Oficialus aprašymas

Paralegal .edu Advantage

Pažangių teisinių studijų centras specializuojasi išskirtinai paralegalų ugdymui ir mokymui nuo 1987 m. Dėl savo absolventų gebėjimo ir mūsų fakulteto bei personalo reputacijos teisinė bendruomenė pripažįsta centrą kaip Paralegal švietimo lyderį. Žemiau išvardyti yra daugiau privalumų, kuriuos galite tikėtis pasirinkdami Pažangių teisinių studijų centrą.

Įgaliojimai

Greičiau nei vidutinis darbo užmokesčio padidėjimas už paralegals, darbo vietų konkurencija tarp paralegals numatoma būti stipri artimiausioje ateityje. Ši padidėjusi darbo jėgos paklausa padidina poreikį tinkamam švietimui ir mokymui siekti sėkmės šioje profesijoje. CALS siūlo 24 semestrų valandą " Paralegal pažymėjimą ir išsamią programą "Taikomųjų mokslų magistras", siekiant sudaryti galimybes suinteresuotoms teisėms įstoti į profesiją kaip " Paralegal .

Baigė 8 mėnesius

" Paralegal sertifikatų programa skirta suteikti studentams prieinamą ir prieinamą kelią tapti Paralegal . Ši programa yra supaprastinta, kad suteiktų išsilavinimą labiausiai įdarbinamų ir reiklių įstatymų srityse. Studentai gali praleisti savo klases 100% internete arba dalyvauti "Houston", Teksaso miestelyje, kad galėtų patirti tradicinę klasę.

Nacionalinė akreditacija

Akreditacija - tai išorinio kokybės peržiūros procesas, kurį taiko aukštasis mokslas, siekiant išnagrinėti kolegijas, universitetus ir švietimo programas kokybės užtikrinimui ir kokybės gerinimui. Centras nuolatos akreditavo nuo 1987 m.

100% internetinis variantas

Mūsų internetinė interaktyvi instrukcija ™ įgyja naują požiūrį į internetinį " Paralegal švietimą. Apsilankykite klasėse kur esate kartu su savo kompiuteriu, nešiojamuoju kompiuteriu, "iPad", "iPhone" ir plačiajuosčiu internetu. Studentai gali pamatyti ir išgirsti jų instruktorius ir klasiokas realiuoju laiku, leidžiant išsamiai aptarti klasėje ir sąveikauti. Mes pristatome jums klasę.

Finansinė pagalba

Priimant sprendimą eiti į koledžą gali kilti keletas finansinių klausimų. Ką daryti, jei jis kainuoja daugiau, nei manote, kad galite sau leisti? Kokią finansinę paramą galite gauti? Studentai, lankantys CALS, gali kreiptis dėl IV antraštinės dalies lėšų, kad padėtų mokėti už savo išsilavinimą.

Specializuota Paralegal kolegija

Jei norėtumėte pradėti Paralegal karjerą, tai gali būti nelengvas uždavinys - pabandyti pasirinkti, kur gauti Paralegal išsilavinimą. Yra daug " Paralegal programų; kaip pasirinkti tuos, kurie tau geriausiai tinka? Pasirinkdami kolegiją, specializuojasi išskirtinai Paralegal švietime ir mokymuose, galite tęsti pasitikėjimą, kad jūsų išsilavinimas ir sėkmė yra mokyklos prioritetas.

Karjeros paslaugos

Kiekvienam " Paralegal studentui, besiruošiančiam išsilavinimui ir geram gyvenimui, suteikiamos galimybės ieškoti darbo paieškos tradicinėse ir netradicinėse rinkose. Mūsų karjeros tarnybų komanda dirba tiesiogiai su darbdaviais, kad padėtų užpildyti " Paralegal ir kitas teisines pareigas. Pagalba absolventams pradėti savo Paralegal karjerą yra mūsų didžiausias prioritetas.

Mūsų misija

"CALS" misija - suteikti studentams įgūdžius ir praktines bei etines žinias, reikalingas norint tobulėti kaip paralegals ir patenkinti teisinių, vyriausybinių ir verslo bendruomenių poreikius.


Mūsų tikslai

Baigę studijų programą, CALS absolventai galės:

  • Įveskite teisininko profesiją kaip " Paralegal .
  • Veiksmingai padėti advokatams teikti teisines paslaugas.
  • Parodo praktines žinias dokumentų rengimo ir teisinių tyrimų srityje.
  • Rodyti patobulintą tinkamų programinės įrangos įgūdžius ir žinias.
  • Parodyti etikos standartus ir principus.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

Paralegal

8 mėnesių " Paralegal Certificate" programa suteikia studentams 24 semestrų trukmės teisės specialybės kursus ir atitinka ar viršija pripažintų " Paralegal institucijų ir ... [+]

8 mėnesių " Paralegal Certificate" programa suteikia studentams 24 semestrų trukmės teisės specialybės kursus ir atitinka ar viršija pripažintų " Paralegal institucijų ir organizacijų programos trukmę.

Internetinės klasės susitinka kas savaitę interaktyviam tiesioginiam paskaitui, kuriame mokiniai gali matyti, išgirsti ir užduoti savo instruktorių klausimus. Mes pristatome jums klasę. Taip pat yra tradicinių klasių klasėse.

Studentai iš Pažangių teisinių studijų centro gauna:

Kvalifikuoti fakultetai - teisės specialybės kursus moko patyrę advokataiKarjeros paslaugos - speciali pagalba, padedanti ieškoti darbo po baigimoCanvas LMS - novatoriški ir intuityvi mokymosi valdymo sistema"Blackboard" "Collaborate Ultra" - žiūrėkite, girdi ir pasikalbėkite su savo instruktoriais ir klasės draugais realiuoju laiku"Westlaw" - "Advokatų ir teisininkų specialistų" internetinė teisinių tyrimų tarnybaProDoc - Išplėstinė programinė įranga, skirta automatiškai parengti teisinius dokumentus"Microsoft Office 365" - apima "Word", "PowerPoint", "Excel", "Outlook" ir dar daugiau@ Paralegal .edu el. Paštas - jūsų profesionalus el. Pašto adresas, kurį reikia išsaugoti po baigimo... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Hiustonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba