Universitat de Girona

Įvadas

Oficialus aprašymas

Žironos universitetas yra viešoji įstaiga, integruota į Katalonijos viešųjų universitetų sistemą, pasižyminti mokymu ir tyrimais bei dalyvaujanti visuomenės pažangoje ir plėtroje kuriant, perduodant, skleidžiant ir kritikuojant mokslą. , technika, humanitariniai, socialiniai ir sveikatos bei menai. Tai yra ekonominis ir kultūrinis jos aplinkos variklis, išreiškiantis pašaukimą visuotinumo ir atvirumo visoms pasaulio tradicijoms, pažangoms ir kultūroms link.129558_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

25 priežastys studijuoti UdG

UdG yra mokymo kokybė, tarptautinis pripažinimas, stažuotės įmonėse ir galimybė mokytis pačiame aktyvaus, kultūringo žmogaus gyvenimo centro centre.

 1. Mokymas ir tyrimas. Per 25 savo gyvavimo metus Žironos universitetas pasižymėjo menų ir humanitarinių, gamtos mokslų, sveikatos mokslų, socialinių ir teisinių bei inžinerijos ir architektūros sričių mokymo ir mokslinių tyrimų srityje. Pagal „CyD“ klasifikaciją tai yra dvyliktasis valstybinis universitetas tarp 66.
 2. Daugiadisciplininis ir skersinis mokymas. Mes jums siūlome daugiadalykį ir skersinį mokymą: 48 laipsniai ir vienuolika dvigubų laipsnių visose žinių srityse paruošia jus profesinei ateičiai, kaip kritiniam piliečiui supančiame pasaulyje, atspindinčiam ir stebinčiam.
 3. Trys miesto miesteliai. UdG miesteliai yra miestietiški, tvarūs, prieinami ir turi pasaulinę naudą. Tiesiai „Barri Vell“ viduryje, miesto centre ir Montilivyje, ekologiškoje aplinkoje integruotose erdvėse.
 4. Universiteto miestas Jūs gyvensite ir studijuosite universiteto mieste. Žirona yra kultūra ir progresas, ji aktyvi ir dinamiška; ir tai yra vienas iš dešimties geriausių Europos miestų, kur galima pabėgti (pagal „The Guardian“, 2016).
 5. Artimas tau Jūs gausite individualizuotą dėmesį su nedidelėmis grupėmis, mentoriais ir specialiai jums sukurtu informacijos ir patarimų centru.
 6. Kalbų mokymas ir stažuotės užsienyje. Mes padėsime jums žengti toliau: rasite kalbų mokymus, stažuotes užsienyje, anglų kalbos pamokas ir tarptautinę mobilumo programą su daugiau nei 400 tikslinių universitetų. Kalbų tarnyba su savo kursais padės pasiekti reikiamą laipsnį.
 7. Bendradarbiavimas su teritorija. UdG yra demarkuota Žirona su tyrimų centrais, institutais ir kėdėmis. Ji turi centrus, susijusius su Barselonos demarkacija.
 8. Mes esame tarptautiniai Sudarome bendradarbiavimo susitarimus su užsienio universitetais, kad vykdytume dėstymo ir mokslinių tyrimų viešnagę - nuo Pietų Amerikos iki Viduržemio jūros regiono, tarpvalstybinės erdvės ir Kinijos.
 9. Mes palaikome. Mes bendradarbiaujame su pasauliu: daugiau nei 1000 UdG studentų aktyviai dalyvauja solidarumo akcijose su besivystančiomis šalimis ir humanitarinės krizės situacijose.
 10. Ekonominis ir socialinis variklis. Siekdami skatinti žinias, užmezgame aljansus su viešaisiais subjektais (savivaldybėmis, tarybomis, apskričių tarybomis ...) ir privačiais subjektais.
 11. Inovacijos ir taikomieji tyrimai. Vykdydama sektorinę universiteto miestelio programą, UdG tampa taikomųjų inovacijų ir tyrimų pradžia: tokiu būdu palengvinami ryšiai tarp įmonių ir institucijų skirtinguose socialiniuose ir ekonominiuose sektoriuose.
 12. Tyrimų projektų pradininkas. UdG yra mokslinių tyrimų projektų, kaip paskelbtų mokslinių tyrimų ir mokslinių publikacijų kiekio, pradininkė.
 13. Tarptautinis mokslinių tyrimų pripažinimas. Daugiau nei šimtas tyrimų grupių, 24 skyriai, 12 tyrimų institutų ir 31 pirmininkas kuria tarptautiniu mastu pripažintus kokybiškus mokslinius tyrimus.
 14. Generalitat tyrimų institutų būstinė. Keturių „Generalitat“ tyrimų institutų būstinė yra UdG.
 15. Mes sveikiname talentą. Puikūs mąstytojai, kūrėjai, tyrinėtojai ir šiuolaikiniai mokslininkai pasilieka UdG.
 16. Mes perduodame technologijas visuomenei. UdG yra keturios TECNIO grupės - ekspertų agentai, perduoti ir galintys teikti technologinių inovacijų paslaugas Katalonijos įmonėms.
 17. Inovatyvios įmonės ir tyrimų grupės. Mokslo ir technologijų parke yra daugiau nei šimtas įmonių ir inovatyvių tyrimų grupių, vadovaujančių technologiniams tyrimams.
 18. Kompetencija turizmo ir Erasmus srityse. Mes turime vieną geriausių Ispanijos turizmo studijų ir vykdome tarptautinio prestižo „Erasmus Mundus“ programą.
 19. Mes esame įsipareigoję mokyti naujovių. Probleminio mokymosi įgyvendinimas yra vienas revoliucingiausių dabartinio švietimo projektų ir vykdomas UdG.
 20. Gera kvalifikacija MIR testuose. Kokybiškas mokymas duoda konkrečių rezultatų: 86% pirmojo UdG gydytojų pažymio MIR viršija valstybės vidurkį.
 21. Stažuotės įmonėse. Mes paruošime jus jūsų profesinei ateičiai, sudarydami daugiau nei 1500 praktikos sutarčių su įmonėmis ir įstaigomis, kad baigtumėte akademinį mokymą ir ilgalaikę išorės stažuotės programą, skirtą įsidarbinti.
 22. Stipendijos ir stipendijos. Mes jums siūlome daugiau kaip 7 milijonų eurų stipendijas ir stipendijas.
 23. Kokybiška įranga ir paslaugos. „UdG“ turite viską, ko jums reikia: biblioteka, turinti daugiau nei 10 000 kvadratinių metrų ir atidaryta 338 dienas per metus, kabinetai, kompiuterių kabinetai, apžvalgos kambarys bandymų modeliavimui ... Mes esame pirmieji Katalonijos universitetas laboratorijose kiekvienam 100 studentų.
 24. Magistrantūros ir tarptautiniai laipsniai. Galite tęsti savo mokymą pas platų 44 profesionalų ir tyrimų meistrų spektrą ir 8 tarptautinius dvigubus laipsnius.
 25. Sportas, laisvalaikis ir kultūra. Prie universiteto patirties pridėkite mėgavimąsi sportu, bendradarbiavimo ir solidarumo pastangas, asociatyvumo širdį, kastų emocijas, teatro klasę, UdG chorą ir daugybę kultūrinių veiklų: konferencijų, koncertų, parodų, skaitymai ir Žironos universiteto „Fiesta“ meras.129559_rsz_alexis-brown--xv7k95vofa-unsplash.jpg

Vietos

Žirona

Address
Plaza de Sant Domènec, 3
Edificio Les Àligues
17004 Girona

Žirona, Katalonija, Ispanija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis