Ghent University Law School

Įvadas

Oficialus aprašymas

statyti

Gento universitetas yra iniciatyvus universitetas su tarptautiniu apeliacinį skundą. Mūsų devizas yra "Dare to manau: kai 37.000 studentų ir 8000 darbuotojų skatinami priimti kritišką mąstymą požiūrio. Pliuralizmas ir socialinis įsipareigojimas yra mūsų filosofija kertiniai, kaip įvairovę, dalyvavimą ir nepriklausomos minties.

Nors dalyvavimas LLM programa reikalauja pakankamą finansinę paramą, Priėmimo sprendimai yra pasiekiama nepriklausomai nuo pareiškėjo asmens finansines priemones. Tolesnius sprendimus dėl finansinės pagalbos leis studentams, kuriems reikia išorinės finansinės paramos, siekiant įvertinti finansinę galimybes jų taikymo.

Gento universitetas yra vienas iš pirmaujančių aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų institucijų žemos šalyse. Įsikūręs istoriniame, studentų patogus miesto kultūrinio ir ekonominio centru Europoje, Gento universitetas yra aktyvus partneris įvairių nacionalinių ir tarptautinių švietimo, mokslo ir pramonės bendradarbiavimo tinklus. Nors Gento universitetas yra oficialiai olandų kalbančių universitetų, Anglų plačiai kalbama tiek studentams, tiek darbuotojams. Be to, tarptautiniai studentai gali pasirinkti įvairius anglų kalbos kursus ir programas, kaip antai šioje LLM programos.

Gento universitetas 's 11 fakultetų susideda iš 125 padalinių, siūlanti aukštos kokybės, moksliniais tyrimais pagrįstas programas į platų akademinių disciplinų. Tarptautinė studentų skaičiaus (11,5%) liudija, kokybė ir įvairovė Gento universitetas 's švietimą ir mokslinius tyrimus. Gento universitetas yra 62. Geriausias universitetas nuo Šanchajaus reitingą 2016 metais. Visi šie veiksniai, kartu su stipria tarptautine dėmesio, daro Gento universitetas aukščiausio rangas universitetas Europoje.

Įstatymas mokykla

peoppe

Įstatymas Mokykla yra įsikūręs istoriniame centre Gento mieste. Nors okupacinė istorinių pastatų skaičių nuo XVII ir XIX amžiais, ji turi modernias mokymo priemones, įskaitant puikių bibliotekų ir gerai įrengtas kompiuterinės įrangos.

Oficiali mokytojo kalba yra olandų, išskyrus konkrečias anglų kalbos magistrantūros programas, tokias kaip LLM programose.

Fakultetas sudaro daugiau nei 80 profesorių ir apie 90 padėjėjų, kuris, be mokymo, yra plačiai užsiima tyrimais, rašyti, skaityti paskaitas ir viešųjų paslaugų. Daugelis jos narių turi tarptautinę reputaciją savo specializacijos srityje, dalyvauti nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose ir paragino ekspertais viešosios politikos rengimo. Į LLM programos, keletą užsienio profesoriai su tarptautinės reputacijos sustiprinti konkrečių kursų dėstytojams.

Gento teisės mokykla yra ES "Jean Monnet" kompetencijos centras ", pripažinta dėl savo patirties ir savo turimų išteklių, skirtų Europos Sąjungos teisę. Su ES institucijomis jos kaimynystėje, Gentas Law School siūlo visas būtinas patalpas išsamų tyrimą teisę ir praktiką Europos Sąjungos ir tarptautinės verslo teisės. Studentai taip pat gali gauti naudos iš puikios bibliotekos, kuri dvigubinamas kaip Europos dokumentacijos centro.

Su studento gyventojų maždaug 4000 studentų, Gento universitetas Teisės fakultetas šiuo metu yra viena didžiausių advokatų mokyklose tiek Flandrijos ir Belgijoje. Daugelis jos absolventai vaidina svarbų vaidmenį teisinės sistemos, kaip vyriausybės pareigūnų, teisėjų, narių vidaus ir tarptautinių advokatų kontorų, arba kaip teisės profesorių kituose Belgijos ir užsienio universitetuose.

Gento universitetas Teisės fakultetas skaičiuoja tarp savo auklėtinių buvęs Belgijos Ministras Pirmininkas ir lyderis ALDE partijos, Guy Verhofstadt ir kiti žymūs Ministrų Belgijos federalinės vyriausybės ir flamandų vyriausybių nariai Kasacinio Teismo, Konstitucinio Teismo ir Valstybės tarybos Belgijoje.

Daugiau informacijos apie Gento universiteto Teisės mokyklos, apsilankykite www.ugent.be/re~~dobj.

Programos

LLM

LLM programa susideda iš trijų specializuotų LLM anketa iš kurių numatomi studijų studentai gali pasirinkti, ty arba:

 • LLM Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės; arba
 • LLM Tarptautinio verslo įstatymo; arba
 • LLM Europos Sąjungos teisę.

Specializuotos programos pobūdis leidžia studentams plėtoti specifinių įgūdžių ir kompetencijų sparčiai besivystančių sričių ES teisės aktus. Trys LLM programos suteikia studentams galimybę kurti savo studijų kursą pagal jų karjeros prioritetus. Tai leidžia jiems įgyti žinias apie daugelį svarbių ir aktualių klausimų tarptautinės teisės normas. Vis dėlto, nors kursai gal specializuoti ir pritaikyti pagal mokinių poreikius, ką jie dalijasi bendra tai, kad visi trys LLM programos yra idealiai tinka studentams iš ES nepriklausančių šalių, kuriems reikia nuodugniai fone ES reglamentą ir tiems iš ES, kurie nori pabėgti nuo provincijos tyrimą nacionalinėje teisėje.

Trumpai tariant, Gento universitetas Teisės fakultetas LLM programa sudaro reikšmingą postūmį dėl advokatų ir specialistų, kurie reikalauja žinių apie ES teisės aktus ir / ar ES institucijų jų karjeros plėtrą. Dėl papildomos informacijos, susijusi su kiekviena iš specializuotų kursų, studentai patariama aplankyti LLM Studijų oficiali svetainė.

Prašyti akademinio metų 2017-2018 nuo 2016 spalio 1 per http://www.law.ugent.be/llm/application-form!

Šios Programos Akcentai

Gento teisės mokykla LLM programos užtikrinti, kad naujos karjeros orientuotą užklasinę veiklą yra įtraukta kasmet į LLM studijų Gento universitete taip į sustiprinti savo CV (jums užtikrinti įdomų darbą Europos arba tarptautinių institucijų ir organizacijų, garsių teisė ir konsultacinės firmos).

Praktiniai kursai "įgūdžiai Advokatai"

Šis pagrindinis LLM kursas buvo iš pradžių skirta kurti teisinės studentų įgūdžius ir gerinti jų sklandumą ir skaitymu, konsultavimo, naudojimo ir raštu teisinės anglų kalbos, taip pat plėtoti bendravimo ir pristatymo įgūdžiai. Šiandien šis kursas vis amžius įdomi ir praktiška!

Modernizuotos "įgūdžiai Advokatai" Kursas susideda iš šių blokų:

 • Mastering teisinę anglų ir teisinių tyrimų ir pristatymo įgūdžiai teisininkų
 • Pratimai, kaip tarptautinės advokatu ir gauti žinoti apie gyvenimą už advokatų kontoros
 • Crash kurso seminaras Prekybos Sutarčių rengimas
 • Derybos ir tarpininkavimas
 • Paskaita serija iki žinomų teisininkų, politikų ir ekonomistų iš viso pasaulio.

Suteikti jums žinias, įgūdžius ir metodus, siekiant įtikinti darbdavį nuo pirmos dienos darbe - tai yra tai, ką mes siekiame!

Dalyvavimas inscenizacijos Teismų

Kaip mokslo metų 2016-2017 ir vėlesniais metais mūsų LLM studentai įgijo išskirtinę galimybę dalyvaujančių inscenizacijos Teismų kaip jas oficialiai programų dalis.

Gauti kai kurie pirmų rankų patirties pareiškimo ir įrodyti, kad esate motyvuotas ir skirta studentų, dalyvaudami vienoje iš šių teismo proceso inscenizacijos konkursuose:

 • Europos teisės teismo proceso inscenizacijos
 • Willem C. Vis tarptautinio komercinio arbitražo teismo proceso inscenizacijos
 • Tel. Jessup Tarptautinio Teisingumo Teismo proceso inscenizacijos konkursas.

Vasaros stažuotės programos

Mūsų LLM programos bando nuolat tarnauti kaip žingsnis į priekį karjeros mūsų studentai platforma: siūlome keletą karjeros orientuotą paskaitas ir instruktavimas mūsų LLM studentai, siekiant geriau parengti juos įvairiems procesams ir interviu pirmaujančių galimo tarptautinės darbo , Mes taip pat siūlome mūsų LLM studentai galimybes tinklų per įvairių svečių paskaitų ir renginių.

Kaip mokslo metų ir 2016-2017 pristatome 1 mėnesio vasaros (ne mokama) stažuotės programa aukščiausio trijų LLM absolventai. Sunkiai dirba studentai, kurie pasiekti viršutiniame balus ir sužavėjo profesoriai su savo motyvacija būtų sėkminga bus pasiūlyta galimybė intern Gento Law School, advokatų kontorų ir nevyriausybinių organizacijų!

Mentorystė programa

Mes pradėjo šią programą, kad galėtumėte aptarti savo karjeros planus ir gauti keletą patarimų iš mūsų ryškių ir patyrusių absolventai, kurie ateina ir pasidalinti savo žiniomis ir praktine patirtimi su jumis, teisininkai-in-formavimas, pasitelkiant įvairias paskaitas ir koučingo sesijų!

Patekimo į rinką reikalavimai

Studentai gali gauti priėmimo, jeigu jie atitinka šiuos priėmimo kriterijus:

 • Norėdami turėti teisės laipsnį, ty tiek, kad jos kilmės šalyje, nustačiusi vieną teisę verstis teisinių profesijų. Studentai savo baigiamųjų metų studijas gali būti taikomas ir gali būti sąlyginai priimti, atsižvelgiant į sėkmingą jų laipsnį.
 • Išimties tvarka, po jų mokymo programas ir atsižvelgiant į jų įgytos kompetencijos egzaminą, kandidatai, kurie neturi teisės laipsnį taip pat gali būti priimami. Tokiu atveju stojamieji gali būti taikomi apribojimai atsižvelgiant į kursus reikia laikytis.
 • Norėdami pateikti įrodymų, pakankamų anglų kalbos (taikoma visiems ne gimtoji kalba yra anglų. Mes reikalaujame, kad minimalus balas 560 už popieriaus TOEFL, 95 Internet TOEFL arba 7 IELTS. Tačiau yra galimybė gauti būsimiems kandidatams atleisti, baigę studijų kursą minimalų vienerių metų (lygi 60 ECTS kreditų) ne angliškai kalbančių aukštojo mokslo įstaigą (pateikus atitinkamą patvirtinančio dokumento užbaigti tokios programos )).
 • Norėdami turėti pakankamą finansinę paramą, kaip nurodyta paraiškoje, arba per asmeninių finansinių priemonių arba per finansinę pagalbą. Atkreipkite dėmesį, kad mokestis už mokslą už LLM programa yra 5424,10 eurų.
 • Jeigu norite kreiptis dėl priėmimo į LLM programos su visų reikalingų dokumentų.

Prašymas procesas akademinio metų 2017-2018 veiks kaip 2016 spalio 1 d! Taikyti čia: http://www.law.ugent.be/llm/application-form

Paraiškų teikimo tvarka

Atrankos procesas koordinuoja įstatymo mokyklos Tarptautinių ryšių komitetas. Pasirenkant studentų, Komitetas atsižvelgia į akademinį potencialą, rimtumo tikslą ir motyvaciją. Pasirinkimas yra duoklė ne tik į ankstesnės veiklos pareiškėjo, bet ir jo / jos tikėjo gebėjimą gerai atlikti reikliausių LLM programos ir prisidėti prie LLM grupei.

Gentas teisės mokykla neturi diskriminuoti bet kuriam pareiškėjui dėl rasės, odos spalvos, tautybės ar etninės kilmės, religijos, amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, šeiminės ar tėvų statuso, negalios, pajamų ar asmeninių finansinių priemonių pagrindu.

Nors dalyvavimas LLM programos reikalauja pakankamą finansinę paramą, Priėmimo sprendimai yra pasiekiama nepriklausomai nuo pareiškėjo asmens finansines priemones. Tolesnius sprendimus dėl finansinės pagalbos leis studentams, kuriems reikia išorinės finansinės paramos, siekiant įvertinti finansinę galimybes jų taikymo.

Studijų ir mokesčiai

Gento universitetas yra valstybinis universitetas, ir jo politika yra išlaikyti mokslą iki minimumo (už LLM programos, ji yra 5424,10 eurų). Tačiau universitetas suteikia keletą magistrantūros stipendijos, kurio detales galima rasti Universiteto interneto svetainėje.

Pati LLM programa neturi skirtų lėšų stipendijos remti gyvena Gento išlaidas. Kita vertus, LLM programa neveikia pasiūlyti ribotą skaičių stipendijų (http://www.law.ugent.be/llm/news/ghent-llm-scholarship-fund-launched-apply-now) arba dalinis / pilnas mokslą atsisakymai, priklausomai nuo jo biudžeto ribų ir pareiškėjų poreikį.

(Stipendijų fondo tikslas remti gabius ir motyvuotus kandidatus, kurie negali sau leisti padengti savo studijų išlaidas. Stipendijos bus taikomos tik LLM studijų mokestį. Tiksli suma stipendiją gali skirtis atsižvelgiant į pareiškėjo poreikius ir turimų lėšų. Kelionės ir pragyvenimo išlaidos, neįtrauktos.) Vis dėlto, svarbu suprasti, kad finansiniai suvaržymai paprastai sumažinti stipendijų / atsisakymų skaičių iki tokio lygio, gerokai mažesnis jų paklausos. Todėl pareiškėjai primygtinai būti finansiškai savarankiškai palaikyti, arba per asmeninių priemonėmis arba per trečiosios šalies įsikišimo.

Sprendimai dėl universitetų finansinės pagalbos imtasi po priėmimo sprendimus.

Finansinė pagalba

LLM kandidatai skatinami tyrinėti kelius finansinės paramos išorės į LLM programos. Tačiau reikėtų pabrėžti, kad LLM programa negali pasiūlyti bet kokią techninę, logistinę paramą šių išorinių padengimo procesams, išskyrus raidės, rekomendacijos ir / ar patvirtinimų taikymo arba parinkimą, jeigu to reikia.

Vieta

grad

Studijuoti Gento tikrai dirbti Europos širdyje! Briuselis ir jo daugelis ES institucijos yra tik trumpas, patogūs ir traukiniu. Hagos, Liuksemburgas ir Strasbūras visi pagrindiniai instituciniai sostinių savo teisę visi mažiau nei vienos dienos reisus iš čia, ir kartu su Briuselyje savo viešnagės metu aplankysime dauguma iš jų. Ir, žinoma, tiems iš jūsų, kurie nori ištirti didelis didelius miestus Europoje, Gentas yra fantastiška vartai.

Su tiesiogine prieiga prie Europos greitųjų geležinkelių tinklo ir kuris daro didelį tarptautinio oro uosto beveik po ranka, jūs galėsite aplankyti Paryžiuje, Londone, Berlyne ir daug daugiau įdomių paskirties tuo svyravimų. Mes jus užimtas, bet jūs taip pat turite laiko atrasti kai kurie iš didžiųjų Europos miestų savo pačių patogumui ir valią nervintis minimalų.

Gentas teisės mokykla įsikūręs Universiteitstraat 4-6, 9000 Ghent, Belgija. Pagrindinis administracinis pastatas Gento universitetas, Rektoratas, įsikūręs Sint-Pietersnieuwstraat 25, 9000 Gent, Belgija.

Būstas

Su savo universiteto ir kitų aukštojo mokslo įstaigų, Gento miesto uostų studento gyventojų maždaug 50.000. Būsto rinka Todėl suprantama, ištemptas. Dėl atvykstantiems užsienio studentams surasti tinkamą apgyvendinimą puikiai vykdytinas, tačiau gali prireikti šiek tiek pastangų ir lankstumą. Iš esmės yra rasti tinkamą būstą dviem būdais: per privačioje rinkoje, arba per universiteto butų.

Jei pasirinksite universiteto būstas, kambariai bus prieinami nuo m rugsėjo 16 d. Jūs galite prašyti apgyvendinimas universitetų rezidencijos Po priėmimo į LLM programos. Mokėti savo negrąžintinas mokestis už paraišką po įtraukimo į programą suteikia būsto departamentas galimybę patvirtinti savo būstą Universiteto rezidencijos. Tačiau tik Kambarių skaičius yra rezervuotos LLM studentai ir nuomojami, kad prašymo ir mokėjimo pažangą.

Studentų gyvenimas

Mūsų universitetas ir teisė mokykla turi mainų programas su daugeliu universitetų visame pasaulyje. Įstatymas mokyklos pritraukia šimtus užsienio studentų kiekvienais metais. Jūsų LLM klasė atspindi šią kultūrinę įvairovę. Jūsų LLM profesoriai ir dėstytojai bus įtraukti apsilankymą tarptautiniai ekspertai. Jūsų LLM patirtis Gento bus, kaip rezultatas, yra daug daugiau, nei akademiniu išsilavinimu. Taip pat bus vieną kartą-in-a-gyvenime kultūrinė patirtis. Sutiksite, mokytis ir gyventi, su įdomiais ir talentingų žmonių iš viso pasaulio. Jūs paliks šią vietą praturtino ir nušvitusį žmogų geriau suprasti šiandienos pasaulyje ir su obligacijomis ir ryšius, kurie kerta daug sienas. Daugiau nuotraukų įspūdžių, prašome apsilankyti mūsų FB puslapį, kur mes dažnai atnaujinti vertingų patarimų ir dabartinę veiklą - akademinės ir užklasinė panašūs: www.facebook.com/llmugent~~pobj.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Law LLM »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

LLM Europos Sąjungos teisės

Su bendrabučiu Dieninės 10 mėnesių September 2018 Belgija Ghent

Europos Sąjungos teisės LLM pristato geriausias Gento Law School garsiame patirties ES [+]

Europos Sąjungos teisės LLM pristato geriausias Gento Law School garsiame patirties ES teisės studentams, siekiantiems specializuojasi teisės ir institucijų Europos Sąjungoje. Kruopšti kartu privalomojo pagrindinius kursus ir pasirenkamuosius specializuotus kursus, studentai gauna iš visų pusių aukšto lygio ES teisė Švietimas, išlaikant dėmesio skiriama asmeninės karjeros ar mokslinių tyrimų poreikius laisvę. Gentas teisės mokykla yra ES "Jean Monnet" kompetencijos centras ", pripažinta dėl savo kompetencijos ir turimus išteklius Europos Sąjungos teisės. Su ES institucijomis jos kaimynystėje, Gentas Law School siūlo visas būtinas patalpas su nuodugniu tyrimu dėl teisės ir praktikos Europos Sąjungoje. Studentai taip pat gali gauti naudos iš puikios bibliotekos, kuri dvigubinamas kaip Europos dokumentacijos centro. Su vis plečiasi ir toliau Europos Sąjungos integracijos ir vis daugiau pasaulio teisinę aplinką, LLM siūlo papildomą teisinį išsilavinimą, kuris yra priemonė tarptautinėje darbo rinkoje. Specializuotos programos pobūdis leidžia studentams plėtoti specifinių įgūdžių ir kompetencijų sparčiai besivystančių sričių ES teisės aktus. Trumpai tariant, Gento universitetas Teisės fakultetas LLM programa sudaro reikšmingą postūmį dėl advokatų ir specialistų, kurie reikalauja žinių apie ES teisės aktus ir / ar ES institucijų jų karjeros plėtrą. Gyvenimo: http://www.law.ugent.be/llm/llm-european-union-law... [-]


LLM Tarptautinio verslo teisės

Su bendrabučiu Dieninės 10 mėnesių September 2018 Belgija Ghent

Tarptautinio verslo įstatymo LLM yra pavyzdinė programa, skirta studentams, siekiantiems specializuojamės [+]

Tarptautinio verslo įstatymo LLM yra pavyzdinė programa, skirta studentams, siekiantiems specializuojamės tarptautinių teisinių aspektų verslo praktiką mūsų globalizuotame pasaulyje. Įvedant asmeninio pasirinkimo laipsnį, jis jaučiai studentus į pagrindinių teisinių blokai tarptautinės verslo teisės, užtikrinant pažangų laipsnį tikros pridėtinės vertės verslo orientuota karjerą. Gentas LLM Tarptautinio verslo įstatymas leidžia studentams įgyti gilias žinias apie visus praktikos srityse ir siekiama ateityje arba jau patyrė teisininkus ir įmonių teisininkus, susijusius su prekybos, įmonių, vertybinių popierių ir bankininkystės teisės klausimais, taip pat tarptautinės ekonomikos teisė. Sukurta aplink žinomam finansų teisės institutui, programa sujungia profesorių ir patyrusių praktikų patirtį tokiose srityse kaip įmonių susijungimai ir įsigijimas, intelektinė nuosavybė ir arbitražas, kad suteiktų jums praktinės patirties. Visi LLM kursai dėmesio arba į ES reglamentą arba naudoti lyginamosios teisės požiūriu. Programa idealiai tinka studentams iš ES nepriklausančių šalių, kuriems reikia kruopščiai fone ES reglamentą ir tiems, kurie iš ES, kurie nori pabėgti nuo provincijos tyrimą nacionalinę teisę. PASTABA: 2018-2019 akademinių metų paraiškų teikimo tvarka yra atvira nuo 2017 m. Spalio 1 d. (Bus atidaryta iki birželio 1 d. Pareiškėjams, kuriems vizos nereikia, ir kovo 1 d. Visiems pareiškėjams, kuriems reikia vizos).... [-]


LLM Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės

Su bendrabučiu Dieninės 10 mėnesių September 2018 Belgija Ghent

LLM programa Europos teisė yra skirta teisinė aplinka Europos Sąjungoje. Tai aplinka sudaro ES teisės kaip toks, bet taip pat tarptautinės teisės ir valstybės narės, [+]

Į tarptautinės ir Europos teisės LLM siūlo plačiausią spektrą galimybes mokiniams, turintiems tarptautinės karjeros ar mokslo orientacijos. Tai leidžia studentams pasirenkate kursus iš temomis Europos (EU) arba tarptautinės svarbos turto, leidžianti mokomąją programą, pritaikytą prie jų asmeninių interesų ir karjeros poreikius. Gento universitetas Teisės fakultetas turi platų anglų kalbos kursus labai įvairių Europos ir tarptautinės teisės klausimais. LLM programa suteikia studentams galimybę kurti savo kursą studijuoti pagal jų karjeros prioritetus. Tai leidžia jiems įgyti žinias apie daugelį svarbių ir aktualių klausimų tarptautinės teisės normas. Studentams, norintiems plačiai vystyti savo įgūdžius ir žinias karjerą su tarptautinio masto, ši programa siūlo geriausią įmanomą asmeninį rengimą. Nors, leidžianti mokiniams sutelkti dėmesį į konkrečių subjektų interesus, ji taip pat visiškai talpina tų studentų, kurie siekia bendrą Europos ir tarptautinę teisę ugdymosi poreikių. Su savo derinys akademinių ir praktinių įgūdžių moduliai, programa rengia studentų tarptautinės profesinio gyvenimo, kad yra vis iš teisės specialistų iš viso pasaulio realybė. PASTABA: 2018-2019 akademinių metų paraiškų teikimo tvarka yra atvira nuo 2017 m. Spalio 1 d. (Bus atidaryta iki birželio 1 d. Pareiškėjams, kuriems vizos nereikia, ir kovo 1 d. Visiems pareiškėjams, kuriems reikia vizos).... [-]


Vaizdo įrašai

Introducing Ghent University

Kontaktai