Criswell College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Criswell yra Christian College in Dallas, Teksasas, siūlanti laipsnius bakalauro ir magistro lygio. Nuo savo įkūrimo 1970 metais, kolegija suvaidino vaidmenį Krikštytojo ir Bažnyčios gyvenime unikalus ir svarbus. Dėkinga už tą palikimą, mes ir toliau kurti aukštojo mokslo instituciją, su įvairių bendruomenės krikščionių evangelikų tikinčiųjų, kuri yra skirta akademinės kompetencijos ir dvasinio gyvybingumo.

Criswell palaiko akredituoto ir patyrusių dėstytojų, kurie yra skirti ministerijos ir į bažnyčią. Koledžo gana mažas dydis leidžia profesoriai ne tik mokyti, bet ir konsultuos suteikiant studentams galimybę tyrinėti teologijos klausimus tiek saugiai ir giliai, ir gauti įgūdžių, reikalingų paveikti visuomenę.

Kolegija yra skirta studento plėtrą, siekiant formuoti mokinių charakterį ir žinias įvairiais būdais. Tuo pačiu metu mūsų studentai formuoti mūsų bendruomenei jų buvimą kaip jie išbandyti savo idėjas ir iššūkis, ir mokytis iš savo bendraamžių ir mentorių. Todėl mes atidžiai pasirinkti savo studentus, nes esame investavo į savo akademinio ir dvasinio vystymosi ir įmokos jie bus pasiūlyti visuomenei.

Universiteto miestelis

Criswell Kolegija yra įsikūręs Senajame Rytų Dalasas, energinga ir augančios bendruomenės šalia Downtown Dallas.

Studentai

75 procentų Criswell anketa studentams% yra vyrai; 25% procentai yra moterys. 38% yra Afrikos Amerikos, Azijos, Ispanas / Latino arba Amerikos indėnų.

Fakultetas

95% Criswell anketa dieninių fakulteto surengti daktaro arba kitų terminalų laipsnį savo srityje, taip pat atstovauja disciplinų įvairovę.

Studentų fakultetas santykis

Su studentą fakulteto santykiu 12: 1, Criswell yra vieta, kur profesoriai asmeniškai žinau ir rūpinasi savo studentais.

Studijų programos

Su besiplečiančio mokymo programą, Criswell bakalauro studentams pasirinkti iš įvairių studijų programų. Studentai domisi bendrojo lavinimo įžemintą stipri Biblijos ir teologijos pamatas gali siekti dailės bendradarbis. Studentai su bakalaureato lygiu, gali siekti Dailės biblijos tyrinėjimai, bažnyčia sodinimas ir aktyvavimas ministerijos, Psichologija, ar filosofija, politika ir ekonomika (PPE) ir bakalauro švietimo bakalauro laipsnį.

Absolventų studentai gali rinktis menų programa magistras ministerijos, konsultavimo, arba Biblijos ir teologijos studijų. Dieviškumo Meistras taip pat prieinama tiems, vykdo įšventintam arba tiems, kurie nori išsamesnę ministrų išsilavinimą.

Studentų gyvenimas

Studentų gyvenimas Criswell yra įdomus ir daugialypis. Tarp ministerijos galimybių, socialinės veiklos, studijų grupių ir specialių renginių, studentai niekada trūksta kažko daryti ir mokytis per savo laiką kolegijoje.

Studijų ir pagalba

2014-2015, visą laiką, pradedant studentus mokama 7870 $ į mokslą ir mokesčiai. 55% šių studentų gavo finansinės pagalbos paketus.

Akreditavimas

Criswell kolegija yra akredituota Pietų Asociacijos kolegijų ir mokyklų komisijos kolegijų sudaryti bendradarbis, vidurinio mokslo baigimo atestato, ir magistro laipsnius.

Vietos

Dalasas

Address
4010 Gaston Avenue

Dalasas, Teksasas, Jungtinės Amerikos Valstijos