Emory Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

1916 m. Emorio universitetas įsteigė teisės mokyklą su puikiais dėstytojais, turinčiais laipsnius iš labiausiai vertinamų šios eros institucijų, bibliotekos virš 5000 tomų ir dvidešimt septynių studentų.

Šiandien Emory universiteto teisės mokykla sutelkia praktinį ir disciplinuotą požiūrį į teisės studijas, įsipareigodama suteikti savo studentams patirtines mokymosi galimybes, įtakojančias įvairius ir integruotus vaidmenis, kuriuos įstatymas vaidina mūsų bendruomenei, visuomenei ir pasauliui. Emory Law "ai studentą orientuotas dėmesys, novatoriškas programas, externships ir įsipareigojimas mokslinės tyrimų užtikrinti, kad mūsų absolventai yra pasirengę padaryti tiesioginį poveikį po baigimo.

Misija

" Emory Law misija yra stipendija, mokymas ir panardinimas į pasaulį ir jo bendruomenes:

  • Suteikti stipendiją ir mokyti studentus dėl teisės vaidmens nustatant ir sprendžiant socialines blogybes; konflikto struktūrizavimas; kuriant veiksmingas teisines, politines ir rinkos institucijas; informuoti ir varžyti vyriausybes; ir prisiminti socialinius įsipareigojimus.
  • Skatinti teisinę valstybę ir su tuo susijusią atskaitomybės, individualių teisių, socialinio teisingumo, klestinčių rinkų ir ekonominės plėtros naudą.
  • Kvalifikuoti lyderius, kurie tarnauja bendruomenei per vaidmenis teisme, valdyme, teisiniame švietime, viešojo intereso teisėje, korporacijose ir advokatų kontorose.
  • Paruoškite mokinius įvairiausioms karjeros ir besikeičiančioms teisinėms, politinėms, socialinėms ir rinkos sąlygoms, suteikiant griežtą išsilavinimą, apimantį teoriją, doktriną ir patirtinio mokymosi.
  • Skatinkite kompetenciją siekdami studentų, dėstytojų ir personalo įvairovės, taip pat palengvindami mokslinį produktyvumą ir tarpdalykinį mainus su universiteto nariais, platesne akademine visuomene Jungtinėse Amerikos Valstijose ir užsienyje bei teisininko profesija.

Istorija

Steigimo metai

Emorio universiteto kancleris profesorius Herschel W. Arant ir vyskupas Warrenas A. Candleris siekė sukurti teisės mokyklą, kuri būtų lyginama su nacionaliniu mastu pripažintų universitetų teisės mokyklomis, pabrėžia senovės ir garbingos profesijos etiką ir idealus , "ir skatinti tarnybą įstatymo.

1916 m. Emory valdytojų taryba pavadino naują mokyklos LQC Lamaro teisės mokyklą. Lamaras 1845 m. Baigė Emory koledžą ir turėjo išskirtinę karjerą kaip valstybės vadovas, mokslininkas ir teisininkas. Originali vieta (dabar Carloso salė) buvo vienas iš originalių "Emory Quadrangle" pastatų. Pastatas, kuriame yra gracingi centriniai laiptai ir Gruzijos marmuro fasadas, suprojektavo labai vertinamas "Beaux-Arts" architektas Henris Hornbostelis. 1916 m. Rudenį įstojo dvidešimt aštuoni studentai.

Vadovaujant Samueliui C. Williamsui, pirmam dekanui, teisės mokykla buvo pirmoji Gruzijoje, kuriai buvo suteikta narystė Amerikos teisinių mokyklų asociacijoje. Amerikos advokatų asociacija 1923 m. "Emory" skyrė "A klasės" mokyklą. Vienintelės kitos pietryčiuose esančios mokyklos, kurioms šis vardas buvo apdovanotas, buvo Virdžinijos universitetas, Vašingtono ir Lee universitetas.

E. Smythe Gambrell, Harvardo teisės mokyklos absolventas, 1924 m. Įstojo į papildomą fakultetą. Jis dirbo fakultete iki Antrojo pasaulinio karo išvakarės ir vėliau suteikė dovaną, leidžiančią statyti dabartinę teisės mokyklos pastatą Gambrell Hall, pavadintas jo tėvų atmintimi.

Vietos

Atlanta

Address
Clifton Road,1301
30322 Atlanta, Gruzijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis