Oficialus aprašymas

Nuo 1895, Pitsburgo teisės mokyklos universitetas Parengė studentus tapti puikiais advokatais ir lyderiais teisinėje profesijoje ir visuomenei. Pasaulyje žinoma ir gerbiama stipendija, mes siūlome kokybiškus dėstytojus, pasaulinio lygio dėstytojus, begalines praktinio mokymosi galimybes ir išskirtinę karjeros paruošimo ir praktikos galimybę. Mūsų mokymo programa yra pagrįsta pagrindiniais principais ir apima inovacijas, daugiausia dėmesio skiriant nuo naujų technologijų komercializavimo iki konfliktų sprendimo iki kibernetinio saugumo.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

University of Pittsburgh - School of Law (PittLaw)

Teisės magistras (LLM) suteikia užsienio teisės absolventams kritinį mokymą pagal bendrąją teisinę tradiciją ir JAV teisinę sistemą per mokslo metus Pitsburio universitet ... [+]

Teisės magistras (LLM) suteikia užsienio teisės absolventams kritinį mokymą pagal bendrąją teisinę tradiciją ir JAV teisinę sistemą per mokslo metus Pitsburio universitete, įsikūrusiame Pitsburge gyvenančioje Oaklando apylinkėje.

"Pitt Law" LLM programa suteikia teisininkams, baigusiems savo teisės laipsnį už JAV ribų, galimybę studijuoti bendrosios teisės tradicijas ir JAV teisinę sistemą Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Struktūra

Studentai privalo baigti ne mažiau kaip 24 kreditus absolventams. Programa yra baigta per vienerius mokslo metus nuo rugpjūčio iki gegužės mėn. Neprivalomas priėmimas nagrinėjamas kiekvienu konkrečiu atveju. "CILE" akademinis direktorius, vykdantysis direktorius ir programos administratorius aktyviai dalyvauja asmeniškai konsultuodamas kiekvieną LLM studentą savo pasirinkimu, padėdamas jums planuoti studijų programą, kuri būtų pritaikyta tik jūsų asmeniniams poreikiams.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Pitsburge
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba