Oficialus aprašymas

Viena iš seniausių Indonezijos universitetų, UNIVERSITAS GADJAH MADA tarnauja kaip švietimo pažadinimo Indonezijoje ramstis ir siekia tapti Pancasila gynėju ir platintoju.

UNIVERSITAS GADJAH MADA studentams suteikiama daug galimybių kurti kūrybiškumą ir inovacijas savo sferose, remiant šiuolaikinę infrastruktūrą ir informacines technologijas. Kaip pasaulinio lygio mokslinių tyrimų universitetas, UGM daug dėmesio skyrė mokslinių tyrimų veiklai, motyvuodama fakulteto narius ir studentus atlikti ir skelbti savo tyrimus. Be to, šios pastangos skatinamos kuriant 25 studijų centrus įvairiose mokslo srityse. UGM yra aprūpintas milžiniškais ištekliais - 608 fakulteto nariais ir 4324 darbuotojais, kurie yra tvirtai pasiryžę padaryti UGM geriausiu universitetu ir svarbiausiu švietimo pavyzdžiu Indonezijoje.

Pristatome UGM

UNIVERSITAS GADJAH MADA yra Indonezijos viešosios gebenės lygos mokslinių tyrimų universitetas, įsikūręs Yogyakartoje, Indonezijoje, įkurtas 1949 m. Gruodžio 19 d. UGM yra seniausia ir didžiausia aukštojo mokslo įstaiga Indonezijoje. Yogyakartoje, Indonezijoje, 360 akrų universitetą sudaro 18 fakultetų, 68 bakalauro studijų programos, 23 diplomų studijų programos, 104 magistro ir specializuotos studijų programos ir 43 doktorantūros studijų programos.

Šiuo metu ji turi apie 55 000 studentų, 1 187 užsienio studentus ir 2500 fakulteto narių. UNIVERSITAS GADJAH MADA buvo laikomas vienu iš prestižiškiausių Indonezijos universitetų.

UGM įgyvendina edukacinės zonos, universitetų žingsnį kuriant palankią aplinką mokymosi proceso tęstinumui. Šios pastangos vykdomos plėtojant daugiadisciplininį bendradarbiavimą ir reaguojant į ekologinius klausimus, siekiant universiteto vizijos. Kai kurie žingsniai yra taršos ir transporto priemonių išmetamųjų teršalų kiekio mažinimas, pėsčiųjų plėtra, transporto priemonių įvežimas į universitetą, naujų bendrabučių statyba universitete, automobilių kišenių statyba, medžių sodinimas ir dar daugiau.

Yogyakarta specialus regionas, kuriame yra UGM, yra viena iš mažiausių Indonezijos provincijų ir yra plačiai žinomas kaip Džavos kultūros centras, taip pat mokymosi centras. Joje gyvena 3 400 000 gyventojų, iš kurių 511 000 gyventojų gyvena Jogžakartos mieste. Jos paskyrimą kaip mokymosi centrą pasižymi 120 valstybinių ir privačių aukštojo mokslo įstaigų, kurių studentų skaičius viršija 300 000.

Vizija

Būti puikiu ir novatorišku pasaulinio lygio universitetu, įsisavintu tautos kultūrinėmis vertybėmis, pagrįstomis Pancasiloje kaip valstybės ideologija ir skirta tautos interesams ir žmonijai.

Misija

Vykdyti švietimą, mokslinius tyrimus ir bendruomenės darbą, išsaugoti ir plėtoti puikiai ir naudingai visuomenei naudingas žinias.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

UNIVERSITAS GADJAH MADA

Teisės magistro (LLM) klasė UGM Teisės fakultete yra sukurta siekiant patenkinti įvairių sričių ekspertų poreikius, kurie yra svarbūs Indonezijai tiek vietos, tiek pasaul ... [+]

Teisės magistro (LLM) klasė UGM Teisės fakultete yra sukurta siekiant patenkinti įvairių sričių ekspertų poreikius, kurie yra svarbūs Indonezijai tiek vietos, tiek pasaulio mastu. Jis siūlo unikalius modulius, kuriais siekiama pagerinti studentų žinias ir gebėjimus analizuoti įstatymus Indonezijos kontekste, taip pat prisidėti prie teisės vystymosi pasauliniame kontekste. Įrengtas LLM laipsniu, mūsų absolventai yra orientuoti į gebėjimą užpildyti svarbiausius teisinius postus daugelyje sričių, nuo tarptautinių korporacijų iki tarptautinių organizacijų.

Per mūsų koncentracijos sritis, LLM studentai bus veikiami dėstytojų iš UGM partnerių universitetų iš viso pasaulio patirtimi. Galimybės yra atviros daugeliui mainų ir dvigubų studijų programų, pritaikytos pagal Queenslando universiteto, Londono Karalienės Marijos universiteto, Roterdamo universiteto, Leideno universiteto, Readingo universiteto ir kitų žinomų universitetų programas.... [-]

Indonezija Yogyakarta
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba