The Hebrew University of Jerusalem

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Hebrajų universitetą

Jeruzalės hebrajų universitetas, įkurtas 1918 m. Ir oficialiai atidarytas 1925 m., Yra didžiausias Izraelio universitetas, taip pat pirmaujantis mokslinių tyrimų institutas. Hebrajų universitetas yra tarptautiniu mastu vertinamas tarp 100 pirmaujančių pasaulio universitetų ir pirma tarp Izraelio universitetų. Pripažintas Hebrajų universitetas patvirtina savo kompetencijos reputaciją ir jos pagrindinį vaidmenį mokslinėje bendruomenėje. Ji pabrėžia kompetenciją ir siūlo daugybė humanitarinių, socialinių mokslų, tiksliųjų mokslų ir medicinos studijų galimybių. Universitetas skatina daugiadisciplininę veiklą Izraelyje ir užsienyje ir tarnauja kaip tiltas tarp akademinių tyrimų ir jos socialinių bei pramoninių taikymų. Hebrajų universitetas siekė viešojo, mokslo, švietimo ir profesinio vadovavimo rengimo; žydų, kultūros, dvasinių ir intelektualiųjų tradicijų išsaugojimą ir tyrimus; ir žinių ribų išplėtimas visos žmonijos labui./>

FAKTAI:

Įkurta: 1918 m. Atidaryta: 1925 6 universitetuose 7 fakultetai 14 mokyklų 23 000 studentų 1 000 vyresniųjų fakulteto narių Daugiau kaip 7000 patentų įregistruotas 8 Nobelio premijos laureatai 1 laukų medalio nugalėtoja matematikos srityje Tarp jos įkūrėjų: Albertas Einšteinas, Martinas Buberis, Chaimas Nahmanas Bialikas, Chaimas "Weizmann Excellence " Hebrajų universitetas siekia kompetencijos, neatskiriamo akademinio gyvenimo elemento. Jos išskirtiniai mokslininkai pasiekė įspūdingų laimėjimų įvairiose disciplinose ir yra vieni iš labiausiai laimėjusių Europos mokslinių tyrimų tarybos konkurencinių stipendijų jauniesiems mokslininkams. Trečdaliu visų konkurencinių mokslinių tyrimų stipendijų, skiriamų Izraelyje, laimėjo Hebrajų universiteto mokslininkai. Universiteto akademikai dažnai publikuoja prestižiniuose mokslo žurnaluose, o jų tyrimai gavo neapsimokėjusius apdovanojimus Izraelyje ir visame pasaulyje, įskaitant Nobelio premiją, lauko medalį ir Izraelio premiją. Dauguma PhD savininkų Izraelyje įgijo savo laipsnius Hebrajų universitete, o mūsų absolventai užima pagrindines pareigas akademinėse, viešosios tarnybose ir verslo sektoriuje.

Gyvenimas miesteliu

Jeruzalėje, vienoje iš gražiausių pasaulio miestų, universitete yra trys miesteliai: Scopų kalno universitetas, skirtas humanitariniams ir socialiniams mokslams; Edmond J. Safra Campus tiksliųjų mokslų; ir Ein Karemo medicinos mokslų universitetas. Kiti miesteliai yra Rehovotės žemės ūkio, maisto, veterinarijos ir aplinkos mokslų fakultetas; Beit Dagano veterinarijos ligoninė; ir Tarpuniversitetinis jūrų mokslų institutas Eilate. Universitete yra trys sporto renginiai, kurie yra vieni iš labiausiai pažengusių šioje šalyje, 11 bibliotekų, 5 kompiuterių centrai, 6000 bendrabučių lovos ir dešimtys studentų veiklos grupių, skirtų politikai, visuomenei, aplinkai ir kt.

Tarptautinis dalyvavimas

Hebrajų universitetas yra tarptautiniu mastu vertinamas tarp 100 pirmaujančių pasaulio universitetų. Jos studentų kabinetas yra 23 000 studentų iš Izraelio ir 65 kitų šalių. Ji aktyviai užsiima tarptautiniu bendradarbiavimu mokslinių tyrimų ir mokymo srityje. Ji pasirašė 150 susitarimų dėl bendrų projektų su kitais universitetais ir 25 susitarimais dėl studentų mainų su 14 šalių. Jo fakulteto nariai yra jauni mokslininkai, kurie grįžo į Izraelį iš pažangių studijų pagrindinėse aukštojo mokslo įstaigose visame pasaulyje. Hebrajų universitetas buvo pasaulinės bendruomenės žemės ūkio, aplinkos kokybės ir visuomenės sveikatos pokyčių lyderis. Studentai iš besivystančių šalių atliko pažangias studijas Hebrajų universitete ir sugrįžo į savo gimtąsias šalis, siekdami pritaikyti žinias, kurias jie įgijo, ir pagerinti jų tėvynainiams teikiamų paslaugų lygį. Universiteto Rothbergo tarptautinė mokykla siūlo užsieniečių studentams skirtas programas. Tarp jo absolventų yra aktorė Natalie Portmanas, žurnalistai Thomas Friedman ir buvę JAV ambasadoriai Izraelyje Martin Indyk ir Daniel Kurtzer.

Patentai ir inovacijos Hebrew universiteto "Yissum Research Development Company" yra registruojamų patentų skaičiaus 15 pasaulyje. "Yissum" yra atsakingas už Hebrajų universiteto mokslininkų ir studentų sukurtą technologiją ir mokslinę patirtį. Iki šiol ji įregistravo daugiau kaip 7000 patentų iš 2,023 išradimų, daugiau kaip 600 iš šių patentų buvo išparduoti, o pagal patentus pagaminti produktai parduodami daugiau kaip 2 milijardus dolerių per metus. "Yissum" portfelyje yra 72 įmonės, įsteigtos Hebrajų universiteto mokslininkų sukurtų išradimų pagrindu. Ypač neįvykdyti pokyčiai yra vartojami Exelon, vartojami Alzhaimerio pacientams gydyti, ir Doxil skirti naudoti kiaušidžių vėžiu; vyšnių pomidorų veislė, kurios ilgis yra ypač ilgas; ir "Mobileye" - įspėjamojo automobilio susidūrimo su kompiuteriu ir vairuotojo saugos sistema. Visos Daniel Hanoch nuotraukos.

Vietos

Jeruzalė

Faculty of Law

Address
The Hebrew University of Jerusalem
Jeruzalė, Jeruzalės rajonas, Izraelis
Interneto svetainė
Telefonas
+972 2-658-5111

Akreditacijos