Read the Official Description

Apie Kolumbijos teisės mokyklą

Kolumbijos teisės mokykla yra žinoma dėl savo mokymo programos intelektualumo ir naujoviškos jo fakulteto stipendijos. Stiprios iš mūsų išskirtinio mokslo universiteto - ir pasaulinio Niujorko scenos - stiprybės - mūsų studentai baigia teisinį mokymą, pasirengę įveikti sudėtingiausius pasaulio klausimus, jurisdikcijas, dalykus, sektorius ir pramonę.

Žinomas fakultetas

Mūsų profesoriai yra pagrindiniai mokslininkai ir geriausi praktikai savo srityje, formuodami viešąją politiką ir teisės praktiką visame pasaulyje.


Naujoviški moksliniai tyrimai

„Columbia Law School“ mokslinių tyrimų centrai ir programos atspindi platų mūsų fakulteto kompetencijų spektrą. Mūsų centrai ir programos remiasi griežta fakulteto stipendija, kad ištirtų pagrindines, atsirandančias ir tarpdisciplinines teisės sritis. Jie sušaukia politikos formuotojus, teisėjus, verslo lyderius ir akademikus iš viso pasaulio ir suteikia studentams galimybę dirbti tiesiogiai su fakultetais ir patyrusiais mokslinių tyrimų specialistais.


Pasaulinė teisės mokykla

Kolumbijos teisės mokykla yra tarptautinės stipendijos ir profesinės veiklos centras. Mūsų fakultetas, centrai ir institutai plečia savo įtaką už universiteto ribų ir į tarptautinę bendruomenę. Mūsų studentai turi prieigą prie įvairių į pasaulį orientuotų galimybių, kurios yra tiek Niujorke, tiek visame pasaulyje. Mūsų absolventai yra gerai pasirengę tarpvalstybinei karjerai, apimančiai viešuosius, privačius ir ne pelno sektorius.


Viešosios tarnybos tradicija

Viena iš pirmųjų teisės mokyklų, turinčių pro bono reikalavimą, „Columbia Law“ išlaiko įsipareigojimą skatinti viešąsias paslaugas.

Socialinio teisingumo iniciatyvos (SJI) teikia karjeros paslaugas ir programavimą tiems, kurie domisi visuomenės interesais, tarptautinėmis žmogaus teisėmis, viešąja paslauga / vyriausybe ir teisiniu savanorišku darbu. SJI taip pat įgyvendina ir prižiūri „Columbia Law School“ „Pro Bono“ programą, kuri sujungia studentus su advokatu prižiūrimais projektais visuomenėje, taip pat „Law School“ garantuojamą vasaros finansavimo programą.


Patirtinis mokymasis

Patirtinis mokymasis yra pagrindinis būdas, kuriuo Kolumbijos teisės mokykla moko mokinius tapti veiksmingais, etiniais advokatais.

Pradedant nuo 2019 m. Klasės, Amerikos advokatų asociacijos standartai reikalauja, kad kiekvienas JD studentas gautų bent šešis patirtinius kreditus, kad galėtų pereiti.

Įstatymo mokyklos patikimos klinikinės ir externship programos leidžia studentams išspręsti teisines problemas.

Karjeros paslaugos

„Columbia Law“ absolventus siekia geriausi pasaulio darbdaviai. Mūsų studentai pasiekė lyderio vaidmenis žinomose socialinio teisingumo organizacijose, advokatų kontorose, NVO, vyriausybinėse institucijose ir akademinėse institucijose.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

Columbia University, Columbia Law School

„Columbia Executive LL.M. „Global Business Law“ yra pagreitinta hibridinė programa, skirta aukšto lygio, patyrusiems teisininkams, pasirengusiems siekti karjeros, sukurti ... [+]

Kolumbijos „Vanguard Executive LL.M. Programa

„Columbia Executive LL.M. „Global Business Law“ yra pagreitinta hibridinė programa, skirta aukšto lygio, patyrusiems teisininkams, pasirengusiems siekti karjeros, sukurti pasaulinį tinklą ir imtis vadovavimo sudėtingiems tarpvalstybiniams sandoriams.

Globalizacija pakeitė teisinę aplinką. Sėkmingai sujungtoje ekonomikoje reikia niuansų supratimo apie JAV įstatymus ir principus. Kolumbijos vykdomoji LL.M. yra pritaikyta teisininkams tarptautinėje praktikoje, turinti maždaug penkerių metų patirtį. Mūsų programa suteikia ekspertų pagrindą JAV verslo teisėje ir verčia esmines teisines sąvokas tarptautinėje sistemoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Manhattan
March 2019
Dieninės
7 mėnesių
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Skaityti daugiau lietuvių kalba