Paralegal

Įvadas

Oficialus aprašymas

Paralegal .edu Advantage

Pažangių teisinių studijų centras specializuojasi išskirtinai paralegalų ugdymui ir mokymui nuo 1987 m. Dėl savo absolventų gebėjimo ir mūsų fakulteto bei personalo reputacijos teisinė bendruomenė pripažįsta centrą kaip Paralegal švietimo lyderį. Žemiau išvardyti yra daugiau privalumų, kuriuos galite tikėtis pasirinkdami Pažangių teisinių studijų centrą.

Įgaliojimai

Greičiau nei vidutinis darbo užmokesčio padidėjimas už paralegals, darbo vietų konkurencija tarp paralegals numatoma būti stipri artimiausioje ateityje. Ši padidėjusi darbo jėgos paklausa padidina poreikį tinkamam švietimui ir mokymui siekti sėkmės šioje profesijoje. CALS siūlo 24 semestrų valandą " Paralegal pažymėjimą ir išsamią programą "Taikomųjų mokslų magistras", siekiant sudaryti galimybes suinteresuotoms teisėms įstoti į profesiją kaip " Paralegal .

Baigė 8 mėnesius

" Paralegal sertifikatų programa skirta suteikti studentams prieinamą ir prieinamą kelią tapti Paralegal . Ši programa yra supaprastinta, kad suteiktų išsilavinimą labiausiai įdarbinamų ir reiklių įstatymų srityse. Studentai gali praleisti savo klases 100% internete arba dalyvauti "Houston", Teksaso miestelyje, kad galėtų patirti tradicinę klasę.

Nacionalinė akreditacija

Akreditacija - tai išorinio kokybės peržiūros procesas, kurį taiko aukštasis mokslas, siekiant išnagrinėti kolegijas, universitetus ir švietimo programas kokybės užtikrinimui ir kokybės gerinimui. Centras nuolatos akreditavo nuo 1987 m.

100% internetinis variantas

Mūsų internetinė interaktyvi instrukcija ™ įgyja naują požiūrį į internetinį " Paralegal švietimą. Apsilankykite klasėse kur esate kartu su savo kompiuteriu, nešiojamuoju kompiuteriu, "iPad", "iPhone" ir plačiajuosčiu internetu. Studentai gali pamatyti ir išgirsti jų instruktorius ir klasiokas realiuoju laiku, leidžiant išsamiai aptarti klasėje ir sąveikauti. Mes pristatome jums klasę.

Finansinė pagalba

Priimant sprendimą eiti į koledžą gali kilti keletas finansinių klausimų. Ką daryti, jei jis kainuoja daugiau, nei manote, kad galite sau leisti? Kokią finansinę paramą galite gauti? Studentai, lankantys CALS, gali kreiptis dėl IV antraštinės dalies lėšų, kad padėtų mokėti už savo išsilavinimą.

Specializuota Paralegal kolegija

Jei norėtumėte pradėti Paralegal karjerą, tai gali būti nelengvas uždavinys - pabandyti pasirinkti, kur gauti Paralegal išsilavinimą. Yra daug " Paralegal programų; kaip pasirinkti tuos, kurie tau geriausiai tinka? Pasirinkdami kolegiją, specializuojasi išskirtinai Paralegal švietime ir mokymuose, galite tęsti pasitikėjimą, kad jūsų išsilavinimas ir sėkmė yra mokyklos prioritetas.

Karjeros paslaugos

Kiekvienam " Paralegal studentui, besiruošiančiam išsilavinimui ir geram gyvenimui, suteikiamos galimybės ieškoti darbo paieškos tradicinėse ir netradicinėse rinkose. Mūsų karjeros tarnybų komanda dirba tiesiogiai su darbdaviais, kad padėtų užpildyti " Paralegal ir kitas teisines pareigas. Pagalba absolventams pradėti savo Paralegal karjerą yra mūsų didžiausias prioritetas.

Mūsų misija

"CALS" misija - suteikti studentams įgūdžius ir praktines bei etines žinias, reikalingas norint tobulėti kaip paralegals ir patenkinti teisinių, vyriausybinių ir verslo bendruomenių poreikius.


Mūsų tikslai

Baigę studijų programą, CALS absolventai galės:

  • Įveskite teisininko profesiją kaip " Paralegal .
  • Veiksmingai padėti advokatams teikti teisines paslaugas.
  • Parodo praktines žinias dokumentų rengimo ir teisinių tyrimų srityje.
  • Rodyti patobulintą tinkamų programinės įrangos įgūdžius ir žinias.
  • Parodyti etikos standartus ir principus.

Vietos

Hiustonas

Address
800 W Sam Houston Pkwy S,
Suite 100

77042-1912 Hiustonas, Teksasas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis