijos ir Ramiojo vandenyno The College of Law įtraukė tris naujus jurisdikcijos srautus į koledžo LLM taikomųjų teisės programoje.

  • ASEAN 6 tarptautinė teisinė praktika: https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-asean
  • Bendrosios teisės teisinė praktika (Naujoji Zelandija): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-common-law-practice
  • Malaizijos teisinė praktika: https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-specialisation-programmes/llm-malaysia

Mes taip pat siūlome profesinio tobulinimo programas, kad suteiktume jums praktinių įgūdžių, kuriuos turėtumėte sukurti ir plėtoti sėkmingą karjerą teisinėje praktikoje. Mes siūlome šias programas:

  • Tarptautinė teisinė anglų kalba ir profesiniai įgūdžiai (ILEPS): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-foundation-programmes
  • Tęstinis profesinis tobulėjimas (CPD): https://www.collaw.com/learnwithus/our-programs/career-consolidation-programmes

Vietos

Sidnėjus

Address
The College of Law New South Wales, St Leonards Corporate Head Office
2 Chandos Street
St Leonards NSW 2065
Australia

Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija

Oklandas

Address
Level 8, College of Law Centre
3 City Road, Auckland 1010
New Zealand

Oklandas, Oklandas, Naujoji Zelandija

Kvala Lumpūras

Address
The College of Law Asia, Head Office
Level 23, Nu Tower 2
Jalan Tun Sambanthan 50470
Kuala Lumpur

Kvala Lumpūras, Kvala Lumpūro federalinė teritorija, Malaizija

„Singapore Online“

Address
„Singapore Online“, Singapūras

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis