BAU International Academy of Rome

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarptautinė akademija Romoje yra narys iš Bau Visuotinio švietimo tinklas, Vienas iš didžiausių tarptautinių grupių pirmaujanti švietimo įstaigas pasaulyje. prie Bau IAR mes siekiame pasiūlyti unikalų išsilavinimą ir profesinę galimybes mūsų pasaulinio tinklo studentams ir ES piliečių, suinteresuotų tęsti studijas ir karjerą labiausiai besivystančių rinkų 21-ojo amžiaus rinkoje. Mūsų programos yra skirta vadovams, menininkų, dizainerių, verslininkų ir specialistų kokiame sektoriuje gebėti derinti valdymo įgūdžius ir savarankiškai starteris požiūrį su inovacijų ir mobilumo už sienų aistra. Į Bau IAR Jūs sužinosite, kad verslas iš esmės yra meno ir forma, kaip kūrybiškumas, inovacijos ir internacionalizacija padaryti Pagaminta Italijoje premium markės visame pasaulyje. Iš Orient Gate Romoje Piazza Venezia. prie Bau Tarptautinė akademija Romoje Jums bus mokytis ir patirti, kodėl italų prekės pripažintas kaip piktogramos stiliaus, kūrybiškumo ir inovacijų pasaulyje, ir kaip pagerinti savo karjeros perspektyvas ir profesinį gyvenimą, išnaudojant reputaciją ir potencialių Made in Italy Brand.

NARYS BAU GLOBAL

Bau Tarptautinė akademija Romoje narys pasaulinio tinklo pirmaujančių akademinių institucijų.

MADE IN ITALY ŠVIETIMO

Tyrimas nuodugniai kritiniai sėkmės veiksniai ir pagrindinis konkurencinis sektoriai Italijoje Brand pažangą.

EKSPERIMENTINIS GYVENIMĄ

In-įmonės vizitai, susitikimai, Creative Labs padidinti savo karjeros galimybes besivystančiose rinkose.

Tarptautiniai klases

Susisiekite su studentais iš viso pasaulio ir pasinerti į daugiakultūrėje aplinkoje.

Komandoje kompetencijos

Ekspertai pasirinktų sričių: profesoriai, vadovai, mokslininkai, konsultantai viešųjų ir privačių įstaigų ir įmonių.

Europos kreditų perkėlimo

Pasiūlymas grindžiamas Europos Bolonijos susitarimas standartus ir ECTS kreditų sistema.

Studijavimas ir gyvena Romoje

Studijavimas Romoje suteikia jums unikalią galimybę atrasti lyderio kultūrinę, politinę ir religinę centras Vakarų civilizacijos lopšys tūkstančių metų senumo kultūros tradicijas. Patirti gyvenimą mieste, kuris suteikia vertingos pamokos verslumo ir naujovių pilna archeologinių ir meno vertybių, centre mados, prabangos ir meistriškumo: miestas, kur naujasis visada ateina į senas užteršimo.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Law Sertifikatai » Matyti Doktorantūros studijų sertifikatai » Matyti Vienerių metų MBA studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

Competition Law Certificate

Su bendrabučiu Dieninės 10 dienų October 2019 Italija Rome

[+]

Numatomi mokymosi rezultatai

Įstatymas Nr 192/1998 [-]

Direct & Cross Examination in Legal Practice Certificate

Su bendrabučiu Dieninės 10 dienų October 2019 Italija Rome

[+]

Kritiniai sėkmės veiksniai pavyks šį profesinių įgūdžių, kad yra svarbu, bet ginčų sprendimo

[-]

Environmental Law Certificate

Su bendrabučiu Dieninės 10 dienų October 2019 Italija Rome

[+]

Italijos elektros energijos ir dujų leidimų reguliavimo tarnyba [-]

Intelektinės nuosavybės teisės pažymėjimas

Su bendrabučiu Dieninės 10 dienų October 2019 Italija Rome

Šis kursas gali būti arba siūloma 6 savaites visoje 3 mėnesius, 10hrs per savaitę ir 15hrs paskutinėje savaitę turi būti atliekami BAU Tarptautinio Berlyno, BAU tarptautinio universiteto Vašingtone ar Bau Bahçeşehir universiteto Stambule, kurių bendra suma 6 ECTS kreditų; arba koncentruotas 30hrs daugiau nei 10 dienų visiškai panardinant į intelektinės nuosavybės teisių, kurių bendra suma 4 ECTS kreditus, kurie gali būti derinamas su bet kurios Konkurencijos įstatymo ar juridinis anglų kalba. [+]

Šis kursas gali būti arba siūloma 6 savaites visoje 3 mėnesius, 10hrs per savaitę ir 15hrs paskutinėje savaitę turi būti atliekami BAU Tarptautinio Berlyno, BAU tarptautinio universiteto Vašingtone ar Bau Bahçeşehir universiteto Stambule, kurių bendra suma 6 ECTS kreditų; arba koncentruotas 30hrs daugiau nei 10 dienų visiškai panardinant į intelektinės nuosavybės teisių, kurių bendra suma 4 ECTS kreditus, kurie gali būti derinamas su bet kurios Konkurencijos įstatymo ar juridinis anglų kalba.

Numatomi mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šį kursą, dalyviai galės:

Suprasti skirtumą tarp išradimų patentai, prekių ženklai ir autorių teisės ir pagrindų, siekiant apsaugoti skirtumą, pirkti ir parduoti idėjas ir intelektinę nuosavybę Nustatyti papildomus klausimus, kad naujos technologijos iškeltus intelektinės nuosavybės teisės srityje, su praktinio pritaikymo konkretiems sektoriams (pavyzdžiui, muzikos, pramogų, kino) Suprasti patentų, prekių ženklų ir autorinių teisių registravimo ir eksploatavimo principus pasaulinėje rinkoje atviros naujovėms, atsižvelgiant į etines ribas, kliūtis ir nustatytų konkrečių rinkų taisykles, taikant atvejo studijas sutelktas į naujų sparčiai augančios ekonomikos Gebėti įvertinti, ką gali ir ko negali būti apsaugotas, ir tai, ką teisės savininkas daro ir negauna Gebėti kritiškai analizuoti verslo modelius generuoja naują ekonomikos iš nematerialųjį turtą Mokymo ir mokymosi strategijas ... [-]

Vaizdo įrašai

Rome Italy - Into Your Bloodstream - City and Culture