Université libre de Bruxelles - ULB

ULB

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Université Libre de Bruxelles!

BRIUSELIO A City atitinka žmogaus mastelį

Atsižvelgiant į Europos širdyjeTik 1h20 traukiniu iš Paryžiaus, 1h30 iš Amsterdamo, o 1h50 iš Londono ir Kelnas, Briuselis siūlo visus sostinė privalumus ir gyvenimo dideliu ir gyvas miestas kokybę. Briuselis gyvena visų pagrindinių Europos Sąjungos institucijų. Tai yra oficialus sėdynės ES ir daugelio kitų politinių ir ekonominių sprendimų priėmimo subjektams, ir gali pasigirti vis daugiau įmonių, organizacijų ir tarptautinių ekspertų.

Ilgai tradicija svetingumą ir mainų žaliausia Europos kapitalo reiškia lankytojams ir gyventojams tiek galite mėgautis įvairiausių pasaulio maisto ir muzikos, o kultūros grifai gali pasirinkti vieną iš muziejų ir šou priimančiosios. Įsikūręs pačioje miesto širdyje, Université Libre de Bruxelles arba ULB taip pat siūlo daugybę kultūrinių, šventinių ir sportinę veiklą. Universiteto miesteliai ir aplinkinių vietovių yra labai patraukli, suteikiant tik teisę derinys tarp studijų ir laisvalaikiui.

Daugiakultūris IR TARPTAUTINĖ

Kaip daugiakultūrėje universitete trečdalis studentų ir mokslininkų iš užsienio, Tarptautiniai santykiai yra kasdienybė Université Libre de Bruxelles, kaip pati Briuselyje, viena iš pasaulyje labiausiai kosmopolitinių miestų mieste. Bendradarbiavimas su universitetais visame pasaulyje buvo paspartintas švietimo ir mokslinių tyrimų dėka didžiąja dalimi įvairių Europos mobilumo programose. Be studentų mobilumo programas, universitetas siūlo įvairios integruotas programas su užsienio partneriais, Įskaitant jungtinės magistrantūros ir doktorantūros laipsnių. Kai kurie iš šių programų gavo prestižinį "Erasmus Mundus" akreditacija.

Jos abi ieško pozicija dėl Europos ir pasaulio lėmė susitarimų, bendradarbiavimo ir specialių partnerysčių skaičius yra įsteigtas kai geriausių pasaulio universitetų. Su ilgamete patirtį tarptautinėje arenoje, universitetas pradėjo Unica, iš 45 pirmaujančių Europos universitetų tinklas kuri apima daugiau nei milijono studentų. Taip pat vienas iš įkūrėjų Tarptautinio forumo Viešųjų universitetuose (IFPU). Įstaigos internacionalizacija yra įtvirtinta taip:

Tarpvalstybinis bendradarbiavimas su Šiaurė-Pa de Kalė (Lilis) regione Prancūzijoje Pageidautini partneriais politika statyti bendrą, ilgalaikę, veikla su maždaug dešimt institucijų (ypač Oksfordas, Paryžius VI, Berkeley, Montreal, UBC Vankuveryje, FUDAN Šanchajuje) Keletą specializuotų įstaigų ir centrų įskaitant Institut d'Etudes Européennes (Jean Monnet "mokslinių tyrimų polius), Solvay Brussels School of Ekonomikos ir vadybos mokyklos visuomenės sveikatos, Centras Kanados studijų, Čekijos studijų ir tt Transatlantinės dialogas ir atidarymo besivystančių šalių

Per metus, ir, nepaisant ribotų išteklių, ULB pavyko išlaikyti savo meistriškumo lygį ir patenkinti savo viešąsias ir socialines pareigas. Universitetas yra įsitikinęs, kad jis gali padėti į teisingesnę ir labiau demokratinio pasaulio sukūrimo prisidedant pasitikėjimo santykius, kritinį mastą ir nešališkumas globalizuotame pasaulyje.

novatoriškas TYRIMAI

Keturi moksliniai Nobelio premijos, vienas Laukai medalis, tris Wolf Prizai ir du Marie Curie Prizai yra dar vienas įrodymas, Universiteto seniai tradicija kompetencijos.

Université Libre de Bruxelles yra aktyvus narys mokslinių tyrimų erdvės ir dalyvauja beveik 130 projektai finansuojamas iš 7-ojo Europos bendrąsias programas. Per pastaruosius kelerius metus, ji gavo 7 pradines dotacijas iš Europos mokslinių tyrimų erdvės (EMTT) finansuoti mokslinius tyrimus medicinos, ekonomikos, matematikos, sociologijos ar politologijos, taip pat 2 Išankstinė dotacijos Dirbtinis intelektas ir fizikos. Be to, universiteto institutas Europos studijų pripažįstama kaip ""Jean Monnet Europos mokslinių tyrimų centras"Už savo darbą apie Europos integraciją.

DAUG MOKYMO STANDARTAI

Université Libre de Bruxelles turi 13 fakultetų, mokyklų ir specializuotų institutų, kurios apima visas disciplinas, glaudžiai derinant akademinę įvesties ir mokslinius tyrimus. Ji siūlo beveik 40 bakalauro programų ir 235 antrosios pakopos studijų programos, Jis taip pat partneriai 20 Doktorantūros mokyklos, Su beveik 1600 doktorantūros eigą. Kai kurie iš mūsų magistrantūros programose sutelkti dėmesį į tarpdiscipliniškumo, o kiti labiau akcentuoti tarptautinių santykių per Europos magistro laipsnių, arba apie daugiakalbystę. Mums taip pat buvo glaudžiai bendradarbiaujant su VUB (Briuselio laisvojo universiteto - Briuselis flamandų kalbančių universitetų) už metus.

Humanizmas, individuali atsakomybė ...

"Université Libre de Bruxelles grindžia savo mokymą ir mokslinius tyrimus laisvo tyrimo principas. Tai postulatai, visose srityse, nešališkumu ir atpažinimo pagrindu samprata žinių atmetimą. " (1. Straipsnis iš ULB įstatuose). Vienas konkretus bruožas ULB mokyme yra suteikti studentams savo asmeninę laisvę, o taip pat suteikti jiems reikiamą paramą. Tai iki studentams patys pasinaudoti galimybėmis ir daugelio paramos formų, kurios prieinamos jų: taigi universitetas yra atsakomybės mokykla.

... Ir inovacijos

Ryškiausias naujovės buvo įdiegtos antrosios studijų pakopos lygyje. Šios programos, iš kurių kai kurie yra mokomi vakare ir savaitgaliais, yra visų pirma siekiama dirbančių suaugusiųjų, Ir yra grindžiama arba naujai besikuriančios socialinius ir ekonominius poreikius (Euromarketing, įmonių valdymas, ir tt), arba pažangių mokslinių tyrimų (estetikos ir meno filosofijos, mokslo, bioinformatikos filosofijos ir kt.) Nauji ir novatoriški kursai tokio pobūdžio statyti patys ULB ilgalaike tradicija ULB kuriant jį toliau naujomis kryptimis.

Daugiausia dėmesio skiriant kalbų ir kultūrų įvairovė

Kaip prancūziškai kalbančioje universitete, dauguma tuo Université Libre de Bruxelles kursai pristatomos prancūzų kalba. Tačiau daugėja magistro laipsnius yra iš dalies ar visiškai vyksta anglų kalba. Universitetas siūlo Platus Prancūzijos kursaiPrieš ir per mokslo metus, padėti jos tarptautiniai studentai patobulinti savo kalbinius įgūdžius.

Padarytą UNIVERSITETAS

Université Libre de Bruxelles nustatomas kiekvienam suteikti galimybę tęsti aukštojo mokslo studijas ir sukūrė asortimentas studentų paramos iniciatyvų: Pvz, finansinė ir psichologinė pagalba, patarimai, prancūzų klases ir tt Universitetas taip pat suteikia off-kampusie akademinį paramą. Vienas pastebimas pavyzdys yra paramos programos underachieving vidurinių mokyklų moksleiviams (Schola), kuri buvo patenkinta UNESCO Comenius "prizas, Nuo pat savo įkūrimo 1834, Université Libre de Bruxelles buvo glaudžiai dalyvauja vykstančiose diskusijose dėl kritinis mąstymas ir laisvė. Tai įtraukė pasakytas nepritarimą diktatūrų ir kitų nacionalistinių piktnaudžiavimo, lygių galimybių skatinimą ir kitų socialinių problemų plaustą. Po įkūrimo vienas iš pirmųjų NVO (CEMUBAC), universitetas ir toliau vaidins aktyvų vaidmenį vystymosi pagalbos ir tarptautinio bendradarbiavimo.

Europos ir tarptautinė, svetingi ir nepriklausoma, įsipareigoję ir dinamiška, Université Libre de Bruxelles taip pat gali tikėtis jos didžioji pasauliniai Alumni tinklą (JAE), Universiteto geriausi ambasadoriai. Remiantis laisvo tyrimo principu, kad postulatai nepriklausomą motyvus ir visos dogmos atmetimą, universitetas išlaikė savo originalius idealus kaip laisvas institucija, kuri yra tvirtai užsiima demokratinių ir žmogiškųjų vertybių gynybai.

Laisvė tyrimo ir dalyvavimo

Université Libre de Bruxelles grindžia savo mokymą ir mokslinius tyrimus laisvo tyrimo principu ir visada atsižvelgiant į jo mokiniai į galimybę aktyviai ir veikli vaidmenį universiteto gyvenime bei mokytojo vertinimo jie gauna. Iš tiesų laisvo tyrimo, kuris būtų pagrįstas nepriklausomo sprendimo ir, institucijos pagrindu siekiant žinių atmetimo principas, įtvirtintas universiteto įstatuose.

Kaip rezultatas, ULB yra vienas iš nedaugelio Belgijos ar net Europos universitetų, kur studentai yra atstovaujami visų sprendimus priimančių organų. Ta pačia dvasia, sistemingas mokytojų vertinimo procedūra buvo vykdoma daugiau nei dvidešimt metų, ir yra grindžiamas pačių studentų įvertinus jų mokytojų pedagoginių sugebėjimų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba

Matyti Law LLM »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

LL.M. tarptautinės verslo teisės

Su bendrabučiu Dieninės 9 mėnesių October 2019 Belgija Brussels

LL.M. yra pažangi studijų programa, skirta išplėsti savo teisines žinias ir patirtį greitai besikeičiančiose tarptautinės verslo teisės srityse [+]

LL.M. yra dieninė programa, kuri tęsiasi nuo spalio iki birželio. Kursai yra suskirstyti į du semestrus, egzaminus vyksta sausio ir birželio mėn. Studentai turi teisę į antrosios egzaminų sesijos, vykusios rugpjūčio pabaigoje - rugsėjo pradžioje. LL.M. kandidatai, sėkmingai baigę programą, yra apdovanoti LL.M. Briuselio universiteto Briuselio universiteto Tarptautinės verslo teisės, kurią pripažįsta kompetentingos Belgijos akademinės institucijos (Communauté française) pagal tęstinio mokymo programą.

LL.M. skirtas studentams, norintiems visiškai pasinaudoti nepaprastomis galimybėmis, kurias siūlo Europos sostinė Briuselyje. Programa apima vizitus į Europos Sąjungos institucijas (Europos Komisiją, Tarybą ir Parlamentą), kurių būstinė yra Briuselyje. LL.M. yra Briuselio universiteto (Université libre de Bruxelles arba "ULB"), kuris yra vienas iš pirmaujančių universitetų Europoje, programos dalis, kurioje yra 25 000 studentų, iš kurių 32 proc. yra ne Belgijoje.... [-]


Vaizdo įrašai

Presentation of the LL.M. in International Business Law

Kontaktai

Université Libre de Bruxelles

Adresas Avenue Franklin Roosevelt 50 1050 Bruxelles
1050 Brussels, Belgija
Interneto svetainė https://brusselsllm.com
Telefonas +32 2 650 38 72