Case Western Reserve University School of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Modelis teisės mokykla: Mūsų tarptautinė teisė, sveikatos teisė ir intelektinės nuosavybės teisės programos yra tarp tautos viršuje. Nacionalinė Teisininkas žurnalas pavadino mus tarp geriausių 25 teisės mokyklų, kurios teikia geriausius visuomenės intereso teisės galimybes. Žurnalas taip pat išvardytos mus tarp pirmojo "garbės ritinėlis teisės mokyklų", kurios duoda geriausią praktinį mokymą.

Įspūdingos Vieta: Mes įsikūręs University Circle klestinčios kultūros kaimynystėje Cleveland, Ohio širdį. Cleveland "renesansą skatino meną ir kultūrą" gavo ji pasirinko, tarp miestų visame pasaulyje, kaip vieta aplankyti 2015 metais Niujorko Times "," Los Angeles Times ", Fodor ir Kelionės ir laisvalaikis.

Platus Gyvenimo: Siūlome JD, LLM, ir SJD laipsnių. LLM studentai imtis dauguma jų klasėse JD ir SJD studentams. Mes siūlome keturis LLM laipsnį: Tarptautinio verslo teisė, intelektinės nuosavybės teisė, JAV ir pasaulio teisės studijas, ir tarptautinė baudžiamoji teisė.

Didžiuotis istorija: JAV ir pasaulio Teisės studijų laipsnį, pirmiausia siūloma Fall 1992 buvo viena iš pirmųjų LLM laipsnį siūlomų Jungtinėse Valstijose vien tik baigusių užsienio teisės mokyklų. Kiti LLM laipsnių buvo pasiūlyta beveik 10 metų. Mes turime partnerystę su pirmaujančių advokatų mokyklose užsienyje - pavyzdžiui, Comillas Popiežiškosios universitete Madride, Middlesex University London, University of Paris Dauphine, Rytų Kinijos universiteto Politikos mokslų ir teisės Šanchajuje, Pietvakarių universiteto Politikos mokslų ir teisės į Chongqin - nuo kurių daugelis iš mūsų LLM studentai užsiregistruoti.

Mūsų didėjančią: Mes baigė 1000 LLM studentai iš kelių dešimčių šalių penkiuose žemynuose. Mūsų absolventai praktika ir mokyti teisės pirmaujančių advokatų kontorų, korporacijų, ir universitetuose. 2015-2016 metais, Užsienio Aukštųjų teisės studijų Biuro dalyvavo 73 LLMs ir 25 SJD studentams.

Žyniuonis Fakultetas: Mūsų Teisės fakulteto reitinguojami 25d tautos mokslinėje poveikį. Jie pažymėjo ekspertai savo laukuose, o jų prioritetas yra mūsų studentų sėkmės. Mes turime palankiai palankią aplinką, kuri skatina bendradarbiavimą tarp dėstytojų, administratorių, darbuotojai, studentai ir absolventai. Kai prisijungiate prie mūsų teisės mokyklą, esate dalis mūsų teisinės šeimai.

Prisijungta Įstaiga: Esame dalis Case Western Reserve universiteto, labai reitingą mokslinių tyrimų įstaigos, kurių daugiau nei 5800 absolventų ir profesinių studentų ir daugiau kaip 5000 studentai. Universitetas yra taip pat namo į WEATHERHEAD School of Management, byla mokyklos inžinerijos mokyklos Dantų medicinos Francis Payne Boltonas mokyklos Slaugos, medicinos mokyklos, mokyklos pakopos universitetines studijas, Jack, Juozapo ir Morton Mandelis mokyklos Taikomųjų socialinių mokslų, ir Menų ir mokslų kolegija. Mūsų universitetas studijuoja daugiau nei 1800 tarptautinių studentų iš šalių visame pasaulyje.

Vietos

Klivlandas

Case Western Reserve University School of Law

Address
Case Western Reserve University School of Law
Foreign Graduate Legal Studies
11075 East Blvd44106-7148 Klivlandas, Ohajas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 216-368-2083

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis