ITM University, School of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba ITM teisės mokykla yra naujos kartos teisės mokykla įkurta siekiant teikti pasaulinės klasės teisinį išsilavinimą, kuria siekiama rengiant teisės specialistus, kurie atliks ryžtingų lyderio vaidmenį, objektą ne tik kaip advokatai praktika teismuose, bet ir akademikų, įstatymų leidėjai, teisėjai, politikai, valstybės tarnautojai, pilietinės visuomenės aktyvistai, taip pat advokatas privačiame sektoriuje, išlaikant aukščiausius profesinės etikos standartų bei viešųjų paslaugų dvasią.

Hon'ble Prezidentas Indija SMT. Pratibha Devisingh Patil, prie Nacionalinės teisės mokyklos Delio universitete inauguracija 3 rugsėjis 2008 buvo pabrėžta, kad "... Mes gyvename sunkiais laikais, kai milžiniški pokyčiai vyksta pasaulyje. Teisinės sistemos turi susidoroti su 21-ojo amžiaus technologijų, informacinių technologijų, biotechnologijų, medicinos ir intelektinės nuosavybės srityse, poveikį. Verslas ir komercija dabar veikia tarptautinėje aplinkoje. Teisinis švietimas turi suteikti teisės specialistai galėtų atsakyti į naujus iššūkius ir matmenys veikia pasauliniu mastu integruoto pasaulyje. Patirtis tarptautinėje teisėje ir žinių apie teisines sistemas kitose šalyse vis dar trūksta mūsų šalyje. Teisė kursai turi imtis tarptautinės ir lyginamosios teisės perspektyvas į programos mokymo kartu su reikalinga suprasti vidaus teisę ... "Hon'ble Indijos ministras pirmininkas, dr Manmohanas Singhas, o atidarys Krašto konsultacijų konferenciją antrosios kartos reformų teisinio švietimo Naujajame Delyje 1 Geg 2010 teisingai nurodė, kad " iš sunkiausių uždavinių teisinio švietimo Indijoje yra surasti tinkamą pusiausvyrą siekiant užtikrinti, kad mūsų studentai mokomi teisingą derinį kursus, kad suteikti jiems žinias ir mokymus Indijos įstatymus, bet tuo pačiu metu paruošti juos įveikti globalizacijos iššūkius, kur nacionalinės teisės mechanizmai sąveikauja su tiek tarptautinėse ir užsienio valstybių teisės sistemose. Ši sąveika vyksta gilinti ateinančiais metais ir mūsų teisės mokyklos turi pasirengti spręsti šią problemą ... "Žinant gerai gerai, kad šiandien, teisinį išsilavinimą turi atitikti ne tik Advokatūros reikalavimus ir naujus poreikius prekybos, komercijos ir pramonė, bet ir globalizacijos reikalavimai, ITM Law School bus užtikrinti akademinę kompetenciją ir rengti teisininkams, įrengtas taip, kad atitiktų naujus iššūkius ir matmenys internacionalizacijos, kur gamta ir organizavimas ir teisinio praktikoje išgyvena permainas. ITM Law School įsipareigojimas griežtai ir įdomų teisinį išsilavinimą yra glaudžiai susijęs su ITM universiteto įsipareigojimą kelias nesilaikantiems stipendiją. Naudojant įvairias metodikas ir pareikšti padengti įžvalgos iš daugelio kitų akademinių disciplinų, fakultete ITM teisės mokykla bus Plumb visko gelmes.

ITM Law School bus Nuolatinio veiklos ir negailestingas gyvybingumo vieta. Patirties ir galimybių įstatymas mokyklos masyvas bus pasiūlyti; akademinių ir popamokinės veiklos spektras kartu su dėstytojų ir studentų įvairovė leis kiekvieną dieną galimą nuotykius ne ILS ir kiekvieno studento.

Vietos

Gurugramas

Address
ITM University
HUDA Sector 23-A

122017 Gurugramas, Harjana, Indija