Oficialus aprašymas

Abraomas Linkolnas universitetas yra internetinė institucija, teikianti nacionaliniu lygiu akredituota Juris daktaras, bakalauro, magistro ir diplomas / pažymėjimas programas.

ALU anketa Online Laipsnis dainos yra praktiškas ir prieinamas, naudojant pažangias, lengvai išmokti, interaktyvios technologijos. Uždirbti savo laipsnį visiškai internete teisės, baudžiamojo teisingumo, verslo, IT, paralegal studijų, ir dar daugiau.

Uždirbk Jūsų Online teisinį išsilavinimą

MDV yra vienas iš geriausių Kalifornijos teisės mokyklų, teikiančių visiškai internetu Juris daktaro laipsnį - esame didžiuotis pradininkas teisinės nuotolinio mokymo. MDV yra registruotas Bar tyrėjai Valstybinės Bar Kalifornijos komitetui, unaccredited nuotolinio mokymosi mokyklų kategorijas.

ALU Prisijungę Universitetas: priežiūra, Connect Sukurti ALU misija yra teikti mokymosi visą gyvenimą galimybes studentams, kurie gali būti nepakankamai tradicinių švietimo įstaigose.

Kiekvieno ALU fakulteto ir darbuotojo tikslas yra pristatyti įtraukiantį atitinkamą mokymą ir tikrą, asmeninį parama studentams. Instruktoriai priežiūra apie mokinių išskirtines aplinkybes. ALU jungia su studentais Siūlydami priklausymo ir švenčia studentų sėkmės ir prisidėti prie bendruomenių dirbame jausmą. Mes didžiuojamės mūsų išlaikymo normos ir mūsų santykių absolventai.

Abraomas Linkolnas universitetas įkvepia ir skatina savo studentus užkariauti iššūkius ir pasiekti savo išsamiausią potencialą pasiekti savo tikslus į akademinės bendruomenės mokymosi visą gyvenimą. Tokiu būdu, mes tobulinti ir prisidėti prie mūsų bendruomenių ir kurti Ateityje mes siekiame.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Abraham Lincoln University

Į Teisininko studijų programos diplomas suteikia teisine būtina gauti pradinio lygio poziciją kaip juridinio padėjėjo ar paralegal į teisėsaugos susijusių nustatymo srity ... [+]

Prisijungę diplomas paralegal studijų programa

Į Teisininko studijų programos diplomas suteikia teisine būtina gauti pradinio lygio poziciją kaip juridinio padėjėjo ar paralegal į teisėsaugos susijusių nustatymo srityje pagrindą. Mūsų online on-campus klasės pateikti pagreitinto mokymosi aplinką į paralegal studijų srityje. Teisininko suteikti studentams studentą sąskaitą Westlaw ir tapti veiksminga atliekant internete teisinius tyrimus. Uždirbkite savo paralegal laipsnis internete ir iš anksto savo karjerą. Susisiekite su MDV Priėmimo atstovas šiandien išmokti internete laipsnis paralegal tyrimai gali suteikti jums įdomų naują karjeros kelią savo ateitį.[-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
2 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Teisės doktorantūros studijos (JD)

Abraham Lincoln University

Juris Doctor programa reikalauja 140 ketvirtį vienetų ir baigtas maždaug per ketverius metus. Kirtus pirmo kurso studentų teisininkų egzaminas (FYLSX, taip pat žinomas ka ... [+]

Juris daktaro laipsnis

Juris Doctor programa reikalauja 140 ketvirtį vienetų ir baigtas maždaug per ketverius metus. Kirtus pirmo kurso studentų teisininkų egzaminas (FYLSX, taip pat žinomas kaip "Baby Bar"), Bendra Baras egzaminas (GBX, taip pat žinomas kaip Kalifornijos Bar egzamino), moralinio charakterio vertinimo, kad Multistate Profesinė atsakomybė egzaminas (MPRE) ir nėra įsiskolinimų, kurių paramos šeimai įsipareigojimų, ALU absolventai turi teisę tapti visateisėmis Valstybinės Bar Kalifornijos ir turi teisę verstis Kalifornijoje.

Universitetas suteikia darbo suaugusieji kryptingai ir praktinio internete teisinį išsilavinimą. Reikšmingas skirtumas alu anketa švietimo modelio kaip interneto nuotolinio mokymosi įstaiga yra trijų klasių numatytomis galimybėmis, siekiant pagerinti mokinių mokymosi patirtį. Studentai gali:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba