Albany Law School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Rytų eksterjeras

Mūsų misija

Albanis teisės mokykla ugdo ir suteikia rytojaus lyderiai teisės praktika, verslo, viešojo intereso, ir vyriausybę. Mes prijungti klasėje savo profesijai, Vyriausybė, Bendrija per patyrė paremtas mokymasis, užsiima stipendiją ir tvirtą tinklą absolventai ir rėmėjai. Mokymasis Albany Law School yra bendra įmonė tarp studentų ir fakulteto nariai, remiamų darbuotojų, administratorių, absolventai ir Patikėtinių taryba. Mūsų mokiniams plėtoti sudėtingą supratimą apie teisinę politikos ir doktrina, įvairiomis profesinių kompetencijų ir tvirtą įsipareigojimą siekti teisingumo ir etikos vertybėms.

Mūsų vizija

Albanis teisės mokykla yra pripažinta kaip studentą orientuoto bendruomenės mokymosi, kuris suteikia griežtą, novatorišką programą teisinio švietimo, kad reaguoja adeptly į kintančius poreikius ir galimybes. Įstatymas mokykla siūlo galimybę kelius, kad pritraukti studentus su įvairiausių interesų ir išsilavinimo ir rengia absolventus ypatingoms karjeros teisės, verslo, viešojo intereso ir vyriausybės. Led fakulteto mokslininkų ir mokytojų įsipareigojusios tęsti teise ir teisingumu, studentai bus sukurti įgūdžius, žinias ir profesinių vertybių prisidėti prie ir švino pasaulio visuomenei. Kaip absolventų jie prisijungs prie klesti Alumni bendruomenės skirta į teisės mokyklą, jos mokinių, ir jos misijos sėkmę.


albanylaw02

Planas: Galimybė Būdai

Galimybės Būdai yra apibrėžti funkcija Albany Law School. Piešimas ant mūsų vietos, nepriklausomumo, ir bendruomenei, mes sukūrėme galimybę kelius įkvėpti, parama, ir pateikti nuorodas į mūsų studentams, nes jie ištirti ir siekti esminių sričių nustatytus per rinkos tyrimus, kaip prinokusių su karjeros galimybėmis. Šie planai apima verslo, mokesčių ir finansų rinkose; Civilinė ir baudžiamoji propagavimo; Vyriausybė, politika ir viešųjų paslaugų; sveikata; inovacijos ir verslumas; ir viešasis interesas. Galimybės Būdai formuoja mūsų švietimo ir mentorystės programas, padėti mums nustatyti strategines partnerystes ir vainikuos profesinę veiklą, kurios jungia studentus su darbdaviais ir visą mentorių.

Galimybės Būdai nustatyti sritis skirtumo ir suteikti kryptį pareiškėjams, studentams ir absolventams.

Galimybės Būdai yra:

  • Verslo, mokesčių ir finansų rinkose;
  • Civilinė ir baudžiamoji gynimą;
  • Vyriausybė, politika ir viešųjų paslaugų;
  • Sveikata;
  • Inovacijos ir verslumas;
  • ir Viešojo intereso įstatymas.

Galimybės Būdai informuoti švietimo ir mentorystės programas ir vainikuos profesinę veiklą, kurios jungia studentus su darbdaviais ir visą gyvenimą trunkantis mentorių.

Profesinis tobulėjimas studentų yra kiekvieno Opportunity pathway branduolys. Atsižvelgdama įdarbinti studentus su fonas puikiai tinka sėkmės kelius, Law School suteikti studentams turtingas mokymo, klinikiniai ir lauko įsidarbinimo galimybes, fakulteto patarėjai, absolventai mentoriai, kolegų grupės Affinity ir profesinio tobulėjimo mokymai, atitinkančias kiekvieno Opportunity kelią. Mūsų klinika ir teisingumas centras, Vyriausybė teisės centras, institutas finansų rinkos reguliavimas, centras Kompetencijos Advokatų mokymas, ir mūsų turtinga tinklas Alumni ir rėmėjų visų prisidės prie profesinio tobulėjimo ir galimybėmis kiekvieną Albanis Law School studentas. Kiekvienas planas apima materialinių teisinių takelius, ar koncentracija, kuri bus prieinama visiems studentams įvairovė. Pavyzdžiui, studentas gali imtis kursus tarptautinėje teisėje ir tuo pačiu vykdyti bet kurią iš kelius.

Viena iš priemonių, įstatymu mokyklos sėkmės yra jos gebėjimas vieta studentams savo pasirinktose srityse baigus. Albanis teisės mokykla yra įsipareigojusi naudoti savo ataką kelius optimizuoti mūsų absolventai "konkurencinį pranašumą ir paruošimas įsidarbinti savo pasirinktose srityse. Dirbsime su kiekvienu studentu, siekiant padidinti galimybę norimu karjeros vietą, profesinio bei asmeninio sėkmę.

Į būdas, nustatytas šio plano nėra fiksuota arba statinis. Į Būdai bus vertinami kasmet, ir keisti arba pakeisti, kiek reikia, užtikrinti, kad jie teikia savo studentams labiausiai kruopščiai ir veiksmingai akademinės programos, ir pateikti mūsų absolventams geriausiai pavyktų po teisės mokykloje, atsižvelgiant į dabartines realijas profesijos ir darbo rinkoje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Law MLS - teisės magistro studijos » Matyti Law Sertifikatai » Matyti Law Teisės doktorantūros studijos (JD) » Matyti Law LLM »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Pažyma apie kibernetinio saugumo ir duomenų privatumo įstatymą

Internetinės Su bendrabučiu 6 - 12 mėnesių September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Albany

Naujoji "all-in-one" sertifikatų programa kibernetinio saugumo srityje [+]

Naujoji " all-in-one" sertifikatų programa kibernetinio saugumo srityje

suprasti įstatymų ir politikos poveikįįvertinti verslo ar organizacijos kibernetinio saugumo ir privatumo programasįvertinti geriausios praktikos pavyzdžius kartu su valstybinėmis, federalinėmis ir tarptautinėmis kibernetinio saugumo ir privatumo taisyklėmis,priimti sprendimus ir patarti vyresniesiems sprendimus priimantiems asmenims, kaip orientuotis į verslą ar organizaciją, kad galėtų greitai prisitaikyti prie nuolat kintančios rizikos, atitikties, teisinės ir politinės aplinkos.

Programa susideda iš trijų kursų, iš viso devynių kreditų valandų, ir siūloma visiškai internetiniame, nuotolinio mokymosi forma, leidžianti studentams baigti kursus, kurie labiausiai tinka jų tvarkaraščiams. Kiekvienas kursas trunka 14 savaičių ir gali būti priimtas vienu metu, kad visi trys kursai būtų baigti per vieną akademinį semestrą.... [-]


"Online MS / Cyber ​​Security" ir "Data Privacy"

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Albany

Teisės mokykla siūlo griežtą mokymo programą su turtinga kompetencijos istorija. Magistrantnjros studijǐ studentai prisijungs prie atskirǐ fakulteto, orientuotǐ ir ryžtingǐ studentǐ bendruomenơs, taip pat baigtų absolventų tinklu, galinčiu suteikti pagalbą, stažuotes ir galimą darbą. [+]

Teisės mokykla siūlo griežtą mokymo programą su turtinga kompetencijos istorija. Magistrantnjros studijǐ studentai prisijungs prie atskirǐ fakulteto, orientuotǐ ir ryžtingǐ studentǐ bendruomenơs, taip pat baigtų absolventų tinklu, galinčiu suteikti pagalbą, stažuotes ir galimą darbą.

Koncentracijos:

Vyriausybės reikalai ir advokatasSveikatos teisėSocialinis verslumasApsauga nuo kibernetinio saugumo ir duomenų apsauga - visi internete

Ši internetinė programa suteikia darbo specialistams, taip pat tradiciniams studentams, lankstų grafiką, skirtą tobulinti karjeros tikslus kibernetinio saugumo ir duomenų privatumo srityje.

Įsikūrusi Niujorko valstybinės sostinės širdyje, teisininkų mokykla turi išsilavinusius lyderius nuo 1851 m. Su 10,4 tūkst. Absolventų, kurie praktikuoja visoje šalyje, šis galingas tinklas suteikia studentams galimybę bendrauti. "Albany" universiteto partnerystės susitarimas apima bendras programas ir studentų ir dėstytojų galimybes mokytis vieni iš kitų.... [-]


LL.M. užsienio teisės absolventams

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Albany

Įstatymas mokykla siūlo griežtą mokymo programą su turtinga istorija kompetencijos. Studentai bus prisijungti prie žymių fakulteto bendruomenę, kryptingai ir ryžtingai studentų, ir Atliktų absolventai, kurie gali suteikti globa, stažuotes, ir galimą užimtumo tinklą. Įsikūręs New York valstijos sostinės širdyje, įstatymas mokykla išsilavinę lyderiai nuo 1851. Su 10.400 absolventai praktikuojančių visoje šalyje, šis galingas tinklas suteikia galimybę savo studentams bendruomenę. Kad priklauso susitarimas su universiteto Albany yra bendrai naudojamų programų ir įsileisti studentų ir dėstytojų mokytis vienas iš kito. Įstatymas mokykla turi įrodytą istoriją pradeda puikių karjeros visame regione, tautos ir tarptautiniu mastu. Prezidentai, vadovai, finansų vadovai ir verslo savininkai kredituoti savo Albanis Law School patirtį savo sėkmei. [+]

akademiniai reikalavimai

Įstatymas mokykla siūlo griežtą mokymo programą su turtinga istorija kompetencijos. Studentai bus prisijungti prie žymių fakulteto bendruomenę, kryptingai ir ryžtingai studentų, ir Atliktų absolventai, kurie gali suteikti globa, stažuotes, ir galimą užimtumo tinklą.

Įsikūręs New York valstijos sostinės širdyje, įstatymas mokykla išsilavinę lyderiai nuo 1851. Su 10.400 absolventai praktikuojančių visoje šalyje, šis galingas tinklas suteikia galimybę savo studentams bendruomenę. Kad priklauso susitarimas su universiteto Albany yra bendrai naudojamų programų ir įsileisti studentų ir dėstytojų mokytis vienas iš kito.

Įstatymas mokykla turi įrodytą istoriją pradeda puikių karjeros visame regione, tautos ir tarptautiniu mastu. Prezidentai, vadovai, finansų vadovai ir verslo savininkai kredituoti savo Albanis Law School patirtį savo sėkmei.... [-]


Online LLM / Cyber ​​Security and Data Privacy

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 savaites September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Albany + 1 daugiau

LL.M. Programa siūlo keletą skirtingų studijų galimybių. Kandidatai gali specializuotis vyriausybės administravimo ir reguliavimo, sveikatos apsaugos teisės, intelektinės nuosavybės teisės ar tarptautinės teisės srityse, arba gali kurti studijas, išskyrus tas specializuotas programas. Mokykla siūlo filosofijos magistro studijas kibernetinio saugumo ir duomenų privatumo įstatyme, siūloma visiškai internete, leidžianti tarptautiniams studentams pereiti kursus iš namų. [+]

LL.M. Programa siūlo keletą skirtingų studijų galimybių. Kandidatai gali specializuotis vyriausybės administravimo ir reguliavimo, sveikatos apsaugos teisės, intelektinės nuosavybės teisės ar tarptautinės teisės srityse, arba gali kurti studijas, išskyrus tas specializuotas programas.

Kandidatai gali visame pasaulyje naudotis internetiniais kibernetinio saugumo ir duomenų privatumo įstatymais.

LL.M. kandidatai privalo uždirbti 24 kreditus patvirtintuose kursuose. Studentai yra raginami uždirbti akademinius kreditus, neviršydami šešių ribų, dalyvaudami fakulteto prižiūrimuose mokslinių tyrimų ir rašymo projektuose. Reikalingas minimalus GPA, kuris yra 2,0, dabartinis ir kaupiamasis.... [-]


Teisės doktorantūros studijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Albany

Juris Doctor (JD) yra pirmasis profesionalus teisė laipsnis suteikiamas studentui, sėkmingai baigė teisės studijas. Albanis teisės mokykla siūlo trejų ir ketverių metų programų, kurias įgyvendinant būtų JD laipsnį. [+]

Juris Doctor (JD) yra pirmasis profesionalus teisė laipsnis suteikiamas studentui, sėkmingai baigė teisės studijas. Albanis teisės mokykla siūlo trejų ir ketverių metų programų, kurias įgyvendinant būtų JD laipsnį.

Seniausias nepriklausoma teisės mokykla Šiaurės Amerikoje, Albany įstatymo buvo šviesti studentus ir gamina puikius advokatus už daugiau nei 160 metų. Kaip tik teisės mokyklos per 100 mylių nuo Niujorko valstijos sostinėje, Albanis teisė suteikia studentams galimybę susipažinti su valstybės ir federalinės teismų, įstatymų, valstybinių įstaigų ir stiprios privataus sektoriaus. Čia rasite intelektualiai griežta mokymo programą labai palankią aplinką; glaudi bendruomenė skirta studentams; ir prieinama fakultetas.... [-]


Jungtinis JD / MS Bioethics

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės 3 - 4 metų September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Albany

Bendrą JD / MS Bioetikos programą siūlo Albany Law School kartu su Oldeno kovo Bioethikos instituto Olbanio medicinos koledže. Aldeno kovo bioetikos institutas yra tarptautiniu mastu pripažinta lyderė augančioje bioetikos srityje ir jo absolventų švietimo programos sujungia puikius mokytojus, novatoriškus tyrėjus, puikius studentus, naujausias mokymo technologijas ir intensyvią klinikinės etikos programą. Bioetikos MS yra skirta tiems, kurie nori, kad bioetikos dirbtų savo profesinėje karjeroje. Albanijos medicinos koledžas yra patogiai įsikūręs tiesiai gatvėje nuo Albany Law School , kuri suteikia teisės studentams unikalią galimybę dalyvauti klinikiniuose renginiuose, etikos konsultacijose ir reguliariai rengti mokymo sesijas. [+]

Bendrą JD / MS Bioetikos programą siūlo Albany Law School kartu su Oldeno kovo Bioethikos instituto Olbanio medicinos koledže. Aldeno kovo bioetikos institutas yra tarptautiniu mastu pripažinta lyderė augančioje bioetikos srityje ir jo absolventų švietimo programos sujungia puikius mokytojus, novatoriškus tyrėjus, puikius studentus, naujausias mokymo technologijas ir intensyvią klinikinės etikos programą.

Bioetikos MS yra skirta tiems, kurie nori, kad bioetikos dirbtų savo profesinėje karjeroje. Albanijos medicinos koledžas yra patogiai įsikūręs tiesiai gatvėje nuo Albany Law School , kuri suteikia teisės studentams unikalią galimybę dalyvauti klinikiniuose renginiuose, etikos konsultacijose ir reguliariai rengti mokymo sesijas.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
80 New Scotland Avenue
Albany, New York, 12208-3494 US