WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vienos ekonomikos ir WU Executive Academy universitetas - WU Executive Academy Europos pirmaujantis verslo universitetas

Vienos ekonomikos ir verslo universitetas (WU) yra vienas iš pasaulyje pirmaujančių universitetų ir savo programų portfelį sudaro WU Executive Academy vykdomasis švietimo sektorius. Tai apima MBA ir teisės magistro programas, universiteto laipsnį verslo administravimo, universitetų programas, individualias programas ir atviras programas. Šiandien WU Executive Academy yra viena iš pirmaujančių tęstinio mokymo paslaugų teikėjų Vidurio ir Rytų Europoje.

Puiki kokybė

Kaip WU dalis, WU Executive Academy akredituota AACSB (asociacija pažangių kolegijų verslo mokykloms) ir EQUIS (Europos kokybės gerinimo sistema). Be to, MBA programų kokybė buvo suteikta AMBA (MBA asociacija) patvirtinimo antspaudu. Be WU, mažiau nei 75 verslo mokyklos visame pasaulyje ir tik du vokiškai kalbančiame pasaulyje atitinka aukšto lygio reikalavimus visose trijose akreditavimo įstaigose.

Neįvykdyti dėstytojai

VU WU Executive Academy vykdomosios švietimo programos moko tik tarptautiniu mastu pripažintus šios srities profesorius ir aukščiausio lygio vadovus. Tai pateikia naujausius mokslinius duomenis ir įvairias praktiškai svarbias valdymo priemones. Mūsų programoms mes galėjome pritraukti ekspertų iš viso pasaulio kaip kalbėtojai.

Vadovai ir aukštas potencialas iš daugiau nei 85 šalių

Kiekvienais metais programose mokoma ir mokoma daugiau nei 2200 vadovų, specialistų ir aukštų potencialų iš daugiau nei 85 šalių. Studijų kelionės ir kursai šiuo metu vyksta daugiau nei 15 šalių ir 3 žemynuose.

WU Executive Club - absolventų klubas

Mūsų absolventai gyvena "visą gyvenimą trunkančio mokymosi" principu ir žino, kaip svarbu visada būti naujausia. Jie taip pat turi platų techninių žinių ir puikių vadovavimo įgūdžių.

Optimali infrastruktūra

WU miesteliu yra 23 000 studentų ir 1500 darbuotojų, kurie gali dirbti, tyrinėti, mokytis ir mokytis, taip pat optimalias mokymo ir tyrimų pagrindines sąlygas. Jis taip pat pasižymi centrine vieta, pasižyminčiu puikiu susisiekimu transportu, ir ribojasi su viena iš didžiausių Vienos rekreacinių zonų.

Kaip mūsų tęstinio mokymo programų dalyvis, jūs naudositės naujausiais mokymo metodais ir technologijomis bei infrastruktūra, sukurta specialiai vykdomajam švietimui.

Vietos

Viena

Address
Welthandelsplatz 1, Building EA
1020 Viena, Viena, Austrija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos