Oficialus aprašymas

Galimybė. Bendruomenė. Naujovės.

Suprojektuotas tarptautinių ir vietos teisės absolventams, mūsų LL.M. programose yra lanksčios mokymo programos, apimančios daugybę specializuotų teisės kursų ir seminarų bei patirtinio mokymosi galimybių. Būdamas studentas, jus palaikys vienodai bendradarbiaujantis teisės mokyklos bendruomenė, įskaitant fakultetą, kuris aistringai mokosi ir pasaulinis LL.M. tinklas. absolventai. LL.M. AUWCL programos apima daugybę kursų, patirtinio mokymosi galimybių ir specialių renginių, kurie studentams suteikia vertingų galimybių bendrauti su pagrindiniais teisėjais, politikos formuotojais, verslo lyderiais ir diplomatais. Kviečiame susipažinti su tuo, ką gali padaryti AUWCL laipsnis.

Tarptautiniai studentai, rezidentai LL.M. AUWCL programos gali būti skirtos NY Bar Examination. Dauguma šių studentų yra Amerikos teisininkų institucijos, teisės moksliniai tyrimai ir rašymas, teisinė etika ir du kursai, skirti JAV sistemos pagrindams.

Kaip taikyti

LL.M. Tinkamumo reikalavimai

Norint gauti LL.M, pareiškėjai privalo:

· Turėkite Juris Doctor (JD) iš JAV advokatų kontoros, akredituotos Amerikos advokatų asociacijos (ABA) arba pirmosios teisės laipsnį iš užsienio teisės mokyklos su lygiaverčiais standartais.

· Prieš paraiškos pateikimo datą pateikite užpildytą paraiškos formą kartu su patvirtinamaisiais dokumentais

· Tarptautiniai pareiškėjai turi atitikti anglų kalbos mokėjimo reikalavimus

· Kandidatai į LL.M. tarptautinėse žmogaus teisėse

LL.M. Stipendijų galimybės

  • Reikalavimai ir už nuopelnus grįstos stipendijos: visos penkios LL.M. programos siūlo stipendijas. Šios dalinės studijų dotacijos galioja ribotam LL.M. studentai. Stipendijos paraiškos turėtų būti pateiktos kartu su savo LL.M. prašymas. Stipendijos skiriamos atsižvelgiant į akademinius nuopelnus ir finansinius poreikius. Daugiau informacijos apie stipendijas rasite mūsų stipendijų svetainėje.

  • ILSP absolventų fondas: LL.M. Tarptautinės teisės studijose siūloma šešių pilna studijų stipendija. Alumni fondo stipendijos skiriamos naujai priimtiems studentams, kurie griežtai akademiškai dedasi į tarptautinės teisės klausimais. Stipendijos paraiškos turi būti pateiktos kartu su užpildyta LLM paraiška. Neužbaigtos paraiškos nebus svarstomos. Galutinis terminas yra kovo 1 d., O rugpjūčio 1 d. - pavasario apdovanojimas. Apsilankykite Alumni Fund stipendijų puslapyje, kur rasite išsamias taisykles ir prašymą, kaip pateikti paraišką.

  • LL.M. Stipendijos teisėje

  • Vasaros programos stipendijos: pareiškėjai, kurie dalyvavo vasaros programoje mūsų teisės mokykloje, gali gauti specialias stipendijas.

Terminai

Dėl vizų reikalavimų LL.M. Programos turi ankstesnį paraiškų pateikimo terminą visiems tarptautiniams pareiškėjams, kuriems reikia prašyti vizos.

Rudens priėmimo terminai

· Tarptautiniai studentai gegužės 1 d

· JAV piliečiai / nuolatiniai studentai liepos 1 d. *

Pavasario priėmimo terminai

· Tarptautiniai studentai spalio 1 d

· JAV piliečiai / nuolatiniai studentai lapkričio 1 d. *

· Hybrid LL.M. Gruodžio 1 d

* Tam tikromis aplinkybėmis programa gali pratęsti paraiškos pateikimo terminą JAV piliečiams ir nuolatiniams gyventojams. Susisiekite tiesiogiai su aukštųjų mokyklų administracija, kad sužinotumėte, ar galite pasinaudoti šia išimtimi. Dėl vizų išdavimo tvarkos, bet kuris prašymą išduoti vizą pateikęs asmuo turi laikytis nustatytų terminų.

· Oficialios akademinių įrašų kopijos

Pareiškėjai privalo pateikti oficialius visų institucijų, baigusių doktorantūros ir bakalauro studijų formas, taip pat visų kursų, egzaminų ir pažymių įrašus.

"Oficialus" - tai originalo dokumento kopija, kurią patvirtino jūsų mokyklos pareigūnas arba notaras. Faksuotos kopijos ir akademinių įrašų fotokopijos nebus priimamos. Rašiniai turi būti parašyti gimtąja mokyklos kalba. Jei ši kalba nėra anglų kalba, kartu su dokumentais turi būti patvirtintas vertimas. Institucijos privalo tiesiogiai nusiųsti reikalingus dokumentus Magistro laipsnį įdarbinti.

Tarptautiniai pareiškėjai, kurie internetu pateikia per LSAC, gali pateikti raštus per LSAC dokumentų surinkimo tarnybą. Ši paslauga įtraukta į LSAC registracijos mokestį už naudojimąsi internetinėmis paslaugomis. Be to, tarptautiniai pareiškėjai, kurie naudoja LSAC sistemą, gali pasirinkti (nereikalaujamą) užsiregistruoti LSAC Tarptautinei transkripcijos autentifikavimo ir vertinimo tarnybai už papildomą mokestį. Naudodamiesi šia sistema, LSAC patvirtins ir įvertins tarptautinius akademinius įrašus.

Nors nereikalaujama, LL.M. Programos taip pat priima "EducationUSA" ir "WES" stenogramas ir patvirtintas jų akademinių dokumentų kopijas. Pareiškėjas turėtų tiesiogiai susisiekti su WES organizuoti pateikimą. Daugiau informacijos apie "EducationUSA" ir "WES" rasite internete.

· 2 rekomendacinio laiško

Pareiškėjai privalo pateikti bent du teis ÷ s profesorių, darbdavių ar kitų asmenų, žinančių apie pareišk ÷ jo akademinę ir profesinę kvalifikaciją, rekomendacinius laiškus. Asmeninės nuorodos nebus priimamos. Pareiškėjas turėtų susipažinti su LL.M. Programoje ir kiekvienoje konkrečioje nuorodoje konkrečiai aptariama pareiškėjo kompetencija studijuoti teisės studijas. Pareiškėjas taip pat turėtų paaiškinti, kad atvykimo komitetas skiria daug dėmesio laiškams. Rekomendacinės raidės gali būti išsiųstos užantspauduotose ir pasirašytose vokuose kartu su paraiška arba siunčiamos tiesiai į aukštojo mokslo įstaigą.

· Asmens pareiškimas

Pareiškėjai privalo pateikti 1-2 puslapių vienos eilės esė, kurioje nagrinėjami šie dalykai:

· Kodėl norite pratęsti LL.M. American University Washington College of Law .

· Kaip manote LL.M. padės jums pasiekti savo trumpalaikius ir ilgalaikius profesinius ir asmeninius tikslus.

· Kokie užimtumo ir kitos jūsų patirtos patirtys yra ypač svarbios jūsų paraiškai.

· 55,00 LTL paraiškos mokestis

Prie kiekvienos paraiškos priėmimo turi būti pridedamas 55 JAV dolerių paraiškos mokestis, kuris gali būti mokamas internetu naudojant internetinę paraiškos formą. Prašymo mokestis negrąžinamas. Jei reikia, "Vašingtono teisės kolegijai" mokėtinas čekis ar JAV pinigų pervedimas gali būti siunčiami paštu paštu. Visi patikrinimai turi būti atliekami banke, turinčiame filialą Jungtinėse Amerikos Valstijose. "Thomas Cook" ir "Barclay" kelionės čekiai taip pat yra priimtinos mokėjimo formos. Pinigai negali būti priimami.

· Oficialus kompetencijos įrodymas anglų kalba

Nepriklausomai nuo pilietybės pareiškėjai, kurių pirmoji kalba nėra anglų kalba, privalo turėti TOEFL, IELTS, PTE arba Kansas egzaminą ir atitikti žemiau nurodytus minimalius balus.

Šios politikos išimtys bus taikomos pareiškėjams, kurie:

· A Turėti pirmąjį teisės mokslų laipsnį iš institucijos, kur anglų kalba yra mokymo kalba ir oficiali šalies, kurioje yra universitetas, kalba yra anglų kalba (žr. Sąrašą šalių, kurioms gali būti taikoma išimtis) arba

· B Turi bakalauro, magistro ar doktorantūros laipsnį iš institucijos, kuri yra akredituota JAV regioninės akreditavimo agentūros (Prašome patikrinti svetainę, kad išsamų sąrašą šalių).

Anglų kalbos testų rezultatai gali būti ne daugiau kaip dveji metai. Prašome apsilankyti žemiau esančiose svetainėse, kad surengtumėte testo datą arba prašykite, kad balai būtų siunčiami į Amerikos universitetą.

· Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL). American University Washington College of Law instituto kodas yra 8188, o departamento kodas - 03.

· Tarptautinė anglų kalbos testų sistema (IELTS)

· Pearsons anglų kalbos testas (PTE)

Anglų kalbos minimalūs balai

Kad būtų atsižvelgta į priėmimą, minimalūs reikiami balai yra tokie:

· TOEFL 84 ibt arba 563 popieriaus pagrindu

· IELTS 6.5

· PTE akademinė 56

· Kanzasas 70 ar daugiau kiekviename poskirsnyje; 350 arba didesnis už bendrą balą

Atkreipkite dėmesį: pirmiau pateikti balai yra minimalūs įvertinimai, kuriuos reikia įvertinti. Minimalaus balų atitikimas neužtikrina galimybės įsileisti į programą. Jei neatitinkate minimalaus reikalavimo, kreipkitės į Universiteto absolventų įdarbinimo biurą, susijusį su anglų kalbos programomis.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

American University Washington College of Law

Kaip viena iš pirmaujančių tarptautinių teisės LL.M. Tarptautinės teisės studijų programa siūlo keletą specializacijų, įskaitant tarptautinę verslo teisę, tarptautinę pre ... [+]

Kur Pasaulis susipažįsta su studijų teise

Kaip viena iš pirmaujančių tarptautinių teisės LL.M. Tarptautinių teisinių studijų programa (ILSP) siūlo visapusišką išsilavinimą, apimantį daugybę tarptautinės teisės kursų ir seminarų, patirtinio mokymosi galimybių ir specialius renginius, skatinančius sąveiką su tarptautiniais advokatais, diplomatais, verslo lyderiais ir politikos formuotojai. Mūsų išskirtinis fakultetas ir administracija užmezgė tvirtus ryšius su įvairiomis tarptautinėmis, vyriausybinėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis Vašingtono metropolinėje zonoje ir užsienyje.

Specializacijos

Nors specializacija nereikalinga, dauguma mūsų Tarptautinės teisės studijų programos studentų nusprendžia sutelkti savo studijas į vieną iš aštuonių tarptautinės teisės sričių, išvardytų toliau. Norėdami gauti ILSP LLM laipsnio specializacijos pažymėjimą, studentai turi užpildyti 12 kreditų kursinių darbų pagal savo specializaciją.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University Washington College of Law

Amerikos universitetas siūlo du skirtingus žmogaus teisių kelius - hibridą LL.M. tarptautinėse žmogaus teisių ir humanitarinės teisės srityse ir tarptautinėje teisės stud ... [+]

Amerikos universitetas siūlo du skirtingus žmogaus teisių kelius - hibridą LL.M. tarptautinėse žmogaus teisių ir humanitarinės teisės srityse ir tarptautinėje teisės studijų programoje įsikūrusi žmogaus teisių srities specializacija. Abiejose programose kalbama apie poreikį specializuotus mokymus tarptautinėse žmogaus teisių teisėse šiandien Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visame pasaulyje. Hibridinė programa su tiek vietinėmis (gyvenamomis), tiek internetinėmis sudėtinėmis dalimis leidžia kurti aukštos kokybės mokymo programas lanksčiu ir patogiu formatu. Abiejų programų studentai bendrauja su daugiau nei 40 visame pasaulyje žinomais ekspertais, įskaitant žmogaus teises ir humanitarinės teisės ekspertus iš akademinės bendruomenės, tarptautinių tribunolų, pilietinės visuomenės organizacijų ir tarptautinių organizacijų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 24 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University Washington College of Law

Ši programa pripažįsta tarptautinę žmogaus teisių teisę gamtai, daugiakultūrėje ir daugiakalbėje šalyje, kurioje žmogaus teisių gynėjai, teisininkai ir vyriausybės atstov ... [+]

Per pastaruosius 15 metų Pažangiosios studijų žmogaus teisių ir tarptautinės humanitarinės teisės akademijos programą koordinuojančių, mes nustatėme, jog būtina mokymo ir mokymo specialistų, ypač užsienyje, su konkretaus suinteresuotumo žmogaus teises.

Ši programa pripažįsta tarptautinę žmogaus teisių teisę gamtai, daugiakultūrėje ir daugiakalbėje šalyje, kurioje žmogaus teisių gynėjai, teisininkai ir vyriausybės atstovai aptarti ir formos naujus standartus, žmogaus orumo, kad visi tarptautinės bendruomenės narės jie turi gerbti. LL.M. Žmogaus teisių ir humanitarinės teisės pavyko visiškai ispanų nedviprasmiškai sprendžiamas tarptautinės žmogaus teisių teisės specialistas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visame pasaulyje mokymo poreikį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 24 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University Washington College of Law

American University Washington College of Law , administruojamos teisės mokyklos "Stephen S. Weinstein" bandomųjų programų gynimo programos "Teisės magistr ... [+]

American University Washington College of Law , administruojamos teisės mokyklos "Stephen S. Weinstein" bandomųjų programų gynimo programos " Teisės magistras" (Advocacy LL.M. Program) , derinys yra griežtas akademinis komponentas ir praktinis bylinėjimosi mokymas. Programa siūlo daugybę kursų, egzaminų ir galimybių siekti teisinės stipendijos ir įgyti mokymosi patirtį. Svarbus "Advocacy LL.M." dėmesys. Programa yra šiuolaikinių technologijų naudojimas bylinėjimosi procese ir etinių teisininkų advokatų rengimas. Programos naujoviškos mokymo programos padės absolventams rengtis visais bylų nagrinėjimo aspektais.

Advokatas LL.M. skirtas suteikti studentams maksimalų lankstumą. Ji buvo sukurta siekiant atsižvelgti į skirtingus studentų ir praktikų poreikius ir interesus. Programos dalyviai gali pasirinkti individualų mokymo programą iš 17 bazinių teismų gynimo kursų ir 40 bylų pagrįstų kursų sąrašo. Kiekvienas studentas privalo baigti "Advanced Trial Advocacy and Ethics for Trial Lawyers" kursus prieš gaunant LL.M. laipsnis. Gauti LL.M. laipsnis, studentas privalo uždirbti ne mažiau kaip 24 kreditus, kai studijuoja visą arba ne visą darbo dieną.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University Washington College of Law

American University Washington College of Law (AUWCL) siūlo vieną unikalų magistro laipsnį (LL.M.) intelektinės nuosavybės srityje (IP įstatymas) per vieną iš pagrindinių ... [+]

American University Washington College of Law (AUWCL) siūlo vieną unikalų magistro laipsnį (LL.M.) intelektinėje nuosavybėje per vieną iš pasaulyje pirmaujančių intelektinės nuosavybės ir informacijos teisės tyrimo centrų. Šiuo metu paraiškos priimamos Informacinės teisingumo stipendijoms - stipriąsias stipendijas, stažuotes ir nepilnamečių kandidačių mentorystės programas.

Neįvykdyti kandidatai gali gauti Informacinės teisingumo stipendiją, kuri apima pagalbą už mokslą iki pusės reikiamų kreditų, taip pat mokymą ir galimybę organizuoti renginį, susijusį su savo specializacijos sritimi.

LL.M. Programos ypatybės

Reikalavimai kredito

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
American University Washington College of Law

Vašingtono širdyje, LL.M. Teisės programoje ... [+]

LL.M. su skirtumu

American University Washington College of Law teisės ir vyriausybės American University Washington College of Law magistras (LL.M.) paruošs jus suprasti problemas, kurios yra įstatymų, politikos ir visų valdžios lygių susikirtimuose, plačiai analizuojant viešąsias teisė Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Tai LL.M. su skirtumu. Sukurta tiek šalies, tiek tarptautinės teisės absolventams, kurie labai domina JAV vyriausybę ir politiką, demokratijos dinamiką ir teisinės valstybės reikšmę LL.M. Teisėje ir Vyriausybėje studentai plačiai ir giliai išnagrinėję svarbiausius viešosios politikos klausimus laiko. Mūsų organizuojamas ugdymo principas yra tai, kad geriausiai parengti teisininkai ir analitikai reguliavimo teisės srityse ne tik tvirtai suvokia tam tikrus dalykus, bet ir teorijų, politinių jėgų ir institucinių realybių meistriškumą, kurie apibrėžia viešąją teisę Jungtinėse Amerikos Valstijose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

AUWCL Ribbon Cutting Highlight Video 2 12 16