Oficialus aprašymas

Vienos ekonomikos ir WU Executive Academy universitetas - WU Executive Academy Europos pirmaujantis verslo universitetas

Vienos ekonomikos ir verslo universitetas (WU) yra vienas iš pasaulyje pirmaujančių universitetų ir savo programų portfelį sudaro WU Executive Academy vykdomasis švietimo sektorius. Tai apima MBA ir teisės magistro programas, universiteto laipsnį verslo administravimo, universitetų programas, individualias programas ir atviras programas. Šiandien WU Executive Academy yra viena iš pirmaujančių tęstinio mokymo paslaugų teikėjų Vidurio ir Rytų Europoje.

Puiki kokybė

Kaip WU dalis, WU Executive Academy akredituota AACSB (asociacija pažangių kolegijų verslo mokykloms) ir EQUIS (Europos kokybės gerinimo sistema). Be to, MBA programų kokybė buvo suteikta AMBA (MBA asociacija) patvirtinimo antspaudu. Be WU, mažiau nei 75 verslo mokyklos visame pasaulyje ir tik du vokiškai kalbančiame pasaulyje atitinka aukšto lygio reikalavimus visose trijose akreditavimo įstaigose.

Neįvykdyti dėstytojai

VU WU Executive Academy vykdomosios švietimo programos moko tik tarptautiniu mastu pripažintus šios srities profesorius ir aukščiausio lygio vadovus. Tai pateikia naujausius mokslinius duomenis ir įvairias praktiškai svarbias valdymo priemones. Mūsų programoms mes galėjome pritraukti ekspertų iš viso pasaulio kaip kalbėtojai.

Vadovai ir aukštas potencialas iš daugiau nei 85 šalių

Kiekvienais metais programose mokoma ir mokoma daugiau nei 2200 vadovų, specialistų ir aukštų potencialų iš daugiau nei 85 šalių. Studijų kelionės ir kursai šiuo metu vyksta daugiau nei 15 šalių ir 3 žemynuose.

WU Executive Club - absolventų klubas

Mūsų absolventai gyvena "visą gyvenimą trunkančio mokymosi" principu ir žino, kaip svarbu visada būti naujausia. Jie taip pat turi platų techninių žinių ir puikių vadovavimo įgūdžių.

Optimali infrastruktūra

WU miesteliu yra 23 000 studentų ir 1500 darbuotojų, kurie gali dirbti, tyrinėti, mokytis ir mokytis, taip pat optimalias mokymo ir tyrimų pagrindines sąlygas. Jis taip pat pasižymi centrine vieta, pasižyminčiu puikiu susisiekimu transportu, ir ribojasi su viena iš didžiausių Vienos rekreacinių zonų.

Kaip mūsų tęstinio mokymo programų dalyvis, jūs naudositės naujausiais mokymo metodais ir technologijomis bei infrastruktūra, sukurta specialiai vykdomajam švietimui.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MLS - teisės magistro studijos

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Europos verslo teisės teisės studijų magistras suteikia jums įgūdžių, reikalingų bendrauti, valdyti ir veiksmingiau vadovauti bendroms verslo, teisinėms ir reguliavimo sr ... [+]

Statyti tiltus tarp teisės ir verslo sričių

" WU Executive Academy siūlo teisės studijų magistro laipsnį, kuris siūlo neakivaizdinę programą dabartiniams ir potencialiems vadovams, neturintiems teisės laipsnio, kurie dirba įvairiose pramonės šakose ir (arba) paslaugų sektoriuje. Teisės studijų magistras suteikia dalyviams teisinę patirtį, reikalingą vykdant sėkmingą veiklą Europos Sąjungos privačiame, viešajame ir ne pelno sektoriuose.

Tikslinė grupėVadovai, kurie dažnai turi spręsti teisinius klausimus savo kasdieniniame darbeTeisės departamentų praktikai, siekdami praturtinti savo žinias Europos verslo teisėjeAukštas potencialas, siekiant plėtoti i... [-]
Austrija Launcestonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
14 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Teisės studijų magistras (MLS) yra neakivaizdinių WU universitetų kursas, skirtas ne advokatams, kurie aktyviai ar potencialiai vadovauja įvairių pramonės šakų ir (arba) ... [+]

Teisininkų žinios vadovams

Ši magistrantūros studijų pakopa yra 15 mėnesių ir suteikia jums patrauklų ir sudėtingą mokslo ir praktikos derinį. Šio teisinio mokymo pagrindinis dėmesys skiriamas mokesčių teisės, darbo teisės, įmonių teisės, civilinės teisės, taip pat viešosios komercinės teisės ir Europos teisės pagrindai.

Tačiau į priekį yra ne tik šių teisinių dalykų mokymasis, bet ir teisinio mąstymo mokymas bei teisėta darbo metodika, kad galėtumėte greitai susipažinti su teisiniais klausimais ir teisiniais klausimais bei kritiškai vertinti juos bei klausti.

Ypatingas dėmesys kreipiamas į konsultacijas ir sutarčių sudarymą

Dalyviai įgyja teisinių žinių, reikalingų sėkmingam vykdomajam direktoriui privačiame sektoriuje, viešajame sektoriuje ir ne pelno organizacijose. Be to, mokoma analitinių įgūdžių ir socialinių įgūdžių. Įvadinėje teisėje ir teisinėje metodikoje mokymo programoje teisinė specializacija yra mokesčių teisės, darbo teisės, įmonių teisės, viešosios komercinės teisės ir Europos teisės, civilinės teisės, nekilnojamojo turto teisės ir teisėsaugos srityse.... [-]

Austrija Launcestonas
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Ištęstinės
15 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

WU Executive Academy

MBA Alumni Voices

Professional MBA

Professional MBA Project Management

Professional MBA Finance

Master of Legal Studies in European Business Law

Executive MBA Bucharest - Student Insight Catalin Putineanu

Professional MBA Marketing & Sales

Professional MBA Entrepreneurship & Innovation

Location address
Vienna University of Economics and Business
WU Executive Academy
Welthandelsplatz 1, Building EA

Launceston, Tasmanija, 1020 AT
Social Media