Loyola University New Orleans College of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Daugiau nei 100 metų mokslininkų, teisingumo ir paslaugų.

1914, į Lojolos kolegija įstatymo duris atvėrė ir bet kada, nes buvo atidaryti būsimų teisės specialistai protus. Čia, salėse ir auditorijose Koledžo Uptown Naujojo Orleano miesteliu, mes toliau jėzuitų tradicijos akademinio griežtumo, siekdamos teisingumo ir paslaugų kitiems per mūsų ABA akredituota civilinės ir bendrosios teisės programas. Federaliniai teisėjai, valstybės ir vietos politikai advokatų kontora partneriai, verslo advokatai, ir vadovai, visi jie pradėjo savo žymiųjų teisės karjerą su Loyola išsilavinimą. Kaip mes pradėti mūsų antrą šimtmetį, mes tikimės, kad šviesti naujos kartos teisininkų padarytus naudojant įstatymą, kad skirtumas pasaulyje.

Teisės koledže ne Lojolos universiteto Naujajame Orleane iš Loyola universiteto apie Vimeo.

Akademikai

Pradėti čia. Eiti bet kur.

Mes žinome, kad studentai turi savo unikalų kelius. Štai kodėl Lojolos kolegija įstatymo siūlo keletą variantų, kad tilptų kiekvienas studentas tikslus turtus.

Mes esame viena iš nedaugelio mokyklų šalyje, kuri siūlo mokymo programas tiek civilinės ir bendrosios teisės, suteikiant jums galimybę praktikuojančių teisę Luizianoje, visoje šalyje, ar visame pasaulyje. Trys bendros studijų programos ir devyni sertifikatai specializuotose srityse suteiks Jums žinių ir įgaliojimus, ko jums reikia praktikuoti teisinę kad jus labiausiai domina tipą. Ir todėl mes žinome, kad kai kurie studentai vyksta į teisės mokyklą visu etatu nėra išeitis, nes gyvenimo poreikius, siūlome visą darbo dieną ir dieną ir naktį programas, todėl jūs galite gauti savo laipsnį savo terminus.

Studijų programos

 • Juris Daktaro laipsnis
 • LL.M. Jungtinių Valstijų įstatymas
 • Individualizuota studijų magistras už USJD absolventų

Kombinuoti studijų programų

 • Juris Doctor (JD) / Master of Business Administration (MBA)
 • Juris Doctor (JD) / Viešojo administravimo magistro (MPA)
 • Juris Doctor (JD) / Magistro miesto ir regioninio planavimo

Sertifikato programos

 • Pažyma dėl civilinės teisės ir bendrosios teisės
 • Sertifikatas aplinkos apsaugos teisės aktų
 • Sertifikatas Tarptautinių teisės studijų
 • Sertifikatas įstatymo, technologijos ir verslumas
 • Sertifikatas socialinio teisingumo
 • Sertifikatas apmokestinimo įstatymo
 • Sertifikatas Imigracijos ir Pilietybės įstatymo ir praktika
 • Sertifikatas sveikatos įstatymo

teisė klinika

Stuartas H. Smithas Teisė klinika ir Centras už socialinį teisingumą

Kodėl Naujasis Orleanas?

Naujasis Orleanas yra energingas miestas ant savo, ir jos teisinis bendruomenė yra kaip aktyvus. Nemažai regioninių ir nacionalinių įmonių skaičius turime biurus Naujajame Orleane, kaip ir daugelis didelių, vidutinių ir boutique advokatų kontoras, pagrįstus Luizianoje.

Teisinės College siūlo daug skirtingų sričių fokusavimo tarnauti įvairių gyventojų korporacijų, verslininkų, aplinkosaugos interesus, pramogų vietos ir federalinės vyriausybės agentūrų, karinių poreikių, tarptautinių interesų, šeimos, ir apskritai bendruomenės.

Naujasis Orleanas yra taip pat pagrindinis centras federalinių ir valstijų teismų sistemų. Valstybiniu lygiu, tai yra Luizianos Aukščiausiojo Teismo, Luizianos ketvirtosios apygardos apeliacinis teismas, ir daugelio apylinkių teismų namo su civilinės ir baudžiamosios jurisdikcijos. Federaliniu lygmeniu, tai yra JAV Penktosios Apygardos apeliacinis teismas ir Jungtinių Valstijų apygardos teismas namų Rytų rajonas Luizianos, taip pat įvairių federalinių administracinių teismų.

Naujasis Orleanas, su savo tradicijomis ir jaudinantis kraštovaizdis, tarnauja kaip puikus fonas mokymosi ir darbo link teisingumo.

Muziejai

Naujasis Orleanas yra namo iš geriausios muziejų, įskaitant nacionalinį II pasaulinio karo muziejus, Naujojo Orleano meno muziejus, Ogden muziejus Pietų meno Šiuolaikinio meno centras Naujasis Orleanas, Cabildo.

Festivaliai

Kai kurie iš tautos unikaliausių ir populiariausių festivalių pagrįstos Naujajame Orleane, įskaitant Užgavėnės, New Orleans Jazz "ir paveldo festivalis, Voodoo Music + Arts Experience, Prancūzų kvartalas festivalis, ir dešimtys daugiau.

muzika

Nors Naujasis Orleanas jau seniai laikomas amerikietis epicentras Jazzu ir bliuzo muzikos, miestas yra daugiau nei 80 gyvos muzikos sales, kad žaisti priimančiosios liaudies, Cajun, funk, rock ir R & B muzikos.

Maistas

Naujasis Orleanas yra tautos pagrindinis kulinarijos katile! Na per 1000 restoranų span Didesnis Naujasis Orleanas plotą. Nesvarbu, ar jūs ieškote kreolų ir Cajun specialybių, tradicinis Pietų namų virimo, pažangiausius gastronomijos malonumų, europietiško stiliaus bilieto ar šviežių jūros gėrybių į pietus, jums tikrai rasti jį į "Big Easy".

sporto

Crescent City yra namo į Naujasis Orleanas Šventųjų NFL futbolo komanda, New Orleans Pelicans NBA krepšinio komanda, New Orleans Zephyrs AAA beisbolo komandos, o Naujojo Orleano Jesters Nacionalinė "Premier" lygos futbolo komanda. Norėdami pamatyti pilną sąrašą iš Naujojo Orleano sporto komandų ir renginių, apsilankykite www.sportsnola.com.

apsilankymas

Kviečiame atrasti Lojolos universiteto Naujajame Orleane Teisės koledže asmeniškai. Prašome susisiekti su Tori Luwisch planuoti individualų apsilankymo ar Grupės informacija sesiją patirti vaizdus ir garsus Lojolos ir Naujojo Orleano.

Vietos

Naujasis Orleanas

Address
526 Pine Street,
70118 Naujasis Orleanas, Luizianoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis