SMU Dedman School of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie

SMU Dedman School of Law įkurta 1925 m., Yra aukščiausio lygio privataus teisės mokykla, įsikūrusi Dalaso mieste, Teksase, įsikūrusi medynoje esančiame apylinkėse, vos kelios minutės nuo miesto centro. Įkurta 1949 m., Teisės mokyklos magistro laipsnį reglamentuojančios teisės programos vaidina svarbų vaidmenį mokant kai kuriuos pirmaujančius lyderius visame pasaulyje. Mes didžiuojamės savo pasauliniu absolventų tinklu - daugiau nei 2000 absolventų iš 80 šalių, turinčių svarbias pareigas vyriausybės, teisinės praktikos, verslo, teismų ir teisinio švietimo srityje visame pasaulyje. SMU Dedman Alumni Network

Išimtines aukštojo mokslo studijų programas

SMU Dedman School of Law siūlo aukštojo mokslo studijų programas tiek JAV, tiek užsienyje parengtiems teisininkams. LL.M. ir SJD programos stiprina karjerą privačioje teisės, mokymo ir viešosios paslaugos praktikoje, mokydamos analizės ir problemų sprendimo įgūdžius, kad galėtų patenkinti sudėtingus mūsų pasaulio poreikius. Programa didina studento supratimą apie teisinę teoriją ir politiką, plečia studento teisinius horizontus ir skatina teisinių tyrimų bei rašymo įgūdžių ugdymą.

Mokytis Vibrant Dallas, Teksase

SMU Dedman Law suteikia tarptautiniams studentams galimybę tapti dinamiškos, įvairialypės mokslinės bendruomenės dalyve, kurios dėka mokosi Dalasas - tai ne tik tarptautinis verslo centras, bet ir dinamiškas kultūros centras, esantis pusiaukelėje tarp Rytų ir Vakarų pakrantės Regiono, kuris yra žinomas dėl lengvo, saulėto klimato. Dalasas yra devintas didžiausias miestas ir Dallas / Ft. Worth metroplex sudaro ketvirtą pagal dydį didmiesčio zoną Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai modernus miestas su klestinčia darbo rinka, aukšta gyvenimo kokybe ir gana žema pragyvenimo kaina. Tai puiki vieta gyventi ir mokytis!

Visuotinai pripažintas fakultetas

Fakultete yra mokslininkai ir novatoriai įvairiausiose srityse: konstitucinė teisė, įmonių teisė, baudžiamoji teisė, aplinkosaugos teisė, sveikatos apsauga, intelektinė nuosavybė, nacionalinio saugumo įstatymai, naftos ir dujų įstatymai, viešojo intereso įstatymai ir mokesčių teisė. Šie mokslininkai reguliariai įsitraukia į pasaulį, dalyvaudami kongreso komitetuose, bendradarbiaudami su valstybinėmis ir federalinėmis reguliavimo agentūromis, ginčydami prieš valstybinius ir federalinius teismus, dirba su įmonių vadovais ir ne pelno siekiančiais asmenimis, reguliariai rodomi žiniasklaidoje, kad galėtų išversti savo mokslinius tyrimus arba pasiūlyti komentarus svarbioms istorijoms dienos. Studijų teisė SMU suteikia studentams prieigą prie išskirtinio fakulteto užsiima laiku ir pažangiausius tyrimus, dažnai informuojama pagal metų patirtį.

Mokymosi patirtis

Be mūsų įvairios mokymo programos, studentai kviečiami pasinaudoti daugybe užsiėmimų už klasės ribų. SMU Dedmano įstatyme jūsų mokymosi patirtis bus praturtinta per metus vykstančias tarptautines konferencijas ir paskaitas, atveriant žymius tarptautinius studentų miestelio miestus aptarti esamus pasaulinius teisinius klausimus. Tarptautinis LL.M. studentai mokosi su amerikiečių JD studentais ir dalyvauja mūsų "Inn of the Court" programoje - programoje, kuri yra įvesta orientacijos metu, kai mokiniai su mažų grupių draugais bendrauja su kolegomis, fakultetais, studentų vadovais, karjeros konsultantais ir absolventais, kurie visą laiką turi bendruomenės patirtį SMU Dedman School of Law . Fakulteto narys taps jūsų asmeniniu akademiniu patarėju. Dallas advokatų asociacijos tarptautinės teisės skyrius praktikuojantys advokatai taip pat tarnauja kaip mokytojai.

Tarptautiniu mastu žinomi absolventai

SMU Dedman School of Law tarptautiniai absolventai padarė poveikį visame pasaulyje. Mūsų tarptautinis absolventų tinklas apima daugiau nei 2000 absolventų daugiau nei 80 šalių. Šie specialistai gali būti aukščiausio lygio valdžios, teisinės praktikos ir verslo srityse. SMU tarptautinės absolventai atstovauja platų teisinių sistemų spektrą, įskaitant Centrinės ir Pietų Amerikos, Meksikos, Kanados, Europos, Afrikos, Indijos, Pietryčių Azijos, Kinijos, Artimųjų Rytų ir Ramiojo vandenyno šalių rinkas. Mes siekiame visuotinės geografinės įvairovės mūsų studentų įskaitoje ir teikia aukštą individualaus dėmesio ir paramos kiekvienam tarptautiniam studentui. Sobchok Sukharomna '81 Aukščiausiojo teismo pirmininkas, Tailandas Dr. Shen Šiaomingas '81 Mackenzie tarptautinis teisinis konsultantas

Studentų gyvenimas

Teisės mokykla įsikūrusi SMU pagrindiniame miestelio šiaurės vakarų kampe - su klasių pastatais, administracijos pastatu ir teisės biblioteka, kuria vadinamas "Law Quad". Ši ideali vieta suteikia galimybę lengvai pasiekti daugelį SMU nuostabių studentų išteklių, įskaitant maitinimo paslaugos, premjero treniruoklių centras ir sveikatos priežiūros centras.

Bibliotekos egzaminų tinkamumas

Tarptautiniai studentai, norintys praktikuoti įstatymus Jungtinėse Amerikos Valstijose ir gauti leidimą į vieną iš valstijų ar Kolumbijos apygardos baro, turėtų susipažinti su baro priėmimo reikalavimais toje jurisdikcijoje, kurioje jie ketina praktikuotis. Baro priėmimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo valstijos. Kai kuriose valstijose reikalaujama, kad kandidatai turėtų JD laipsnį, o kitiems šios šalies teisės mokyklai reikės tik tam tikrų kursų. Teksase dabar leidžiama kvalifikuotų užsienio išsilavinusių advokatų, baigusių LL.M. laipsnį sėdėti "Texas Bar" egzaminui. "UNDERWOOD LAW BIBRARY" yra didžiausia privatinės teisės kolekcija pietvakariuose. Žinomiausi ALUMNI SMU teisės absolventai yra Texas Aukščiausiojo teismo teisėjai, JAV Kongreso nariai, ambasadorius, gubernatorius, užsienio reikalų ministrai ir aukščiausiųjų teismų atstovai visame pasaulyje, taip pat partneriai iš pagrindinių advokatų kontorų ir pagrindinių advokatų kontorų pagrindinėse korporacijose. Kaip pirmoji DALLAS teisės mokykla, mums pasisekė būti klestinčią ekonomiką turinčiame mieste, daugelyje įmonių būstinių ir neįvykdytoje teisinėje bendruomenėje. SMU Dedman School of Law toliau stengiasi kurti kitą lyderių amžių.

Vietos

Dalasas

Bobbye Heine, Assistant Director for Graduate Legal Programs, Email: bheine@smu.edu

Address
3315 Daniel Avenue


75205 Dalasas, Teksasas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 214-768-2658