American Heritage University Of Southern California-School Of Law Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Amerikos paveldo universiteto teisės mokykla ( AHUSOL ) buvo įsteigta atsižvelgiant į suaugusio besimokančiojo susidomėjimą, kuris negalėjo įvykdyti švietimo tikslo dėl nenumatytų aplinkybių. AHUSOL išsiskiria kaip viena iš nedaugelio gerbiamų nuotolinio mokymosi teisės mokyklų Kalifornijoje dėl pastarųjų metų pirmųjų metų teisės mokyklos egzamino (FYLSX) ir bendrojo advokato (GBE) išlaikymo lygio.

Mūsų internetinės teisės studijų programos leidžia studentams studijuoti ir praktikuoti teisę naudojant šiuolaikines technologijas, taip pat mes paruošiame savo studentus užsitikrinti užimtumą baigus programas. AHUSOL ketverių metų programos užbaigimo AHUSOL suteikia unikalią galimybę studentams AHUSOL didžiulės finansinės skolos po teisės studijų. AHUSOL aukodamas priima mažą mokslą, kad įgyvendintų paprastų teisės mokyklų studentų svajonę įgyti teisininko daktaro laipsnį ir praktikuoti AHUSOL Kalifornijoje kartu su savo kolegomis ABA mokyklose arba užsitikrinti paaukštinimą vykdant su įstatymais susijusią karjerą.

Vietos

Internetinės

Address
9227 Haven Ave, STE 210, Rancho Cucamonga, CA 91730
CA 91730 Rancho Cucamonga, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: