University of Michigan Law School

Įvadas

Oficialus aprašymas

123657_Banner_LawQuadatNight.jpg

Apie mus

University of Michigan Law School Ann Arbore yra viena geriausių pasaulyje teisinio švietimo institucijų. Mičigano universiteto centriniame miestelyje esančiame Kuko keturkampyje įsikūrusi Teisės mokykla yra neprilygstamo grožio ir puikiai funkcionuoja savo gyvenamojoje ir mokslo bendruomenėje. Mokykla turi nemažą ir įvairiapusį fakultetą, kuriame vyrauja daug savo sričių. Absolventų karjera taip pat iškalbingai kalba apie mokyklos stiprybę; mūsų absolventai yra lyderiai, pasižymintys išskirtinumu valstybiniame, privačiame ir akademiniuose šios tautos ir kitų šalių sektoriuose.

Provenance: puiki teisės mokykla puikiame universitete

University of Michigan Law School pradėjo vieną iš pradinių LL.M. programos JAV , 1890 m. baigusios pirmąją klasę. Nuo to laiko tarptautinis įsitraukimas ir inovacijos buvo šios institucijos skiriamasis ženklas. Amerikos žurnalas apie tarptautinę teisę ir Europos lyginamasis žurnalas pradėjo veikti Ann Arbore, o teisės mokykla tapo pirmuoju šalyje, reikalaujančiu tarptautinio teisės kurso JD baigimui.

Michigan Law profesoriai padarė savo ženklą, darydami įtaką teisės plėtrai visame pasaulyje: Ericas Steinas įkūrė Europos Sąjungos teisės sritį, Johnas Jacksonas buvo Pasaulio prekybos organizacijos architektas, Williamas Bishopas parašė populiariausią tarptautinės teisės bylų knygą Jamesas. „Hathaway “ atliko pagrindinį vaidmenį plėtojant pabėgėlių studijas, Catharine MacKinnon vadovavo moterų teisių plėtrai, o Reuvenas Avi-Yonahas buvo vienas produktyviausių tarptautinių mokesčių žinovų. Šiandienos profesoriai, iš kurių 14 dirbo JAV aukščiausiojo teismo tarnautojais, laisvai kalba daugiau nei keliolikoje kalbų ir vykdo Michigan Law tradicijas dėl kompetencijos pasaulinėje arenoje.

Ann Arbor: daug daugiau nei „College Town“

Mičigano pietryčiuose įsikūręs Ann Arboras yra miestas, kuriame gyvena apie 114 000 gyventojų , iš kurių trečdalis yra universiteto studentai. Mičigano universitetas , kuris traukia asmenis iš viso pasaulio, yra šio kosmopolitinio miesto centre. Ann Arboras, kaip vienas iš labiausiai išsilavinusių JAV miestų, yra pasaulinio lygio tyrimų patalpų , aukštųjų technologijų ir gyvybės mokslų pradedančiųjų įmonių, taip pat įmonių būstinės: nuo „Google“ iki „Toyota“, automobilių ir vairuotojų žurnalas iki „Domino pica“, ir „ProQuest“ į „Llamasoft“. Gautos perspektyvos prisideda prie miesto, kaip švietimo, kultūros, socialinio ir atletinio centro, reputacijos.

Ann Arboras yra kontrastų miestas. Jame yra mažmeninės prekybos parduotuvėlės ir pagrindinis prekybos centras; nacionalinės grandinės kartu su vietinėmis meno galerijomis; istoriniai namai palei plytas asfaltuotais bulvarais ir moderniausia architektūra; gyvas miesto centras ir gražios medžiais apaugusios gatvės. („Campus“ informacijos centrų svetainėje pateikiamas išsamus sąrašas to, ką miestas gali pasiūlyti.)

Miesto ribose yra daugiau nei 140 parkų , dviračių takai, vedantys daugumos pagrindinių gatvių, ir daugybė rekreacinių objektų. Daugybė nacionalinių ir tarptautinių veikėjų atvyksta į Ann Arbor paskaitas, pristatymus, pasirodymus, šokių spektaklius ir koncertus - miestas iš tikrųjų pelnė nacionalinę reputaciją už meistriškumą scenos menų srityje, todėl studentai gali pamatyti Brodvėjaus turistines kompanijas ar avangardą. grožinės dramos, dalyvaukite Universiteto muzikinės draugijos spektakliuose, kuriuose vaidina visame pasaulyje garsūs simfoniniai orkestrai, ansambliai ir chorų draugijos, taip pat dažnuose vietiniuose klubuose ir koncertų salėse, kuriose groja džiazas, hip-hopas, techno, klasikinis, indie, alternatyvus, folk, zydeco ir kiti žanrai. .

Dvi nepriklausomos kino salės yra lengvai pasiekiamos pėsčiomis nuo „Law Quad“. Jie kartu su šalia esančiais multipleksais siūlo meno filmus, nacionalinių kino festivalių nugalėtojus, kultinį kiną ir klasiką, jau neminint tradicinio kino teatro kainos. Kulinarijos poreikius lengvai patenkina daugybė kavinių, restoranėlių, restoranų ir barų, viena vertus, išskirtiniai amatininkų, etninių, regioninių ir gurmaniškų patiekalų, vyno ir mikrotraujų rinkiniai ūkininkų turgeliuose, specializuotose parduotuvėse, ir daugybė nacionalinių prekių. Ir tik keli šalies rajonai gali varžytis su žiūrovų pasiekiamais kolegijų ir profesionalių sporto renginių asortimentu. Toks menų, kultūros ir pramogų pasiūlos turtingumas vargu ar būdingas mažam miestui, tačiau tai yra neatsiejama dalis to, kas Ann Arbor daro gyvybingą ir patrauklų.

Mičigano universitetas, skirtingai nei daugelis kitų universitetų, yra visiškai įsisavintas mieste . Miesto centre yra keli įstatymų keturkampiai blokai. Universiteto būstą galima lengvai pasiekti arba Advokatų klube (Įstatymo keturkampio dalis), arba kituose absolventų bendrabučiuose ir apartamentuose, skirtuose asmenims ar šeimoms. Privatų būstą galima įsigyti butuose, kooperatyvuose, daugiabučiuose namuose ir namuose netoli universiteto miestelio. Detroito Metropolitan oro uostas, pagrindinis mazgas, yra 30 minučių kelio automobiliu. Detroitas yra mažiau nei 50 mylių į rytus, o Čikaga ir Torontas yra vos už kelių valandų. Ann Arboras yra patogiai įsikūręs traukinių ir autobusų stotyse.123658_FallArchitectureShots14_AY_00211.jpg

Vietos

Ann Arbor

Address
625 South State Street
48109 Ann Arbor, Mičiganas, Jungtinės Amerikos Valstijos