George Washington University, Law School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Nuo 1865 m. Įstojus į pirmąją klasę, George Washingtono universiteto teisės mokykla sukūrė geriausius protus teisinių stipendijų spektrui.

Ši tradicija tęsiasi šiandien, nes "GW Law" absolventai naudoja žinias ir įgūdžius, kuriuos jie įgyja čia, kad galėtų įtakoti kritinius teisinius mūsų laikų pokalbius. Šią mokyklą akredituoja Amerikos advokatų asociacija ir yra Amerikos teisės mokyklų asociacijos narys. Teisės mokykla įsikūrusi GW apylinkės kaimynystėje, paprastai vadinama "Foggy Bottom".

Istorija

Pirmaisiais Respublikos laikais, kai nacio nalinis sostas buvo tik nežymi kolekcija viešųjų pastatų, atskirtų ganyklomis, prezidentas George Washington patarė Kongresui įsteigti nacionalinį universitetą vyriausybės buveinėje.

Jo tikslas buvo šviesti būsimas valstybės tarnautojų kartas ir taip ugdyti tautinę tapatybę, paremtą „principais, draugiškais respublikos vyriausybei ir tikroms bei tikroms žmonijos laisvėms“. Savo valia jis paliko 50 „Potowmack Canal Company“ akcijų, skirtų universitetui, į kurį būtų galima atsiųsti likimo jaunimą ir talentus iš visų jo dalių, baigti mokslą visose mandagios literatūros šakose. menai ir mokslai - įgyti žinių apie politikos principus

Nors dešimtmečius prieš Džordžo Vašingtone pavadintą universitetą sukūrė Kongreso aktas, George Washington universiteto teisės mokykla, įkurta 1865 m., Buvo pirmoji Kolumbijos apygardos teisės studijų institucija. Šiandien mokykla ir toliau įkūnija pirmojo tautos prezidento siekius.

DC

Pirmoji teisės mokykla sostinėje

Studentai turi neprilygstamų galimybių mokytis iš ekspertų fakulteto ir žymių lankytojų, atlikti stažuotes, kanceliariją ir įsidarbinti, mėgaudamiesi gyvybinga miesto kultūra, naktiniu gyvenimu ir vakariene.

Vašingtono širdyje, daugiau kaip 145 metų istorijoje, gyvenimas Džordžo Vašingtono universiteto teisės mokykloje yra neatsiejamai susijęs su ją supančios bendruomenės gyvenimu. Mūsų miestelis yra tik keturių kvartalų nuo Baltųjų rūmų, lengvai pasiekiamą Pasaulio bankui, Teisingumo departamentui, Valstybės departamentui, federaliniams ir vietos teismams bei daugybei ne pelno siekiančių ir nevyriausybinių organizacijų. „GW Law“ studentai turi neprilygstamų galimybių mokytis iš ekspertų fakulteto ir žymių lankytojų bei vykdyti stažuotes, kanceliariją ir įsidarbinti, mėgaudamiesi gyvybinga miesto kultūra, naktiniu gyvenimu ir vakariene.

121473_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg

Iš dekano

Sveiki atvykę į „GW Law“!

George'o Vašingtono universiteto teisės mokykla, įkurta 1865 m., Yra viena didžiausių, žinomiausių ir įvairiausių teisės akademijos narių. Kviečiu jus apsilankyti mūsų miestelyje ir bendruomenėje, kad surastumėte teisės mokyklą, turinčią gilias tradicijas, labai reaguojančią į teisinio išsilavinimo ir teisininko profesijos pokyčius bei visiškai atsidavusią įtakingiems teisininkams ir transformacinėms idėjoms. Studentai ateina į „GW Law“, nes nori pakeisti pasaulį, o juos baigia kaip profesionalai, pasirengę rašyti, ginti, diegti naujoves, kurti ir siekti aukščiausių įstatymų ir teisingumo idealų.

Apsilankę mūsų svetainėje pamatysite daugybę būdų, kaip mūsų pasaulinės klasės institucija paruošia studentus pasaulinės teisinės rinkos realijoms. Įsikūręs pačioje mūsų šalies sostinės širdyje, „GW Law“ suderina puikų teisinį mokymą su novatorišku programavimu ir gausiomis stažuočių, praktikos, mentorių ir tinklų kūrimo galimybėmis.

Pasaulinio lygio fakultetas. „GW Law“ patirties pagrindas yra tvirta pedagogika, apjungianti stipendijas, doktriną ir praktiką. Padėti mūsų studentams tapti įtakingais teisininkais yra išskirtinis fakultetas, kuris ne tik leidžia plačiai cituojamas knygas ir straipsnius, bet ir aktyviai keičia teisinę aplinką. Mūsų nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažinti profesoriai reguliariai dalyvauja bylose JAV Aukščiausiajame Teisme, tarptautiniuose teismuose ir kituose teismuose. Jie taip pat teikia ekspertų komentarus naujienų žiniasklaidai, liudija apie Kapitolijaus kalvą, yra įvairių vyriausybių konsultantai ir vykdo daugybę kitų veiklų, praturtinančių akademinį mokyklos gyvenimą.

Kur kuriama teisė. „GW Law“ yra puikiai išdėstyta geografiškai, kad suteiktų unikalią Vašingtono teisinio švietimo patirtį. Mūsų vieta - nacionalinės ir tarptautinės teisės centre, aukščiausi vyriausybės pareigūnai, Aukščiausiojo Teismo teisėjai - leidžia pagrindiniams Vašingtono veikėjams dažnai lankyti mūsų kabinetus, lankyti konferencijas mūsų miesteliu ir kalbėti daugiau nei 100 specialių renginių kasmet mūsų teisės mokykloje.

Realiojo pasaulio patirtis. Mūsų įsitraukęs studentų ratas yra įvairus, palaikantis, kūrybingas, novatoriškas ir darbštus. „GW Law“ suteikia savo studentams gilias galimybes mokytis, tyrinėti, diskutuoti ir kvestionuoti įstatymus ir teisinius principus klasėje ir realiame pasaulyje. Daugelis studentų dalyvauja GW Jokūbo Burnso bendruomenės teisinėse klinikose, atstovaudami klientams realiais atvejais, prižiūrint fakulteto. Jie taip pat dalyvauja advokacijos konkursuose, studentų redaguojamuose teisės žurnaluose, pro bono projektuose ir šimtuose praktikos vietų vyriausybinėse agentūrose ir vadovaujančiose nacionalinėse bei tarptautinėse institucijose Vašingtone.

Keičiantis pasauliui. Tikimės, kad apsvarstysite galimybę tapti mūsų bendruomenės dalimi. Aš raginu gilintis giliau ir sužinoti, kas daro „GW Law“ idealia vieta įgyti įgūdžių, kurie įgalins jus pakeisti pasaulį. Prašome apsilankyti pas mus asmeniškai, kad apžiūrėtumėte mūsų objektus ir geriau suprastumėte, kas mes esame, ką darome ir kaip galite kreiptis dėl mūsų prisijungimo. Laukiu jūsų pasveikinimo mūsų teisės mokykloje.

Nuoširdžiai

CHRISTOPHER ALAN BRACEY

Laikinasis dekanas, fakulteto reikalų provokatas ir teisės profesorius

Vietos

Vašingtonas

Address
H Street Northwest,2000
20052 Vašingtonas, Kolumbijos apygarda, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis