Ghent University Law School

Įvadas

Oficialus aprašymas

build

Gento universitetas yra iniciatyvus universitetas, turintis tarptautinį skundą. Mūsų šūkis yra "Dare to think": kur 37 000 studentų ir 8000 darbuotojų raginami priimti kritinio mąstymo metodą. Pluralizmas ir socialinis įsipareigojimas yra mūsų filosofijos, kaip ir įvairovės, dalyvavimo ir nepriklausomos minties, kertiniai akmenys.

Nors dalyvavimas LLM ir MSc programose reikalauja pakankamos finansinės paramos, priimami sprendimai priimami nepriklausomai nuo pareiškėjo asmeninių finansinių išteklių. Vėlesni sprendimai dėl finansinės pagalbos suteiks galimybę studentams, kuriems reikia išorės finansinės paramos, įvertinti jų taikymo finansinį pagrįstumą.

Gento universitetas yra viena iš pirmaujančių aukštojo mokslo ir tyrimų institucijų žemose šalyse. Įsikūręs istoriniame, studentams palankiame mieste, Europos kultūros ir ekonomikos centre, Gento universitetas yra aktyvus įvairių nacionalinių ir tarptautinių švietimo, mokslo ir pramonės bendradarbiavimo tinklų partneris. Nors Gento universitetas yra oficialiai kalbantis olandų kalba, angliškai daug kalba tiek studentai, tiek darbuotojai. Be to, tarptautiniai studentai gali pasirinkti daugybę anglų kalbos kursų ir programų, tokių kaip mūsų LLM ir magistrantūros programos.

Gento universiteto 11 fakultetų sudaro 125 katedros, siūlančios aukštos kokybės mokslinių tyrimų programas įvairiose mokslo disciplinose. Tarptautinis studentų skaičius (11,5%) patvirtina Gento universiteto švietimo ir mokslinių tyrimų kokybę ir įvairovę. Gento universitetas yra 61-asis geriausias universitetas Šanchajaus reitinge 2018 m. Visi šie veiksniai, kartu su stipria tarptautine veikla, daro Gento universitetą aukščiausio lygio universitetu Europoje.

Teisės mokykla

peoppe

Teisės mokykla yra istoriniame Gento miesto centre. Užimdama daugybę istorinių pastatų nuo XVIII ir XIX a., Ji turi modernias mokymo priemones, įskaitant puikias bibliotekas ir gerai įrengtas kompiuterines priemones.

Oficiali mokymo kalba yra olandų, išskyrus konkrečias anglų kalbos magistrantūros programas, pvz., LLM

Fakultetą sudaro daugiau kaip 80 profesorių ir apie 90 asistentų, kurie, be mokymo, plačiai užsiima moksliniais tyrimais, rašymu, paskaita ir viešąja paslauga. Daugelis jos narių turi tarptautinę reputaciją savo specializacijos srityje, dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose projektuose ir yra kviečiami kaip ekspertai rengiant viešąją tvarką. LLM programose keletas tarptautinės reputacijos užsienio profesorių stiprina specialius kursus.

Gento teisės mokykla yra ES „Jean Monnet kompetencijos centras“, pripažinta jos patirtimi ir turimais Europos Sąjungos teisės ištekliais. Gento teisės mokykla su ES kaimynystės institucijomis siūlo visas būtinas priemones, kad būtų galima nuodugniai ištirti Europos Sąjungos ir tarptautinės verslo teisės aktus ir praktiką. Studentai taip pat gali pasinaudoti puikia biblioteka, kuri padvigubėja kaip Europos dokumentacijos centras.

Ghent University Law School šiuo metu yra viena iš didžiausių teisinių mokyklų Flandrijoje ir Belgijoje. Daugelis jo absolventų atlieka svarbų vaidmenį teisinėje sistemoje kaip vyriausybės pareigūnai, teisėjai, vidaus ir tarptautinių advokatų kontorų nariai arba kitų Belgijos ir užsienio universitetų teisės profesoriai.

Ghent University Law School tarp absolventų yra buvęs ministras pirmininkas Guy Verhofstadt, kiti garsūs Belgijos federalinės vyriausybės ir Flandrijos vyriausybių ministrai, kasacinio teismo, konstitucinio teismo ir valstybės tarybos nariai Belgijoje.

Daugiau informacijos apie Ghent University Law School rasite adresu www.ugent.be/re.

LLM programa

llm

LLM programą sudaro trys specializuoti LLM, iš kurių gali rinktis būsimi absolventai, būtent:

 • LLM tarptautinėje ir Europos teisėje; arba
 • LLM tarptautinėje verslo teisėje; arba
 • LLM Europos Sąjungos teisėje.

Specializuotas programos pobūdis leidžia studentams plėtoti konkrečius įgūdžius ir kompetencijas sparčiai besivystančiose ES teisės srityse. Trys LLM programos suteikia studentams galimybę kurti savo studijų kryptis pagal savo karjeros prioritetus. Tai leidžia jiems įgyti patirties daugelyje svarbių ir aktualių tarptautinės teisės klausimų. Nepaisant to, nors kursai gali būti specializuoti ir pritaikyti pagal studentų poreikius, tai, ką jie bendrai naudoja, yra tai, kad visos trys LLM programos idealiai tinka studentams iš ES nepriklausančių šalių, kuriems reikia išsamaus pagrindo ES reglamentuose ir tiems, kurie yra iš ES šalių. ES viduje, kurie nori išvengti provincijos nacionalinės teisės tyrimo.

Trumpai tariant, Ghent University Law School LLM programa yra reikšmingas atspirties taškas advokatams ir specialistams, kuriems reikia žinių apie ES teisę ir (arba) ES institucijas dėl jų karjeros. Norėdami gauti daugiau informacijos apie kiekvieną specializuotą kursą, studentams patariama apsilankyti LLM programos oficialioje svetainėje.

Kreipkitės į 2020-2021 mokslo metus nuo 2019 m. Spalio 1 d. Per http://www.law.ugent.be/alt="llm/application-form!

LLM programos akcentai

12883_program_highlights.png

Gento teisininkų mokyklos LLM programos užtikrina, kad į Gentio universitetą kasmet būtų įtraukiamos naujos į karjerą orientuotos veiklos, susijusios su ugdymu, siekiant sustiprinti savo gyvenimo aprašymą (siekiant užtikrinti įdomų darbą Europos ar tarptautinėse institucijose ir organizacijose). žinomų įstatymų ir konsultacinių firmų).

12880_3.png

Praktinis kursas „Įgūdžiai advokatams“

Šis pagrindinis LLM kursas iš pradžių buvo sukurtas siekiant tobulinti teisės studentų įgūdžius ir gerinti jų sklandumą ir raštingumą skaityti, konsultuoti, vartoti ir rašyti anglų kalbą, taip pat plėtoti bendravimo ir pateikimo įgūdžius. Šiuo metu šis kursas tampa vis įdomesnis ir praktiškesnis!

Patobulintas „Įgūdžių advokatams“ kursas susideda iš šių blokų:

 • Teisininkų anglų kalbos ir teisinių tyrimų bei pateikimo įgūdžių įvaldymas
 • Praktikuokite kaip tarptautinį advokatą ir susipažinkite su gyvenimu advokatų kontoroje
 • Crash kurso seminaras dėl komercinių sutarčių rengimo
 • Derybos ir tarpininkavimas
 • Pagrindinių teisininkų, politikų ir ekonomistų iš viso pasaulio paskaita.

Suteikti jums žinias, įgūdžius ir metodus, kad galėtumėte nustebinti savo darbdavį nuo pirmos darbo dienos.

Dalyvavimas teismo procesuose

Neseniai mūsų LLM studentai gavo išskirtinę galimybę dalyvauti oficialiuose teismuose kaip oficialių mokymo programų dalį.

Gauti pirmąją patirtį patirties pateikimo metu ir įrodyti, kad esate motyvuotas ir išskirtinis studentas, dalyvaudamas viename iš šių „Moot Court“ konkursų:

 • Europos teismų arbitražo teismas
 • Willem C. Vis Tarptautinis komercinis arbitražo teismas
 • Ph. Jessupo tarptautinio teismo teismo konkursas.

„Teisinė klinika: žmogaus teisės“ kaip pasirenkamasis kursas

Studentai dirba vadinamojoje „teisinėje klinikoje“ dėl realaus gyvenimo projektų mažose grupėse. Projektai gali būti susiję su moksliniais tyrimais, ataskaitomis ar patarimais, kurie turi būti pateikti organizacijai, veikiančiai žmogaus teisių srityje. Jie taip pat gali būti susiję su bylos, kuri bus pateikta teismui, parengimui. Teisinė klinika rengia įstojusius studentus savo būsimam darbui vis įvairesnėje ir konkurencingesnėje nacionalinėje ir tarptautinėje profesinėje aplinkoje.

Vasaros stažuočių programa

Mūsų LLM programos stengiasi nuolat tarnauti kaip žingsnis į priekį mūsų studentų karjeroje: mes siūlome tam tikras karjerai skirtas paskaitas ir instruktavimą mūsų LLM studentams, kad jie būtų geriau pasirengę įvairiems taikomiesiems procesams ir interviu, leidžiančiame įsidarbinti . Mes taip pat siūlome LLM studentams tinklų kūrimo galimybes įvairiose svečių paskaitose ir renginiuose.

Neseniai pristatėme 1 mėnesio vasaros (nemokamo) stažuočių programą aukščiausiems LLM absolventams. Siekiame suderinti aukščiausio lygio ir potencialių darbdavių interesus ir pasiūlyti sunkiai dirbantiems studentams, kurie pasiekė geriausius rezultatus, ir sužavėjo profesorius su motyvacija sėkmingai įsitraukti į Gento teisės mokyklą. įmonės ir nevyriausybinės organizacijos!

Mentorystės programa

Pradėjome šią programą, kad galėtumėte aptarti savo karjeros planus ir gauti patarimų iš mūsų šviesių ir patyrusių absolventų, kurie ateis ir dalinsis savo žiniomis bei praktine patirtimi su jumis, formuojančiais advokatais, per įvairias paskaitas ir instruktavimo sesijas!

Patekimo reikalavimai

Studentai gali atvykti, jei jie atitinka šiuos priėmimo kriterijus:

 • Turėti teisinį laipsnį, ty laipsnį, kuriuo jo kilmės šalyje leidžiama naudotis teisinėmis profesijomis. Studentai, galintys baigti bakalauro studijas, gali kreiptis ir gali būti sąlyginai priimami, jei jie bus sėkmingai baigti.
 • Išimtiniais atvejais, išnagrinėjus jų mokymo programas ir atsižvelgiant į įgytas kompetencijas, gali būti priimami ir teisės laipsnį neturintys kandidatai. Tokiu atveju priėmimas gali būti ribojamas atsižvelgiant į kursus, kurių reikia laikytis.
 • Pateikti pakankamo anglų kalbos mokėjimo įrodymą (taikomas visiems ne gimtoji anglų kalba. Mes reikalaujame minimalaus 560 balų už TOEFL popierių, 95 - interneto TOEFL arba 7 - IELTS. Tačiau yra galimybė gauti išimtį: būsimi kandidatai, baigę ne trumpesnį kaip vienerių metų studijų kursą (lygus 60 ECTS kreditų) angliškai kalbančioje aukštojoje mokykloje (pateikus atitinkamą dokumentą, patvirtinantį tokios programos užbaigimą)).
 • Turėti pakankamą finansinę paramą, kaip nurodyta paraiškos formoje, tiek asmeninėmis, tiek finansinėmis priemonėmis. Atminkite, kad mokestis už LLM programą yra 5624,30 eurų.
 • Prašyti įtraukti į LLM programą su visais reikalingais dokumentais.

Paraiškų teikimo procesas 2020-2021 mokslo metams prasideda nuo 2019 m. Spalio 1 d.! Kreipkitės čia: http://www.law.ugent.be/llm/application-form

Paraiškų teikimo tvarka

Atrankos procesą koordinuoja Teisės mokyklos tarptautinių santykių komitetas. Renkantis studentus, Komitetas atsižvelgia į akademinį potencialą, tikslo rimtumą ir motyvaciją. Atranka yra duoklė ne tik praeities pareiškėjo veiklai, bet ir jo tikėjimui, kad ji gali gerai atlikti reikiamą LLM programą ir prisidėti prie LLM grupės.

Gento teisės mokykla nediskriminuoja nė vieno pareiškėjo dėl rasės, spalvos, tautybės ar etninės kilmės, religijos, amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, santuokinės ar tėvų statuso, negalios, pajamų ar asmeninių finansinių priemonių.

Nors dalyvavimas LLM programoje reikalauja pakankamos finansinės paramos, priimami sprendimai priimami nepriklausomai nuo pareiškėjo asmeninių finansinių išteklių. Vėlesni sprendimai dėl finansinės pagalbos suteiks galimybę studentams, kuriems reikia išorės finansinės paramos, įvertinti jų taikymo finansinį pagrįstumą.

Mokymas ir mokesčiai

Gento universitetas yra valstybinis universitetas, o jo politika - išlaikyti minimalų mokslą (LLM programai - 5624,30 euro). Tačiau universitetas teikia keletą papildomų stipendijų, kurių išsamią informaciją galima rasti universiteto tinklalapyje.

Pati LLM programa neturi finansavimo stipendijoms, skirtoms gyventi Gente. Kita vertus, LLM programa siūlo ribotą skaičių stipendijų arba dalinių / visiškų studijų atsisakymų, atsižvelgiant į jos biudžeto ribas ir pareiškėjų poreikį.

Vis dėlto svarbu suprasti, kad finansiniai suvaržymai paprastai sumažina stipendijų / atleidimų skaičių iki gerokai mažesnio nei jų paklausos. Todėl pareiškėjai yra raginami būti finansiškai savarankiški arba asmeninėmis priemonėmis, arba per trečiąsias šalis.

Sprendimai dėl universiteto finansinės pagalbos priimami priėmus sprendimus.

Finansinė pagalba

LLM kandidatai skatinami ištirti finansinės pagalbos, teikiamos ne pagal LLM programą, galimybes. Vis dėlto reikėtų pabrėžti, kad LLM programa negali teikti jokios techninės ar logistinės paramos šiems išoriniams taikymo procesams, išskyrus rekomendacinius laiškus ir (arba) prireikus patvirtinimus apie taikymą ar pasirinkimą.

Vieta

grad

Mokytis Gente yra teisinga dirbti Europos širdyje! Briuselis ir daugelis ES institucijų yra tik trumpas, patogus ir patogus traukinys. Haga, Liuksemburgas ir Strasbūras - visos pagrindinės institucinės sostinės, kurios yra savaime, yra mažiau nei vienos dienos kelionė iš čia, o kartu su Briuseliu apsilankysime daugelyje jų. Žinoma, tiems iš jūsų, kurie nori ištirti dideles Europos metropoles, Gentas yra fantastinis vartai.

Su tiesioginiu priėjimu prie Europos greitųjų geležinkelių tinklo ir didelio tarptautinio oro uosto, beveik patogu nuvažiuoti, galėsite aplankyti Paryžių, Londoną, Berlyną ir daug daugiau įdomių vietų. Mes jus užimsimės, bet jūs taip pat turėsite laiko atrasti kai kuriuos Europos didžiuosius miestus savo patogumui ir minimaliai išgąsdinsite.

Gento teisės mokykla yra įsikūrusi Universiteitstraat 4-6, 9000 Ghent, Belgija. Pagrindinis Gento universiteto, rektorato, administracinis pastatas yra Sint-Pietersnieuwstraat 25, 9000 Gent, Belgija.

Apgyvendinimas

Gento miestas su universitetu ir kitomis aukštojo mokslo institucijomis užima apie 50 000 studentų. Todėl būsto rinka yra suprantama. Užsienio studentams, norintiems rasti tinkamą apgyvendinimą, puikiai tinka, tačiau gali prireikti tam tikrų pastangų ir lankstumo. Iš esmės yra du būdai rasti tinkamą būstą: per privačią rinką arba per universiteto būstą.

Galite leisti apgyvendinimą universiteto rezidencijose po to, kai įeinate į LLM programą.

Studentų gyvenimas

12884_student_life.png

Mūsų universitetų ir teisės mokyklos turi mainų programas su daugeliu universitetų visame pasaulyje. Teisės mokykla kasmet pritraukia šimtus užsienio studentų. Jūsų LLM klasė atspindi šią kultūrinę įvairovę. Į LLM profesorius ir dėstytojus bus įtraukti ir tarptautiniai ekspertai. Jūsų LLM patirtis Gente bus daug daugiau nei akademinis išsilavinimas. Ji taip pat bus kultūrinė gyvenimo patirtis. Jūs susitiksite, mokotės ir gyvensite su įdomiais ir talentingais žmonėmis iš viso pasaulio. Jūs paliksite šią vietą praturtintu ir apšviestu žmogumi, geriau suprasdami šiandienos pasaulį ir su daugeliu sienų kertančiomis obligacijomis ir ryšiais. Jei norite gauti daugiau nuotraukų parodymų, apsilankykite mūsų FB puslapyje, kuriame mes dažnai atnaujiname vertingus patarimus ir dabartinę veiklą - tiek akademinius, tiek ir užklasinius: www.facebook.com/llmugent.

Vietos

Gente

Ghent University

Address
Ghent University Law School
Universiteitstraat 4

BE-9000 Gente, Flandrija, Belgija
Interneto svetainė
Telefonas
+32 (0)9 264 97 00

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis