Pepperdine University School of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Dėka nacionaliniu mastu pripažintų fakultetų ir programų bei tikrai įkvepiančios vietos, Pepperdino universiteto teisės studija yra vienareikšmė patirtis. Sužinokite, kodėl "Pepperdine" rengia jus teisinės karjeros, kaip niekas kitas mokykla gali, tiriant mūsų unikalias savybes.

Patirtinis mokymasis

Mes mokome jus ne tik "galvoti kaip advokatas", bet ir praktikuoti kaip vieną. Pepperdine, šalies nacionalinio teisininko, patirtinio mokymosi, 8-ame šalyje (2-as aukščiausias Kalifornijos reitingas) yra ne tik reaguojantis į populiarią nuomonę, kad teisės mokyklos turi mokyti pagrindinius įgūdžius; mes aktyviai padedame vadovauti kaltinimui gilinti teisinį išsilavinimą.

Asmeninis dëmesys

Šiandieninė teisės praktika reikalauja komunikacijos įgūdžių, etinių normų ir ištvermės, kad pirmojo kurso studentai dažniausiai dar nėra išvystyti.

Mūsų naujas milijonų dolerių parris institutas profesinės formavimo pradeda vertinti ir įrengti studentus būti specialistai savo pirmąją dieną miesteliu.

Mentoringas ir kokybės mokymas

Mūsų profesoriai turi dvigubą tyrimą / mokymą. "Princeton Review" neseniai įvertino mūsų fakultetą šalyje šeštąjį geriausiai pasiekusį pasiekiamumą.

Nacionaliniu mastu pripažinti ekspertai

Dėl mūsų žemo studentų ir dėstytojų santykio, mūsų studentai gauna praktinių patarimų iš paskelbtų mokslininkų ir šios srities ekspertų.

Programos, skirtos praktikai

Mes siūlome platų studijų programų ir specializuotų interesų sritis, kad atitiktų asmeninius ir profesinius tikslus. Mūsų bendros studijų galimybės siūlomos kartu su Pepperdino universiteto aukščiausio lygio mokyklomis verslo, dieviškumo ir viešosios politikos.

 • 1 magistro laipsnis
 • 3 Juros gydytojo pasirinkimai
 • 7 LLM laipsnio pasirinktys
 • 5 institutai
 • 5 sertifikatų programos
 • 5 Bendrosios pakopos studijos
 • 10 vidaus klinikos

Strauso ginčų sprendimo institutas

Pepperdine's Straus Institute for Dispute Resolution paskelbė, kad tarpininkavimas, arbitražas ir derybos toliau sprogti dėl teismo proceso ir tarptautinių santykių populiarumo. Jame buvo paminėti precedento neturintys tryliktieji metai kaip šalies aukščiausio lygio ginčų sprendimo programa, pradėjusi naują LLM koncentraciją tarptautiniame arbitraže.

Įkvėpta studijų vieta

Mėgaukitės greito tempo miesto įspūdžiais ir ramia Malibu aplinka. Įsikūręs tik 35 mylių į šiaurės vakarus nuo Los Andželo - klestinčios teisinės praktikos ir tarptautinės kultūros centro - mūsų 830-akrų miesteliu siūlomi kvapą gniaužiantys vaizdai ir 40 000 kvadratinių pėdų bibliotekos.

Tikėjimo vieta

Pepperdinas švenčia savo krikščionišką paveldą ir tai, kad toks fondas gali pradėti dialogą, o ne baigti jį. Mūsų fakultetas apima praktikuojančius daugelio tikėjimų narius.

Žydų instituto Glazerio institutas aktyviai plečia diskusijas apie judaizmą konferencijomis ir užsienio programomis.

Mūsų dėmesys veteranams

"Pepperdine" ne tik pagerbia tuos, kurie tarnavo, bet ir aktyviai įdarbina šiuos asmenis pilietinės atsakomybės, įsipareigojimų ir profesionalumo prasme. "Pepperdine" geltonosios juostelės programa suteikia veteranams nemokamą mokslą.

2018-2019 mokslo metų pabaigoje yra 32 veteranai, 6 veteranai, kurie ką tik pradėjo savo 1L metus.

Bendrija, kuri kelia patirtį

"Pepperdine" teisės mokykloje mes surenkame įvairią įėjimo klasę, kuri atspindi mūsų sudėtingo ir sėkmingo studijų viziją. "Pepperdine" įstatymas yra vieta, kur jūsų bendraamžiai iššaukia ir palaiko jus.

 • Iš viso JD registracija: 482
 • Moterys: 52%
 • Įvairovė: 33%

LLM, MDR ir sertifikatų programos

"Pepperdine LLM" ir magistro ginčų sprendimo (MDR) programos pritraukia studentus iš viso pasaulio. Studentai skiriasi nuo naujausių absolventų iki patyrusių advokatų ir teisėjų, kurie dalyvavo arba pakeitė programą iš Kinijos, Korėjos, Rusijos, Graikijos, Moldovos, Ispanijos, Pakistano, Jordanijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Švedijos ir kt.

"Pepperdine" pritraukė mokslininkų iš prestižinių organizacijų, tokių kaip "Fulbright", "Muskie", Amerikos valstybių organizacija ir Rotary fondas.

Investicija į vertę

"Pepperdine" įstatymas ir toliau didėja visuomenės suvokimas - trys mūsų absolventai buvo patvirtinti kaip federaliniai teisėjai per pastaruosius dvejus metus ir mes esame viena iš tik 13 teisės mokyklų, kurios patyrė paraiškų padidėjimą praėjusiais metais; iš tikrųjų tik keturios kitos teisės mokyklos padidino prašymus dėl didesnio tarifo.

Mūsų universitetas

Įsikūręs Malibu, Kalifornijos pakrantės bendruomenėje, "Pepperdine" universiteto 830 akrų universiteto miestelyje "The Princeton Review" buvo įvertintas gražiausias tautos miestelis.

"Pepperdine Law" įsikūręs universiteto absolventų miesteliuose, jame yra 40 000 kvadratinių pėdų teisės biblioteka su vaizdu į vandenyną, taip pat konferencijų salės, klasės kambariai, valgykla, daugybė technologijų paslaugų ir nakvynės namai.

Artimiausias Los Andželas yra papildoma nauda. Su viena iš tvirtų teisinių bendruomenių pasaulyje, miestas siūlo keletą vardų kelioms praktinėms mokymosi galimybėms ir praktikoms įvairiose praktikos srityse: nekilnojamojo turto, tarptautinės teisės, pramogų ir sporto srityse. Malibu ir Los Andželas siūlo kultūrą, maitinimą ir pramogas, kurios palaiko sveiką gyvenimo būdą netoli vienos gražiausių pasaulio pakrančių.

Patirkite Pepperdino įstatymą

Mes sveikiname ir paskatinsime būsimus moksleivius aplankyti mūsų universiteto miestelį, kad galėtume sužinoti, ką Pepperdine įstatymas gali pasiūlyti. Mūsų kasdieniniai vizitai apima:

 • Sužinokite apie "Pepperdine Law" daugybę programų ir stiprią bendruomenę, apsilankydami dabartinio studento vykdomą kelionę
 • Patirti savo intymią mokymosi aplinką, sėdi pirmosios metų teisinės klasės dėsto vienas iš mūsų išskirtinių dėstytojų
 • Susitiks vienas su vienu su priėmimo patarėju, kad gautumėte atsakymą į jūsų prašymą ir priėmimo klausimus
 • Sužinokite, kaip laipsnį iš Pepperdine įstatymo gali padėti jums jūsų ateities pastangas

Vietos

Malibu

Address
24255 Pacific Coast Highway, Malibu, CA 90263
Malibu, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis