Danube University Krems FBG - Department of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Verslo ir globalizacijos fakultetas siūlo tęstinį universitetinį išsilavinimą daugelyje ekonomikos ir vadybos mokslų, komunikacijos, žinių ir informacijos valdymo, viešojo administravimo ir e. Valdžios, Europos integracijos, taip pat verslo ir Europos teisės srityse. Visų pirma fakultetas pabrėžia tęstinį švietimą migracijos ir integracijos tyrimų srityse bei kovą su kompiuterių nusikaltimais. Kaip šio proceso dalis, fakultetas ne tik suteikia ekspertų žinias, bet ir specifines valdymo žinias ir socialines kompetencijas, reikalingas vis pliuralistinei visuomenei susidoroti. Tarpdisciplininė patyrusių mokslo darbuotojų, gerai žinomų mokslo pasaulyje, komanda skatina metodu pagrįstą mąstymą ir savarankišką darbą, naudojant daugybes mokymo formas. Be to, fakulteto moksliniai tyrimai glaudžiai bendradarbiauja su tarptautine mokslo bendruomene ir yra orientuoti į dabartinius ekonominius, politinius ir socialinius politinius klausimus. Vienas iš pagrindinių jo prioritetų yra taikomieji moksliniai tyrimai ir bendradarbiaujant su įmonėmis ir viešosiomis institucijomis. Be to, tarpdisciplininės komandos teikia konsultacijas, konsultacijas ir mokymus verslininkams, nevyriausybinėms organizacijoms ir sprendimų priėmėjams politikos ir viešojo administravimo pasaulyje.

Vadybos ir ekonomikos katedra

Mes stengiamės būti pirmaujančiu Europoje vadovaujančiame švietime ir nustatyti standartus pagal naujausias mokymo programas, pritaikytas vadovo poreikiams sparčiai besivystančiame XXI amžiuje. Kaip visą gyvenimą trunkančio profesinio mokymo treneris ir partneris mūsų vadovams, mes patenkinti jų konkrečius poreikius, pasitelkiant pažangiausias vadybines žinias, kurias suteikia lanksti mišraus mokymosi forma, pagrįsta naujausiomis technologijomis. Tai leidžia mums turėti ilgalaikį poveikį ir mūsų vadovų karjerai, ir savęs tobulėjimui, ir naujausiems visuomenės iššūkiams.

Verslo teisės ir Europos integracijos katedra

Dunojaus teisinė kompetencija: žinomas fakultetas - puikus studentų ir dėstytojų santykis - studentų atmosfera - tarptautinė veikla Verslo teisės ir Europos integracijos katedra yra pagrindinė Austrijos teisės magistro studijų institucija. Jos kursai yra specialiai orientuoti į darbo profesionalų poreikius ir derinti kompetenciją mokslinių tyrimų ir mokymo srityje. Dunojaus universitetas Krems yra 80 km nuo Vienos - viename iš gražiausių Europos kultūros kraštovaizdžių, žinomų kaip Wachau. UNESCO buvo paskelbta pasaulio paveldo vietove.

E-valdymo ir administravimo departamentas

Nauji technologijų, socialinių ir politinių struktūrų pokyčiai keičia tradicines darbo formas ir valdymo struktūras. E-valdymo departamentas sujungia teoriją ir praktiką ir suteikia tolesnį išsilavinimą ir profesinį išsilavinimą. Studijų laipsniai ir seminarai siūlomi ne visą darbo dieną, kad specialistai galėtų mokytis savo karjeros metu. Per mokslinius tyrimus, konsultacijas ir nemažą bendradarbiavimą nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu galime pasiūlyti naujausią turinį, sprendimus ir metodus. Mes siekiame pristatyti naujas idėjas, novatoriškus valdymo metodus ir į žmones orientuotus viešojo administravimo ir IT valdymo sprendimus bei priemones.

Migracijos ir globalizacijos departamentas

Mes dirbame dėl kritinės modernių visuomenės klausimų, būtent migracijos ir globalizacijos. Tai darydami mes norime prisidėti prie geresnio procesų supratimo, siekiant skatinti socialinę sanglaudą ir gerovę. Mūsų dėstymas ir tyrimai daugiausia skirti:

  • Migracija
  • Europa ir globalizacija
  • Mokymosi, darbo ir darbo santykiai
  • Sveikata ir socialinė gerovė
  • Būstas, kaimynystė ir regioninė plėtra
  • Socialinė apsauga ir žmogaus teisės
  • Religija ir tarpkultūrinė komunikacija
  • Ypatingas dėmesys skiriamas lyčių ir kartų atotrūkiui

Mes vykdome pagrindinius ir taikomuosius tyrimus, teikia mokslines rekomendacijas politikos formuotojams, verslininkams, pilietinei visuomenei ir žiniasklaidai. Mes laikomės integruoto požiūrio į mokslinius tyrimus ir visą gyvenimą trunkantį mokymąsi. Mūsų komanda apima platų profesinių disciplinų spektrą, kad galėtume spręsti migracijos ir globalizacijos sudėtingumo problemas iš įvairių dalykų.

Žinių ir komunikacijos valdymo katedra

Mes esame Universitetinių tyrimų, praktikos ir tolesnio ugdymo kompetencijos centras . Tema aptariama nuo pažinimo ir komunikacijos iki žinių ir informacijos valdymo, o mūsų darbas sukuria postūmį tiek ekonomikai, tiek visuomenei. Mūsų mokslinių tyrimų ir mokymo patirtis pagrįsta veiksmingu deriniu iš trijų disciplinų: Kognityvinis mokslų, informacinių mokslų ir ryšių mokslų. Mes naudojame šią kompetenciją, kad sukurtume ir mokėtume pagrindines kompetencijas tiek žmonėms, tiek organizacijų teorijai ir praktikai. Šiuo metu mūsų departamentas siūlo 16 magistrantūros studijų programų, kurių kiekvienas iš jų jungia komunikacijos kompetenciją su vadovavimo patirtimi. Šiuo metu mes dirbame septyniose didelės apimties tarptautiniuose projektuose mokslinių tyrimų informacijos ir socialinių sistemų (tinkamumo ir tinklo tyrimai) srityse. Norėdami papildyti mūsų magistrantūros programą, mes siūlome sertifikuotą programą, universitetų seminarus ir dalykinius mokymus.

Danubės universitetas Kremsas

Tęstinio ugdymo universitetas Danube University Krems yra tęstinio mokymo universitetas. Jos kursai yra specialiai orientuoti į profesionalų poreikius. Universitete siūlomos išskirtinės magistro programos ir trumpos programos penkiose studijų srityse. Aptarnavę daugiau nei 8 500 studentų ir 17 000 absolventų iš 90 šalių, tai yra vienas iš pagrindinių tolesnio mokymo kursų teikėjų Europoje. Dunojaus universitetas "Krems" sujungia beveik 20 metų patirtį magistrantūroje, inovacijas ir aukščiausius kokybės standartus mokslinių tyrimų ir mokymo srityje.

Vietos

Krems an der Donau

Donau-Universität Krems

Address
Donau-Universität Krems
Dr.-Karl-Dorrek-Str. 30

3500 Krems an der Donau, Žemutinė Austrija, Austrija
Interneto svetainė
Telefonas
+43 2732 8930

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos