American University Washington College of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Galimybė. Bendruomenė. Naujovės.

Suprojektuotas tarptautinių ir vietos teisės absolventams, mūsų LL.M. programose yra lanksčios mokymo programos, apimančios daugybę specializuotų teisės kursų ir seminarų bei patirtinio mokymosi galimybių. Būdamas studentas, jus palaikys vienodai bendradarbiaujantis teisės mokyklos bendruomenė, įskaitant fakultetą, kuris aistringai mokosi ir pasaulinis LL.M. tinklas. absolventai. LL.M. AUWCL programos apima daugybę kursų, patirtinio mokymosi galimybių ir specialių renginių, kurie studentams suteikia vertingų galimybių bendrauti su pagrindiniais teisėjais, politikos formuotojais, verslo lyderiais ir diplomatais. Kviečiame susipažinti su tuo, ką gali padaryti AUWCL laipsnis.

Tarptautiniai studentai, rezidentai LL.M. AUWCL programos gali būti skirtos NY Bar Examination. Dauguma šių studentų yra Amerikos teisininkų institucijos, teisės moksliniai tyrimai ir rašymas, teisinė etika ir du kursai, skirti JAV sistemos pagrindams.

Kaip taikyti

LL.M. Tinkamumo reikalavimai

Norint gauti LL.M, pareiškėjai privalo:

· Turėkite Juris Doctor (JD) iš JAV advokatų kontoros, akredituotos Amerikos advokatų asociacijos (ABA) arba pirmosios teisės laipsnį iš užsienio teisės mokyklos su lygiaverčiais standartais.

· Prieš paraiškos pateikimo datą pateikite užpildytą paraiškos formą kartu su patvirtinamaisiais dokumentais

· Tarptautiniai pareiškėjai turi atitikti anglų kalbos mokėjimo reikalavimus

· Kandidatai į LL.M. tarptautinėse žmogaus teisėse

LL.M. Stipendijų galimybės

  • Reikalavimai ir už nuopelnus grįstos stipendijos: visos penkios LL.M. programos siūlo stipendijas. Šios dalinės studijų dotacijos galioja ribotam LL.M. studentai. Stipendijos paraiškos turėtų būti pateiktos kartu su savo LL.M. prašymas. Stipendijos skiriamos atsižvelgiant į akademinius nuopelnus ir finansinius poreikius. Daugiau informacijos apie stipendijas rasite mūsų stipendijų svetainėje.

  • ILSP absolventų fondas: LL.M. Tarptautinės teisės studijose siūloma šešių pilna studijų stipendija. Alumni fondo stipendijos skiriamos naujai priimtiems studentams, kurie griežtai akademiškai dedasi į tarptautinės teisės klausimais. Stipendijos paraiškos turi būti pateiktos kartu su užpildyta LLM paraiška. Neužbaigtos paraiškos nebus svarstomos. Galutinis terminas yra kovo 1 d., O rugpjūčio 1 d. - pavasario apdovanojimas. Apsilankykite Alumni Fund stipendijų puslapyje, kur rasite išsamias taisykles ir prašymą, kaip pateikti paraišką.

  • LL.M. Stipendijos teisėje

  • Vasaros programos stipendijos: pareiškėjai, kurie dalyvavo vasaros programoje mūsų teisės mokykloje, gali gauti specialias stipendijas.

Terminai

Dėl vizų reikalavimų LL.M. Programos turi ankstesnį paraiškų pateikimo terminą visiems tarptautiniams pareiškėjams, kuriems reikia prašyti vizos.

Rudens priėmimo terminai

· Tarptautiniai studentai gegužės 1 d

· JAV piliečiai / nuolatiniai studentai liepos 1 d. *

Pavasario priėmimo terminai

· Tarptautiniai studentai spalio 1 d

· JAV piliečiai / nuolatiniai studentai lapkričio 1 d. *

· Hybrid LL.M. Gruodžio 1 d

* Tam tikromis aplinkybėmis programa gali pratęsti paraiškos pateikimo terminą JAV piliečiams ir nuolatiniams gyventojams. Susisiekite tiesiogiai su aukštųjų mokyklų administracija, kad sužinotumėte, ar galite pasinaudoti šia išimtimi. Dėl vizų išdavimo tvarkos, bet kuris prašymą išduoti vizą pateikęs asmuo turi laikytis nustatytų terminų.

· Oficialios akademinių įrašų kopijos

Pareiškėjai privalo pateikti oficialius visų institucijų, baigusių doktorantūros ir bakalauro studijų formas, taip pat visų kursų, egzaminų ir pažymių įrašus.

"Oficialus" - tai originalo dokumento kopija, kurią patvirtino jūsų mokyklos pareigūnas arba notaras. Faksuotos kopijos ir akademinių įrašų fotokopijos nebus priimamos. Rašiniai turi būti parašyti gimtąja mokyklos kalba. Jei ši kalba nėra anglų kalba, kartu su dokumentais turi būti patvirtintas vertimas. Institucijos privalo tiesiogiai nusiųsti reikalingus dokumentus Magistro laipsnį įdarbinti.

Tarptautiniai pareiškėjai, kurie internetu pateikia per LSAC, gali pateikti raštus per LSAC dokumentų surinkimo tarnybą. Ši paslauga įtraukta į LSAC registracijos mokestį už naudojimąsi internetinėmis paslaugomis. Be to, tarptautiniai pareiškėjai, kurie naudoja LSAC sistemą, gali pasirinkti (nereikalaujamą) užsiregistruoti LSAC Tarptautinei transkripcijos autentifikavimo ir vertinimo tarnybai už papildomą mokestį. Naudodamiesi šia sistema, LSAC patvirtins ir įvertins tarptautinius akademinius įrašus.

Nors nereikalaujama, LL.M. Programos taip pat priima "EducationUSA" ir "WES" stenogramas ir patvirtintas jų akademinių dokumentų kopijas. Pareiškėjas turėtų tiesiogiai susisiekti su WES organizuoti pateikimą. Daugiau informacijos apie "EducationUSA" ir "WES" rasite internete.

· 2 rekomendacinio laiško

Pareiškėjai privalo pateikti bent du teis ÷ s profesorių, darbdavių ar kitų asmenų, žinančių apie pareišk ÷ jo akademinę ir profesinę kvalifikaciją, rekomendacinius laiškus. Asmeninės nuorodos nebus priimamos. Pareiškėjas turėtų susipažinti su LL.M. Programoje ir kiekvienoje konkrečioje nuorodoje konkrečiai aptariama pareiškėjo kompetencija studijuoti teisės studijas. Pareiškėjas taip pat turėtų paaiškinti, kad atvykimo komitetas skiria daug dėmesio laiškams. Rekomendacinės raidės gali būti išsiųstos užantspauduotose ir pasirašytose vokuose kartu su paraiška arba siunčiamos tiesiai į aukštojo mokslo įstaigą.

· Asmens pareiškimas

Pareiškėjai privalo pateikti 1-2 puslapių vienos eilės esė, kurioje nagrinėjami šie dalykai:

· Kodėl norite pratęsti LL.M. American University Washington College of Law .

· Kaip manote LL.M. padės jums pasiekti savo trumpalaikius ir ilgalaikius profesinius ir asmeninius tikslus.

· Kokie užimtumo ir kitos jūsų patirtos patirtys yra ypač svarbios jūsų paraiškai.

· 55,00 LTL paraiškos mokestis

Prie kiekvienos paraiškos priėmimo turi būti pridedamas 55 JAV dolerių paraiškos mokestis, kuris gali būti mokamas internetu naudojant internetinę paraiškos formą. Prašymo mokestis negrąžinamas. Jei reikia, "Vašingtono teisės kolegijai" mokėtinas čekis ar JAV pinigų pervedimas gali būti siunčiami paštu paštu. Visi patikrinimai turi būti atliekami banke, turinčiame filialą Jungtinėse Amerikos Valstijose. "Thomas Cook" ir "Barclay" kelionės čekiai taip pat yra priimtinos mokėjimo formos. Pinigai negali būti priimami.

· Oficialus kompetencijos įrodymas anglų kalba

Nepriklausomai nuo pilietybės pareiškėjai, kurių pirmoji kalba nėra anglų kalba, privalo turėti TOEFL, IELTS, PTE arba Kansas egzaminą ir atitikti žemiau nurodytus minimalius balus.

Šios politikos išimtys bus taikomos pareiškėjams, kurie:

· A Turėti pirmąjį teisės mokslų laipsnį iš institucijos, kur anglų kalba yra mokymo kalba ir oficiali šalies, kurioje yra universitetas, kalba yra anglų kalba (žr. Sąrašą šalių, kurioms gali būti taikoma išimtis) arba

· B Turi bakalauro, magistro ar doktorantūros laipsnį iš institucijos, kuri yra akredituota JAV regioninės akreditavimo agentūros (Prašome patikrinti svetainę, kad išsamų sąrašą šalių).

Anglų kalbos testų rezultatai gali būti ne daugiau kaip dveji metai. Prašome apsilankyti žemiau esančiose svetainėse, kad surengtumėte testo datą arba prašykite, kad balai būtų siunčiami į Amerikos universitetą.

· Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL). American University Washington College of Law instituto kodas yra 8188, o departamento kodas - 03.

· Tarptautinė anglų kalbos testų sistema (IELTS)

· Pearsons anglų kalbos testas (PTE)

Anglų kalbos minimalūs balai

Kad būtų atsižvelgta į priėmimą, minimalūs reikiami balai yra tokie:

· TOEFL 84 ibt arba 563 popieriaus pagrindu

· IELTS 6.5

· PTE akademinė 56

· Kanzasas 70 ar daugiau kiekviename poskirsnyje; 350 arba didesnis už bendrą balą

Atkreipkite dėmesį: pirmiau pateikti balai yra minimalūs įvertinimai, kuriuos reikia įvertinti. Minimalaus balų atitikimas neužtikrina galimybės įsileisti į programą. Jei neatitinkate minimalaus reikalavimo, kreipkitės į Universiteto absolventų įdarbinimo biurą, susijusį su anglų kalbos programomis.

Vietos

Vašingtonas

Address
4300 Nebraska Ave NW
Washington DC 20016

Vašingtonas, Kolumbijos apygarda, Jungtinės Amerikos Valstijos