Center for International Legal Studies

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Centras Tarptautinių teisės studijų - CILS / Centras - tai ne pelno siekianti teisės mokslinius tyrimus, mokymą ir mokymo institutas, įsteigtas ir veikiantis kaip viešoji palūkanų visuomenėje pagal Austrijos teisę. Jos tarptautiniai būstinė buvo Zalcburge, Austrijoje nuo 1976 m. Jos pagrindinis tikslas yra skatinti ir skleisti žinias tarp narių tarptautinės teisinės bendruomenės.

CILS kasmet turi keletą seminarus Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje, Azijoje ir Artimuosiuose Rytuose. Šios konferencijos ir susitikimai buvo sertifikuota CLE / CPD kredito įstatymo draugijos Anglijoje ir Velse, Nyderlandų Baras, Kalifornijos, Niujorko, Texas narės, ir kitos valstybės, remiantis abipusiškumo.

Graduate Management Admission Test arba Centras Tarptautinių teisės studijų sukūrė, koordinuoja ir išleido daugiau nei 100 teisės mokslinių tyrimų projektus nuo 1977 m.

Beveik 5000 teisininkai visame pasaulyje buvo pripažintos už jų indėlį į taryboms projektus. Daugiau nei 300 užsiregistravote į taryboms kongreso Fellows. Kitos gerbiami akademikai ir praktikai remti centrą kaip tikrieji ir garbės nariai ir asocijuoti nariai.

Centre anketa Tarptautinė teisinė praktika Stažuotės programa vietose jaunuosius teisininkus ir teisės studentams mokymo pozicijas su advokatų kontorų Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Azijoje ir Afrikoje. Šie stažuotojai taip pat gali gauti kreditą savo teisės mokyklų JD ar LLM programose ir CILS taip pat palaiko institucijų bendradarbiavimą su keliomis teisės mokyklų šiuo tikslu.

Per savo kviestinių profesorių programa, centras vietose patyrusių praktikų apsilankymą profesorių institucijose Rytų Europoje ir buvusiose sovietų respublikose. Daugiau nei 300 vyresniųjų teisininkai ėmėsi iki beveik 700 susitikimų, nes programa prasidėjo 2006 m.

FDI2015xs

Bendradarbiaujant su LAZARSKI universiteto, Varšuvos, Bostono universiteto ir E. Loránda universiteto Budapešte centras siūlo tarptautiniuose komercinės praktikos LLM, teisėsaugos absolventų ir specialistų. LLM reikalauja 21 kreditų pasitenkinimą iš dviejų-trijų metų laikotarpiui. Ciklai I ir II mokė Budapešte, Vengrijoje ir motociklų III dėstoma Varšuvoje, Lenkijoje.

Graduate Management Admission Test arba Centras Tarptautinių teisės studijų organizuoja ir įkūrė kartu su SULS, PUSL, DIS ir KCl, tiesioginių užsienio investicijų Tarptautinės Arbitražo proceso inscenizacijoje, premjera investuotojo ir valstybės arbitražo proceso inscenizacijos konkurse.

Centras turi ir administruoja tarptautinės verslo teisės konsorciumas kurio atrinkti nepriklausomus kontorų, padedančių tarpusavyje tarnauti savo klientams tarptautiniu aljansą.

Vietos

Zalcburge

Address
CENTER FOR INTERNATIONAL LEGAL STUDIES
Matzenkopfgasse 19

5020 Zalcburge, Zalcburge, Austrija

Budapeštas

Address
Budapeštas, Vengrija

Varšuva

Address
Varšuva, Mazovijos vaivadija, Lenkija

Šanchajus

Address
Shanghai Lixin University of Accounting and Finance
Šanchajus, Šanchajus, Kinija