Oficialus aprašymas

Massachusetts teisės mokykla misija yra teikti akademiškai griežtos prieinamą teisinį išsilavinimą, akcentuodama etiką, propagavimą, vadovavimo ir profesinius įgūdžius. MSLAW suteikia prieinamas ir įperkamas teisinį išsilavinimą į rytojaus lyderių teisės, verslo ir technologijų, kurie siekia prisidėti prie savo bendruomenių advokatais, teisininkais, ir lyderių. Teisininkai turi didelę įtaką mūsų visuomenėje ir MSLAW rengia jos absolventai naudoti tą galią, kad padėtų savo klientams ir gauti visuomenės pažangą, kad teisė laipsnis tradiciškai numatyta.

Norėdami pasiekti savo misiją, Massachusetts teisės mokykla suburia įvairių grupių mokslininkų, teisėjų, ekspertų praktikų ir kitų specialistų suteikti asmenims iš visų sluoksnių yra griežta, profesionaliai naudingiausią, prieinamos teisinį išsilavinimą, kad jie galėtų pagerinti savo gyvenimą ir geriau aptarnauti savo bendruomenės.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Teisės doktorantūros studijos (JD)

Massachusetts School of Law

Juris Doctor laipsnis yra ne tik profesionalus laipsnis teisę. Gauti JD laipsnį yra pamatai, kad atvers galimybes pasaulį teisinės, verslo ir daugybė kitų profesijų pasau ... [+]

Teisės doktorantūros studijos

Massachusetts teisės mokykla teikia aukštos kokybės, praktiškas ir prieinamas teisinį išsilavinimą. Rolling Priėmimo siūlomi ir PASKUTINĖS nereikia. Massachusetts teisės mokykla siūlo mažiausią mokslą, palyginti su bet kuriuo teisės mokyklą Naujojoje Anglijoje.

Programos aprašymas:

Juris Doctor laipsnis yra ne tik profesionalus laipsnis teisę. Gauti JD laipsnį yra pamatai, kad atvers galimybes pasaulį teisinės, verslo ir daugybė kitų profesijų pasaulyje. Massachusetts teisės mokykla, jūs turite galimybę sutelkti savo Juris Doctor įvairiais aspektais teisės, pavyzdžiui, verslo, pilietinės teisės, baudžiamosios, tarptautinės, asmens sužalojimo, ir dar daugiau.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Be to
Rugsėjis 2020
Dieninės
Ištęstinės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba