Oficialus aprašymas

Nuo 1865 m. Įstojus į pirmąją klasę, George Washingtono universiteto teisės mokykla sukūrė geriausius protus teisinių stipendijų spektrui.

Ši tradicija tęsiasi šiandien, nes "GW Law" absolventai naudoja žinias ir įgūdžius, kuriuos jie įgyja čia, kad galėtų įtakoti kritinius teisinius mūsų laikų pokalbius. Šią mokyklą akredituoja Amerikos advokatų asociacija ir yra Amerikos teisės mokyklų asociacijos narys. Teisės mokykla įsikūrusi GW apylinkės kaimynystėje, paprastai vadinama "Foggy Bottom".

Pagrindinis GW teisės kompleksas yra 2000 H gatvėje, NW, Vašingtone, DC 20052.

Žvilgsniu

Įkurta 1865 m., George Washingtono universiteto teisės mokykla yra seniausia teisininkų mokykla Vašingtone, Kolumbijos apygarda. Šią mokyklą akredituoja Amerikos advokatų asociacija ir yra Amerikos teisės mokyklų asociacijos narys. Teisės mokykla įsikūrusi GW apylinkės kaimynystėje, paprastai vadinama "Foggy Bottom". Pagrindinis GW teisės kompleksas yra 2000 H gatvėje, NW, Vašingtone, DC 20052.

Studentų kūnas

Teisės mokykloje yra apie 2000 studentų. "JD" studijų dieniniame skyriuje dirba apie 1400 studentų, o ne visą darbo dieną dirba 300 darbuotojų. 300 studentų, daugelis iš užsienio, yra įtraukti į teisės magistro studijų programas.

Absolventai

George Washingtono universiteto teisės mokykloje yra daugiau nei 24 000 gyvų absolventų, iš kurių maždaug 150 yra teisėjai, dirbančių vietos, valstijos ir federacinėse suvažiavimo tarnybose, įskaitant 10 valstybių aukščiausiojo teismo teisėjų. Teisės fakultete dirba žinomi vėlyvojo John Foster Dulles, vėlai J. William Fulbright, ir vėluojantis JAV senatorius Daniel K. Inouye (JD '52); buvęs generalinis prokuroras William P. Barr (JD '77), buvęs iždo sekretorius John W. Sniegas (JD '67) ir JAV senatorius Harry Reid (JD '64), trys buvę Vidaus mokesčių tarnybos komisarai ir daugelis žinomų lyderių verslo, pramonės ir vyriausybės.

Laipsnių programos

 • JD visą darbo dieną
 • LLM Verslo ir finansų teisėje
 • LLM Energetikos ir aplinkosaugos įstatyme
 • LLM aplinkosaugos teisėje
 • LLM Viešųjų pirkimų įstatyme
 • LLM Vyriausybės viešųjų pirkimų ir aplinkos teisės
 • LLM intelektinės nuosavybės teisėje
 • LLM Tarptautinės ir lyginamosios teisės
 • LLM Tarptautinės aplinkos teisės
 • LLM bylinėjimosi ir ginčų sprendimo klausimais
 • LLM Nacionalinės saugumo teisės
 • LLM generalinis direktorius
 • SJD įvairiose srityse

Bendrosios laipsnių programos

 • JD / Verslo administravimo magistras
 • JD / Viešojo administravimo magistras
 • JD / Viešosios politikos magistras
 • Tarptautinių reikalų magistro laipsnis
 • Tarptautinės plėtros studijų magistro laipsnis
 • Tarptautinės prekybos ir investicijų politikos magistro laipsnis
 • Tarptautinės mokslo ir technologijų politikos magistro laipsnis
 • Apsaugos politikos studijų magistro laipsnis
 • Vidurinių Rytų studijų magistro laipsnis
 • Pasaulinės komunikacijos magistras
 • Azijos studijų magistro laipsnis
 • Europos ir Eurazijos studijų magistro laipsnį
 • Lotynų Amerikos ir aukštumos studijų magistro laipsnį
 • JD / MA moterų studijose
 • JD / MA viešosios politikos srityje su koncentracija moterų studijose
 • JD / MA istorijoje, koncentracija JAV teisės istorijoje
 • JD / Visuomenės sveikatos magistras
 • LLM / Visuomenės sveikatos magistras
 • LLM / MA istorijoje su koncentracija JAV teisinės istorijos

Istorija

Pirmaisiais Respublikos laikais, kai nacio nalinis sostas buvo tik nežymi kolekcija viešųjų pastatų, atskirtų ganyklomis, prezidentas George Washington patarė Kongresui įsteigti nacionalinį universitetą vyriausybės buveinėje.

Jo tikslas buvo ugdyti ateities kartas valstybės tarnautojus ir tokiu būdu įtvirtinti tautinį identitetą, pagrįstą "principais, draugiškais respublikonų vyriausybei ir tikromis ir tikromis žmonijos laisvėmis". Jis paliko savo valią "Potowmack Canal Company" 50 akcijų, skirtų universiteto dovanojimui ", į kurį gali būti siunčiamas visų jų dalių laimė ir talentas jaunimui, kad baigtų savo Švietimą visose mandagios literatūros srityse - meno ir mokslo srityse - įgyti žinių apie politikos principus

Nors dešimtmečius prieš Džordžo Vašingtone pavadintą universitetą sukūrė Kongreso aktas, George Washington universiteto teisės mokykla, įkurta 1865 m., Buvo pirmoji Kolumbijos apygardos teisės studijų institucija. Šiandien mokykla ir toliau įkūnija pirmojo tautos prezidento siekius.

Kodėl GW įstatymas?

Kodėl turėtumėte pasirinkti GW įstatymą? Pradedantiesiems pateiksime penkių priežasčių.

Išskirtinis teisinis švietimas

GW teisės studentus moko pasaulinio lygio mokslininkai ir patyrę praktikai. Su daugiau nei 275 pasirenkamuosius kursus, mūsų studentai gali atlikti plačią, bet išsamią įstatymo tyrimą. Mes investuojame į kiekvieno studento sėkmę pasitelkiant stiprią akademinę ir asmeninę paramą, kurią sudaro mentorystė, tinklų kūrimas ir individualus karjeros konsultavimas, kuris akcentuoja tai, kad studentai padeda rasti labiausiai jiems labiausiai tinkamų įstatymų sritį.

Ideali vieta Vašingtone

Mūsų vieta Vašingtone, Kolumbijos apygardoje, mūsų studentus laiko dinamiškiausia teisine ir politikos veikla Jungtinėse Amerikos Valstijose. Baltųjų rūmų, Pasaulio banko ir Tarptautinio valiutos fondo, JAV valstybinio departamento, Didžiojo K-gatvės įstatymo ir Federalinio apygardos apeliacinio teismo federalinės grandies rūmai yra lengvai pasiekiami pėsčiomis. Trumpas metro stotis, turintis patogią stotį miesteliu, leidžia studentams išgirsti argumentus Aukščiausiojo Teismo ryte ir grįžti į pamokas po pietų.

"Laisvų rankų mokymosi galimybės"

Dėl mūsų artumo netoli esantiems teismams, firmoms, ne pelno siekiančioms organizacijoms, vyriausybinėms ir tarptautinėms agentūroms, mūsų studentai naudoja ištisus metus dirbti šiose institucijose. Be to, mūsų papildomas fakultetas susideda iš pirmaujančių specialistų iš šių kaimyninių institucijų.

Kolegialė bendruomenė

Mes žinome, kad esame gyvybinga ir įdomi bendruomenė, kur sutarčių profesorius gali padėti studentui vasaros darbo medžioklėje - net jei tas studentas ieško pozicijos kitoje teisės srityje. Mūsų studentai išsiskiria bendradarbiavimu, o ne konkurencija, todėl jie linkę dalintis klasių kontūrais arba padėti viena kitai pasiruošti ginčytiniems teismo varžyboms.

Teisės magistras

Magistrantūros studijų programos GW Law remiasi glaudžiais ryšiais su JD programa. Išskyrus ginčų sprendimo ir ginčų sprendimo programą, kuri yra skirta tik LLM laipsnio kandidatams, teisės magistrantai studijuoja kursus su JD studentais, todėl pasikeitimas idėjomis yra naudingas abiem grupėms. Absolventai gali derinti tradiciškai mokomus kursus su išsamiais seminarais, stažuotėmis, įgūdžių mokymu ir klinikine patirtimi, norint gauti išsamų teisinio švietimo požiūrį. Visų laikų dėstytojai kiekvienoje specializuotoje srityje teikia instrukcijas, akademinius patarimus ir disertacijų priežiūrą.

Visos GW absolventų programos naudojasi teisės mokyklos vieta Vašingtone, Kolumbijos apygarda, kuri suteikia prieigą prie neprilygstamų akademinių galimybių, taip pat daugelio žymių ekspertų praktikų, vyriausybės pareigūnų ir teisėjų, kurie dėsto papildomai.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

GW Law | George Washington University

Bendroji LLM programa leidžia studentui kurti savo studijų programą, siekiant išnagrinėti daugybę klausimų, susijusių su JAV teise. ... [+]

Bendroji LLM programa leidžia studentui kurti savo studijų programą, siekiant išnagrinėti daugybę klausimų, susijusių su JAV teise. Studentams, dirbantiems link bendrojo LLM, turėtumėte pasikonsultuoti su vyresniuoju asocijuotuoju dekanu akademinių reikalų klausimais ir paskirtu daktaro disertacija, kad sukurtumėte išsamią studijų programą, pritaikytą konkretiems studento poreikiams. Studentai gali norėti sutelkti savo studijas į vieną ar daugiau sričių, pavyzdžiui, konstitucinį įstatymą, baudžiamąją teisę, darbo teisę, bendrovių teisę ar sveikatos priežiūros įstatymus, bet gali pasirinkti kursus iš visų mokymo programų sričių. Darbas (6690-91) ir mažiausiai 20 kreditų yra privalomi. Jei disertacija yra atsisakyta, reikia papildomų 4 kreditų, iš kurių dvi yra vertinamos pagal tyrimo dokumentą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Washington
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba