Oficialus aprašymas

Modelis teisės mokykla: Mūsų tarptautinė teisė, sveikatos teisė ir intelektinės nuosavybės teisės programos yra tarp tautos viršuje. Nacionalinė Teisininkas žurnalas pavadino mus tarp geriausių 25 teisės mokyklų, kurios teikia geriausius visuomenės intereso teisės galimybes. Žurnalas taip pat išvardytos mus tarp pirmojo "garbės ritinėlis teisės mokyklų", kurios duoda geriausią praktinį mokymą.

Įspūdingos Vieta: Mes įsikūręs University Circle klestinčios kultūros kaimynystėje Cleveland, Ohio širdį. Cleveland "renesansą skatino meną ir kultūrą" gavo ji pasirinko, tarp miestų visame pasaulyje, kaip vieta aplankyti 2015 metais Niujorko Times "," Los Angeles Times ", Fodor ir Kelionės ir laisvalaikis.

Platus Gyvenimo: Siūlome JD, LLM, ir SJD laipsnių. LLM studentai imtis dauguma jų klasėse JD ir SJD studentams. Mes siūlome keturis LLM laipsnį: Tarptautinio verslo teisė, intelektinės nuosavybės teisė, JAV ir pasaulio teisės studijas, ir tarptautinė baudžiamoji teisė.

Didžiuotis istorija: JAV ir pasaulio Teisės studijų laipsnį, pirmiausia siūloma Fall 1992 buvo viena iš pirmųjų LLM laipsnį siūlomų Jungtinėse Valstijose vien tik baigusių užsienio teisės mokyklų. Kiti LLM laipsnių buvo pasiūlyta beveik 10 metų. Mes turime partnerystę su pirmaujančių advokatų mokyklose užsienyje - pavyzdžiui, Comillas Popiežiškosios universitete Madride, Middlesex University London, University of Paris Dauphine, Rytų Kinijos universiteto Politikos mokslų ir teisės Šanchajuje, Pietvakarių universiteto Politikos mokslų ir teisės į Chongqin - nuo kurių daugelis iš mūsų LLM studentai užsiregistruoti.

Mūsų didėjančią: Mes baigė 1000 LLM studentai iš kelių dešimčių šalių penkiuose žemynuose. Mūsų absolventai praktika ir mokyti teisės pirmaujančių advokatų kontorų, korporacijų, ir universitetuose. 2015-2016 metais, Užsienio Aukštųjų teisės studijų Biuro dalyvavo 73 LLMs ir 25 SJD studentams.

Žyniuonis Fakultetas: Mūsų Teisės fakulteto reitinguojami 25d tautos mokslinėje poveikį. Jie pažymėjo ekspertai savo laukuose, o jų prioritetas yra mūsų studentų sėkmės. Mes turime palankiai palankią aplinką, kuri skatina bendradarbiavimą tarp dėstytojų, administratorių, darbuotojai, studentai ir absolventai. Kai prisijungiate prie mūsų teisės mokyklą, esate dalis mūsų teisinės šeimai.

Prisijungta Įstaiga: Esame dalis Case Western Reserve universiteto, labai reitingą mokslinių tyrimų įstaigos, kurių daugiau nei 5800 absolventų ir profesinių studentų ir daugiau kaip 5000 studentai. Universitetas yra taip pat namo į WEATHERHEAD School of Management, byla mokyklos inžinerijos mokyklos Dantų medicinos Francis Payne Boltonas mokyklos Slaugos, medicinos mokyklos, mokyklos pakopos universitetines studijas, Jack, Juozapo ir Morton Mandelis mokyklos Taikomųjų socialinių mokslų, ir Menų ir mokslų kolegija. Mūsų universitetas studijuoja daugiau nei 1800 tarptautinių studentų iš šalių visame pasaulyje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursas

Case Western Reserve University School of Law

Keturių savaitę, vasaros įvadas į JAV bendroji teisė ir JAV teisinė tyrimai, rašymo ir analizė, ir galimybė tobulinti teisės anglų kalbos įgūdžius. ... [+]

Vasaros Kalba ir teisės institutas yra intensyvus keturių savaičių mokymo patirtis tik užsienio teisės specialistams ir studentams. Institute yra skirta:

Supažindinti studentus su praktikos ir studijų įstatymo į JAV; Pateikite studentams praktinių įvadas į JAV teisinę tyrimų ir analizės; ir Tobulinti mokinių anglų kalbos įgūdžius per integruotą anglų teisiniais tikslais programą.

Atliko kasdien Law School, kuri yra įsikūrusi ant vaizdingos miesto Campus Case Western Reserve universiteto į kultūros centru Cleveland University Circle, institutas yra pažengęs programa, skirta plėsti ir Lenkijos užsienio studentų "jau stiprus anglų kalbos įgūdžius, o įvedant juos į Amerikos bendrosios teisės praktikos ir rengiant juos iš Amerikos teisės mokyklos studijų sąstingis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Klivlandas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

LLM

Case Western Reserve University School of Law

Dėmesys patentų, prekių ženklų, autorių teisių ir prekybos paslaptis. ... [+]

Įstatymų (LL.M.) intelektinės nuosavybės teisės magistras yra skirtas suteikti absolventams užsienio teisės mokyklų su giliai suprasti doktriną ir politiką JAV intelektinės nuosavybės teisės, įskaitant patentus, prekių ženklus, autorių teises ir prekybos paslaptis.

Intelektinė nuosavybė tapo pasaulinėje rinkoje ir informacijos ekonomikos dėmesys, pristatydamas kai iš svarbiausių ir sudėtingas problemas, su kuriomis susiduria teisines sistemas, taip pat verslo, pramogų ir technologijų bendruomenės.

Vienerių metų programa reikalauja visą darbo dieną ir 24 valandų kursų kreditų.

Privalomieji dalykai JAV sutarčių teisę LL.M. (3) - Patentų teisė (3) arba intelektinės nuosavybės Apklausa (2) - Autorių teisių įstatymo (3) arba Tarptautinė intelektinės nuosavybės teisė (3) - Prekių ženklų teisė (3) arba Tarptautinė intelektinės nuosavybės teisė (3) - JAV doktrinoje (2 ) - JAV mokslinė doktrina (1) - Užsienio absolventas Seminaras (1, rudenį) + (1, pavasaris) Per užsienio aukštosios seminare, studentai, dirbantys link specializuoto LL.M. laipsnis intelektinės nuosavybės teisės turi gauti H kokybės dėl mokslinių tyrimų popieriaus, kurio reikalaujama antrąjį pusmetį, dėl intelektinės nuosavybės teisės tema. H klasės atitinka B + arba geriau. Studentai, gaunantys S klasė dėl mokslinių tyrimų popieriaus gauti LL.M. JAV ir pasaulio teisės studijų ir intelektinės nuosavybės teisės sertifikatą. Pasirenkamieji dalykai: ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Klivlandas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Case Western Reserve University School of Law

Dėmesys JAV įstatymus, su lanksčia mokymo programą, geriausiai LL.M. pasirengimas JAV baras egzaminą. ... [+]

Įstatymų (LL.M.) JAV ir pasaulio teisės studijų magistro yra bendras LL.M. programa su tikslu suteikti užsienio teisininkų skristi JAV teisę. Mes pritaikyti ugdymo turinį į foną ir kiekvieno mokinio interesus. Kadangi mokymo programa yra lanksti, patariame LLMs ruošiasi JAV baras egzaminą pasirinkti LL.M. JAV ir pasaulio teisės studijų su klasių barais patikrinta dalykų.

Vienerių metų programa reikalauja visą darbo dieną ir 24 kredito valandos studijų kreditų.

Privalomieji dalykai JAV sutarčių teisę LL.M. (3) - JAV doktrinoje (2) - JAV mokslinė doktrina (1) - Užsienio absolventas Seminaras (1, rudenį) + (1, pavasaris) Sertifikavimo programos

LL.M. studentai iš JAV ir pasaulio teisės studijų programos taip pat gali uždirbti koncentracijos sertifikatą kartu su LL.M. laipsnis šiose srityse: - Baudžiamoji teisė - Sveikata teisė - Intelektinė nuosavybė - Tarptautinio verslo teisė - tarptautinės viešosios teisės... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Klivlandas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Case Western Reserve University School of Law

Dėmesys JAV verslo teisės, taikomos teikiant tarptautinių sandorių. ... [+]

Įstatymų (LL.M.) Tarptautinio verslo įstatyme Meistras siekiama suteikti absolventams teisės mokyklų už Jungtinių Valstijų ribų galimybę studijuoti JAV verslo teisė, kaip taikomos tarptautinių sandorių.

Programą rengia studentus pozicijas tarptautinių advokatų kontorų, in-house teisės departamentai tarptautinių korporacijų, valdžios įstaigose ir kitose pelno ir ne pelno organizacijos, vykdančioms veiklą tarptautiniu mastu.

Vienerių metų programa reikalauja visą darbo dieną ir 24 valandų kursų kreditų.

Privalomieji dalykai: JAV sutarčių teisės LL.M. (3) Verslo Asociacijos (4) JAV doktrinoje (2) JAV mokslinė doktrina (1) Užsienio absolventas seminaras (1, rudenį) + (1, pavasaris) ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Klivlandas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Case Western Reserve University School of Law

Dėmesys tarptautinės baudžiamosios teisės ir proceso, tarptautinės humanitarinės teisės ir nacionalinio saugumo įstatymą. Antras pusmetis externship prieinama studentams, ... [+]

LLM Tarptautinio baudžiamojo įstatymo - tiek absolventų užsienio ir JAV

Mokoma pirmaujančių ekspertų šioje srityje, ši programa suteikia studentams, turintiems teisinį išsilavinimą su išsamių žinių apie tarptautinės baudžiamosios teisės ir proceso, tarptautinės humanitarinės teisės ir nacionalinio saugumo įstatymą. Jis bus aprūpinti juos praktikuoti tarptautinė baudžiamoji teisė prieš tarptautinių tribunolų ar nacionaliniuose teismuose. Vienerių metų programa yra pagrįsta mūsų teisės mokyklą, tačiau studentai turi galimybę imtis savo antrąjį semestrą tarptautinio tribunolo parinktį. Laipsnis taip pat prieinama Amerikos studentų ant visu etatu per dvejus metus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Klivlandas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

LLM Residential Program at Case Western Reserve University

Why Cleveland?