Oficialus aprašymas

Įkurta 1873 "Mercer universiteto teisės mokykla turi ilgą tradiciją gaminti praktikos paruoštas teisininkus, kurie yra pasirengę išpažinti ir įsipareigojusi tarnauti. Mokykla uždirbo reputaciją kaip puikus teikėjo teisinį išsilavinimą su intensyvaus dėmesio studentų ir dėstytojų sąveika.

"Mercer teisės mokykla turi didžiuotis palikimą inovacijų, kompetencijos, ir paslaugų, ir ji stato ant to palikimo, kad atitiktų dabartinius iššūkius, su kuriais susiduria teisininko profesijai.

Mūsų dėstytojai ir darbuotojai yra pirmaujanti būdas kuriant ugdymo, pedagogikos, ir tyrimus, kad juda profesiją į priekį būdami ištikimi savo istorinio identiteto kaip vieta, kuri vertina asmeninę sąveiką, įgūdžių mokymą, ir etiką ir profesionalumą.

whylaw_1

Kodėl "Mercer teisė

Jūsų kelionė taptų "Mercer advokatas prasideda čia - pažinti nuostabų žmonių, programas ir vietas, kad padaryti" Mercer teisė savita tarp savo bendraamžių. Kas išskiria mus iš kitų teisės mokyklų? Apgalvoto pasirinkimo mes padarėme mūsų mokymo programos, žemyn į žemę fakulteto, kurie moko ir glaudi kultūrą, kuri leidžia mokytis įdomus ir sėkmės pasiekiamas.

Galbūt šie dalykai turėtų būti standartas tarp advokatų mokyklose. Jie nėra, bet mes nacionalinio pripažinimo už jų. Tai įtikinama kombinaciją atskirti mokymą, puikus mokymo ir nesuderinta parama ir toliau varyti Mercer teisės mokykloje, savo studentams priekį.

Mes tikrai vertiname jūsų susidomėjimą Mercer Law School ir tikiuosi savo kelionę su mumis mūsų svetainėje verčia jus Ateikite pas mus ir sužinoti daugiau.

unikalus Bendrija

Tuo Mercer Law School, studentai naudojasi nedidelis, palaikomojo bendruomenę. Dėstytojai ir darbuotojai yra įsipareigojusi individualios sėkmės kiekvienam studentui. Profesorių durys yra atvira studentams, ir studentai naudos iš neeiliniu laipsnio individualus dėmesys. Daugelis nariai Macon ir Atlanta baras tarnauja kaip lektorius; studentai pasinaudoti daugelio externship galimybes; ir valstybės ir federalinės clerkships rasite čia.

Esame dalis dinaminės privataus universiteto kurios funkcijos kitas studijų programas, pavyzdžiui, medicinos, verslo ir farmacijoje; neįvykdyti muzikos ir meno aukos; ir stiprus atletiškas programa. "Mercer" Universitetas yra Pietų konferencijos narys ir vienintelis privatus universitetas Gruzijoje laukas 1 NCAA programą. Su daugiau nei 8.300 studentų, dalyvavusių 12 mokyklų ir kolegijų apie miesteliai, esantys Makonas, Atlanta, ir Savana, ir keturių regioninių akademinių centrų visame valstybės Mercer nuosekliai reitinguojami tarp tautos pirmaujančių institucijų tokių leidinių, kaip "US News & World Report" ir Prinstono apžvalga.

Law School artumas Atlanta teikia visas tarptautinės miesto galimybes per trumpą atstumą. Atlantos šeimininkai daug advokatų kontorų, keletas Fortune 500 būstinėje, įvairių vyriausybės operacijas, ir sporto ir kultūros vietose masyvo.

Tuo Mercer Law School turime geriausią iš abiejų pasaulių: nedidelį mokyklą palaikančioje bendruomenės, su jungtimis į vieną iš tautos įtakingiausių miestų. "Mercer teisės mokykla siūlo savo mokiniams galimybę sužinoti daugiau ir gyventi daugiau, į aplinkoje, kuri vertina sunkų darbą, kolegialumas ir viešąsias paslaugas.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

Mercer University School of Law

Lyginamojoje Jurisprudencija (MCJ) laipsnis Tarptautinio verslo ir prekybos teisės dėstytojas Mercer universiteto Teisės magistro yra skiriamasis programa sukurta siekian ... [+]

Kandidatas lyginamojoje Jurisprudencija

Lyginamojoje Jurisprudencija (MCJ) laipsnis Tarptautinio verslo ir prekybos teisės dėstytojas Mercer universiteto Teisės magistro yra skiriamasis programa sukurta siekiant suteikti užsienio advokatams tiek akademinę ir praktinį mokymą.

Programoje:

Vienerių metų studijas apie Mercer anketa Atlantoje ir Macon įstaigose (birželio - gegužė) Sertifikatas anglų kalba mokymo Akademinė ir praktinis mokymas ypatingą dėmesį skiriant tarptautinio verslo ir prekybos teisės Galimybė dalyvauti Atlantoje externship su komercine veikla, advokatų kontora, ar vyriausybinę įstaigą

Gyvenimo

Vasara Pradžia birželio pabaigoje liepos (6 valandos) Įvadas į JAV teisinę sistemą ir kultūros Įvadas į teisinės anglų... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Macon
September 2019
Dieninės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Mercer Law: In Good Company