University of Pittsburgh - School of Law (PittLaw)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nuo 1895, Pitsburgo teisės mokyklos universitetas Parengė studentus tapti puikiais advokatais ir lyderiais teisinėje profesijoje ir visuomenei. Pasaulyje žinoma ir gerbiama stipendija, mes siūlome kokybiškus dėstytojus, pasaulinio lygio dėstytojus, begalines praktinio mokymosi galimybes ir išskirtinę karjeros paruošimo ir praktikos galimybę. Mūsų mokymo programa yra pagrįsta pagrindiniais principais ir apima inovacijas, daugiausia dėmesio skiriant nuo naujų technologijų komercializavimo iki konfliktų sprendimo iki kibernetinio saugumo.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Law LLM »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

Teisės magistras (llm) užsienio kalbantiems teisininkams

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Pittsburgh + 1 daugiau

Teisės magistras (LLM) suteikia užsienio teisės absolventams kritinį mokymą pagal bendrąją teisinę tradiciją ir JAV teisinę sistemą per mokslo metus Pitsburio universitete, įsikūrusiame Pitsburge gyvenančioje Oaklando apylinkėje. [+]

Teisės magistras (LLM) suteikia užsienio teisės absolventams kritinį mokymą pagal bendrąją teisinę tradiciją ir JAV teisinę sistemą per mokslo metus Pitsburio universitete, įsikūrusiame Pitsburge gyvenančioje Oaklando apylinkėje.

"Pitt Law" LLM programa suteikia teisininkams, baigusiems savo teisės laipsnį už JAV ribų, galimybę studijuoti bendrosios teisės tradicijas ir JAV teisinę sistemą Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Struktūra

Studentai privalo baigti ne mažiau kaip 24 kreditus absolventams. Programa yra baigta per vienerius mokslo metus nuo rugpjūčio iki gegužės mėn. Neprivalomas priėmimas nagrinėjamas kiekvienu konkrečiu atveju. "CILE" akademinis direktorius, vykdantysis direktorius ir programos administratorius aktyviai dalyvauja asmeniškai konsultuodamas kiekvieną LLM studentą savo pasirinkimu, padėdamas jums planuoti studijų programą, kuri būtų pritaikyta tik jūsų asmeniniams poreikiams.... [-]