Oficialus aprašymas

Įkurta 1909 metais, Oklahoma Teisės koledže universitetas yra viena iš didžiausių visuomenės teisės mokyklų Jungtinėse Amerikos Valstijose su mažais skyriuose ir klasės dydžių, kurie skatina stiprų bendruomeniškumo, atlikta fakultetas su tarptautine patirtimi ir įrenginio state-of-the-art featuring kabinetuose, teismo salės ir auditorijos įrengtas su naujausiomis technologijomis.

Kaip Oklahoma vienintelės viešosios teisės mokykloje, OU įstatymas šiuo metu akademinis namų iš maždaug 500 studentų per Juris Doctor, Master of Laws, Master of Legal Studies ir įvairių dvigubo laipsnio programas.

Oklahoma Law Center "universitetas yra patronuojantis subjektas Teisės koledžo. Teisės centras taip pat Donald E. Melskis įstatymo biblioteka, OU Teisinė klinika, departamento Teisės padėjėjas Švietimo, Oklahoma Law Review ir Amerikos indėnų Law Review.

Misija

Oklahoma Teisės koledže universitetas, kaip Oklahoma Law Center ", siekia sukurti dinamišką intelektinės bendruomenės, skirta mokymo ir mokymosi, mokslinių tyrimų ir tarnybos teisės ir teisingumo vykdymo, nes jo studentai įtraukti savo teisinį apmokymą rengiantis Teisinė praktika, teismų tarnybos ir kitų lyderio pozicijas Oklahoma, tautos ir pasaulio.

istorija

Teisės kolegija progresavo gana didelis, nes Julien C. Monė įkurta jį ir 1909 m. Nuo savo Kuklus pradžia Dean Monnet, du fakulteto nariai, ir 47 studentai, iš įstatymo kolegija išaugo ir tapo žymus teisinė institucija valstybėje. 1914, nes nepaliaujamas lobizmu valstybės teisės aktų leidėjai pagal teisės studentams gauti finansavimą savo statybų, kolegijos persikėlė į pirmąjį nuolatinį namuose, Monnet salėje.

47,000 kvadratinių pėdų įstatymo svirnas, nes jis buvo meiliai žinoma, buvo namuose už 62 metų kolegijoje. Kadangi įstatymo koledžo namuose, jis buvo liudininkas daugelio įvykių Oklahoma (ir Amerikos) istorijos, įskaitant tada, ateitis OU Regent Ada Lois Sipuel Fisher pirmąjį juoda moteris prisipažino, kad Teisės koledžo priėmimo, 1948 m . Kiti reikšmingų absolventai yra buvęs JAV senatorius ir srovės OU prezidentas Davidas L. born, buvęs Oklahomos Valdytojų Frank Keating ir Bradas Henry ir buvęs Oklahomos apskritis apygardos prokuroro ir dabartinis dekanas Emeritus Andrew M. sluoksniais.

Nepaisant papildomos kvadratūrą pastatytas ant iš Monnet Hall, Teisės centras, kuris atėjo iš įstatymo kolegija ir jos asocijuotuosius subjektus vadinti 1971 m gale, peraugo į pastatą verčia perkėlimą į savo dabartinę namuose Timberdell Road 1976. Tačiau ji nesibaigia. Įrašyta Amerikos indėnų Law Review papildyti nustatytą Oklahoma Law Review, plėsti klinikinį teisinį išsilavinimą, ir apskritai stengiasi patenkinti didėjančius teisinio švietimo 20-ajame amžiuje sukelia OU teisė vėl išaugti savo įrenginius.

1999 spalio, žemės buvo suskaidytas į $ 19.000.000 statybos ir renovacijos projektą, kuris galiausiai pridėtinės 80.000 kvadratinių pėdų įrenginio, siūlanti 58.000 kvadratinių pėdų Donald E. Melskis įstatymo biblioteka ir 250 sėdimų vietų Dick Bell salėje. Naujoji biblioteka funkcijos Chapman skaitykla, modeliuojama po skaitykla Monnet salėje, su parketo grindimis, primenantis iš Luvro grindų. Donald E. Melskis įstatymo biblioteka, kuri yra atvira visuomenei, gali pasigirti didžiausia teisės kolekciją, valstybinis ar privatus, valstybėje. Dickas Bell Courtroom yra vienas iš didžiausių ir labiausiai technologiškai pažangių salėse regione, jei ne tauta, o šeimininkai gyvena tyrimus iš įvairių teismų Vidurio Oklahoma. Bell Courtroom surengė apeliacinius atvejus ir iš Oklahoma teismo Baudžiamųjų Apeliacinio (įskaitant mirties bausmės apeliacinį skundą) ir JAV apeliacinis teismas dėl 10-ojo trasa, taip pat civilinių tyrimų iš JAV apygardos teismo Vakarų rajonas Oklahoma.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

The University of Oklahoma - College of Law

OU "Įstatymas yra priešakyje savo auką teisės kursus sutelktas į energijos ir gamtinių išteklių. Su daug energijos ir gamtinių išteklių bendrovės buveinę ... [+]

OU "Įstatymas yra priešakyje savo auką teisės kursus sutelktas į energijos ir gamtinių išteklių. Su daug energijos ir gamtinių išteklių bendrovės būstinė yra Oklahoma OU įstatymas siunčia daug absolventų į su energija susijusius sričių ir praktikos kiekvienais metais. OU įstatymo ruošia studentus būti lyderiais energijos ir gamtinių išteklių teisės aktus ir politiką, padėti tvaraus vystymosi visų nuo energijos ir gamtinių išteklių formų aplinkai nekenksmingu būdu.

LL.M. į energetikos ir gamtinių išteklių gali būti baigtas per vienerius metus dieninių studijų arba dvejų metų neakivaizdinių studijų.

Universitetas Oklahoma - teisės koledžas - LL.M. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Normanai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Oklahoma - College of Law

Įsikūręs pradinio Indijos teritorijoje širdyje, OU teisė suteikia idealią aplinką Native American teisės ir klausimai dėl čiabuvių tautų tyrimu ... [+]

Įsikūręs pradinio Indijos teritorijoje širdyje, OU teisė suteikia idealią aplinką Gimtoji Amerikos įstatymus ir klausimus, susijusius su vietos gyventojų tyrimas. Oklahoma yra beveik keturiasdešimt genčių tautų ir antras pagal dydį Amerikos indėnų gyventojų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Atsižvelgiant į jų buvimą ir regiono istorija, Indijos teisės paveikia beveik visus teisinės praktikos sritis, todėl energingas ir auganti lauke.

LL.M. į čiabuvių tautų teisė gali būti baigtas per vienerius metus dieninių studijų arba dvejų metų neakivaizdinių studijų.

Universitetas Oklahoma - teisės koledžas - LL.M.

John B. Turneris LL.M. Programa siūlo unikalios kursus, tik ne OU, ir leidžia studentams pasirinkti iš trijų specializacijų: Energija ir gamtiniai ištekliai, vietinių tautų teisės, ar JAV Teisės studijos (užsienio išsilavinę teisininkai).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Normanai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Oklahoma - College of Law

JAV teisės studijos specializacija leidžia užsienio išsilavinę teisininkai įgyti bendrąjį išsilavinimą JAV teisę ir teisės klausimais. Studentai yra skatinami pritaikyti ... [+]

JAV teisės studijos specializacija leidžia užsienio išsilavinę teisininkai įgyti bendrąjį išsilavinimą JAV teisę ir teisės klausimais. Studentai yra skatinami pritaikyti ugdymo turinį, kad atitiktų jų individualius poreikius ir kursai gali būti pasirinktas padėti studentui pasirengti imtis baras egzaminą JAV.

Kursai pagal JAV teisės studijų specializacija gali būti civilinio proceso, sudarant sutartis, Konstitucijos teisė, baudžiamoji teisė, nuosavybės teisė ir turtinė, among others.

LL.M. JAV teisės studijų gali būti baigtas per vienerius metus nuo dieninių studijų.

Universitetas Oklahoma - teisės koledžas - LL.M.

John B. Turneris LL.M. Programa siūlo unikalios kursus, tik ne OU, ir leidžia studentams pasirinkti iš trijų specializacijų: Energija ir gamtiniai ištekliai, vietinių tautų teisės, ar JAV Teisės studijos (užsienio išsilavinę teisininkai).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Normanai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Experience OU Law