SMU Dedman School of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie

Įkurta 1925 m., „ SMU Dedman School of Law yra aukščiausio lygio pirmojo lygio privačios teisės mokykla, įsikūrusi Dalase, Teksaso valstijoje, ir yra medžių apsuptoje kaimynystėje, vos kelios minutės nuo miesto centro. Įkurtos 1949 m., Teisės mokyklos absolventų teisės programos vaidino svarbų vaidmenį rengiant keletą žymiausių lyderių visame pasaulyje. Mes didžiuojamės savo pasauliniu absolventų tinklu - daugiau nei 2000 absolventų iš 80 šalių, užimančių svarbias pareigas vyriausybės, teisinės praktikos, verslo, teismų sistemos ir teisinio švietimo srityse visame pasaulyje. SMU Dedman Alumni Network nuotrauka sutiko su „ SMU Dedman School of Law

Išimtines aukštojo mokslo studijų programas

SMU Dedman School of Law siūlo aukštojo mokslo studijų programas tiek JAV, tiek užsienyje parengtiems teisininkams. LL.M. ir SJD programos stiprina karjerą privačioje teisės, mokymo ir viešosios paslaugos praktikoje, mokydamos analizės ir problemų sprendimo įgūdžius, kad galėtų patenkinti sudėtingus mūsų pasaulio poreikius. Programa didina studento supratimą apie teisinę teoriją ir politiką, plečia studento teisinius horizontus ir skatina teisinių tyrimų bei rašymo įgūdžių ugdymą.

Mokytis Vibrant Dallas, Teksase

SMU Dedman Law suteikia tarptautiniams studentams galimybę tapti dinamiškos, įvairialypės mokslinės bendruomenės dalyve, kurios dėka mokosi Dalasas - tai ne tik tarptautinis verslo centras, bet ir dinamiškas kultūros centras, esantis pusiaukelėje tarp Rytų ir Vakarų pakrantės Regiono, kuris yra žinomas dėl lengvo, saulėto klimato. Dalasas yra devintas didžiausias miestas ir Dallas / Ft. Worth metroplex sudaro ketvirtą pagal dydį didmiesčio zoną Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai modernus miestas su klestinčia darbo rinka, aukšta gyvenimo kokybe ir gana žema pragyvenimo kaina. Tai puiki vieta gyventi ir mokytis!

Visuotinai pripažintas fakultetas

Fakultete dirba įvairių sričių mokslininkai ir novatoriai, įskaitant konstitucinę teisę, įmonių teisę, baudžiamąją teisę, aplinkos apsaugos įstatymus, sveikatos įstatymus, intelektinės nuosavybės, nacionalinio saugumo įstatymus, naftos ir dujų įstatymus, viešojo intereso ir mokesčių įstatymus. Šie mokslininkai reguliariai įtraukia pasaulį, pasirodydami kongreso komitetuose, dirbdami su valstijų ir federalinėmis reguliavimo agentūromis, ginčydamiesi valstijų ir federaliniuose teismuose, dirbdami su įmonių vadovais ir ne pelno siekiančiomis organizacijomis bei reguliariai pasirodydami žiniasklaidoje norėdami išversti savo tyrimus ar pasiūlyti svarbių istorijų komentarus. dienos. Studijuodami teisę SMU studentams suteikia galimybę patekti į išskirtinį fakultetą, atliekantį savalaikius ir pažangiausius tyrimus, dažnai pagrįstus ilgamete patirtimi. 21429_SMU_Law_LOW_RES_PROOFS_-_Students_around_campus-Lifestyle_-_Bret_Redman-187_1.jpg nuotrauka sutiko su „ SMU Dedman School of Law

Mokymosi patirtis

Be mūsų įvairios mokymo programos, studentai kviečiami pasinaudoti daugybe užsiėmimų už klasės ribų. SMU Dedmano įstatyme jūsų mokymosi patirtis bus praturtinta per metus vykstančias tarptautines konferencijas ir paskaitas, atveriant žymius tarptautinius studentų miestelio miestus aptarti esamus pasaulinius teisinius klausimus. Tarptautinis LL.M. studentai mokosi su amerikiečių JD studentais ir dalyvauja mūsų "Inn of the Court" programoje - programoje, kuri yra įvesta orientacijos metu, kai mokiniai su mažų grupių draugais bendrauja su kolegomis, fakultetais, studentų vadovais, karjeros konsultantais ir absolventais, kurie visą laiką turi bendruomenės patirtį SMU Dedman School of Law . Fakulteto narys taps jūsų asmeniniu akademiniu patarėju. Dallas advokatų asociacijos tarptautinės teisės skyrius praktikuojantys advokatai taip pat tarnauja kaip mokytojai.

Tarptautiniu mastu žinomi absolventai

SMU Dedman School of Law tarptautiniai absolventai padarė poveikį visame pasaulyje. Mūsų tarptautinis absolventų tinklas apima daugiau nei 2000 absolventų daugiau nei 80 šalių. Šie specialistai gali būti aukščiausio lygio valdžios, teisinės praktikos ir verslo srityse. SMU tarptautinės absolventai atstovauja platų teisinių sistemų spektrą, įskaitant Centrinės ir Pietų Amerikos, Meksikos, Kanados, Europos, Afrikos, Indijos, Pietryčių Azijos, Kinijos, Artimųjų Rytų ir Ramiojo vandenyno šalių rinkas. Mes siekiame visuotinės geografinės įvairovės mūsų studentų įskaitoje ir teikia aukštą individualaus dėmesio ir paramos kiekvienam tarptautiniam studentui.

 • Sobchok Sukharomna '81 Aukščiausiojo Teismo pirmininkas, Tailandas
 • Dr. Shen Shiaoming '81, „Mackenzie & Albritton LLP“ tarptautinis teisinis konsultantas
 • Garbingasis SM Krišna '59 Indijos užsienio reikalų ministras (2009-2012)
 • Siriporn Chaiyasuta '85 generalinis patarėjas, „Chevron Europe“, Eurazijoje ir Viduriniuose Rytuose
 • Moath Alhussain '11 doc. „Saudi Basic Industries Corporation“ patarėjas
 • Antonio M. Garza '83 buvęs JAV ambasadorius Meksikoje
 • Dr Helmut Sohmen '66, BW grupės pirmininkas ir prezidentas
 • Dr Hassan Okour '07 Buvęs Kataro teisės mokyklos dekanas
 • Jinsung Lee '88 Korėjos konstitucinio teismo pirmininkas
 • Yukio Horigome '71 Japonijos Aukščiausiojo Teismo teisėjas
 • Hansas Heppe '97 tarptautinis partneris, Locke Lord LLP garbės konsulas Vokietijoje

Studentų gyvenimas

Teisės mokykla įsikūrusi SMU pagrindiniame miestelio šiaurės vakarų kampe - su klasių pastatais, administracijos pastatu ir teisės biblioteka, kuria vadinamas "Law Quad". Ši ideali vieta suteikia galimybę lengvai pasiekti daugelį SMU nuostabių studentų išteklių, įskaitant maitinimo paslaugos, premjero treniruoklių centras ir sveikatos priežiūros centras.

Bibliotekos egzaminų tinkamumas

Tarptautiniai studentai, norintys praktikuoti teisę JAV ir gauti teisę į priėmimą į barą vienoje iš valstijų ar Kolumbijos apygardos, turėtų susipažinti su barų priėmimo reikalavimais toje jurisdikcijoje, kurioje jie planuoja atlikti praktiką. Priėmimo į barą reikalavimai įvairiose valstijose skiriasi. Kai kurios valstybės reikalauja, kad kandidatai turėtų JD laipsnį, o kitose šios šalies teisės mokykloje reikės tik tam tikro kurso kreditų. Teksasas dabar leidžia kvalifikuotus užsienio išsilavinusius advokatus, baigusius LL.M. laipsnį sėsti į Teksaso advokatų tarybos egzaminą. PAMATINIŲ MEDIENŲ TEISĖS BIBLIOTEKOJE yra didžiausia privačių įstatymų kolekcija Pietvakariuose. Garsūs ALUMNI SMU teisės absolventai apima Teksaso Aukščiausiojo Teismo teisėjus, JAV Kongreso narius, ambasadorių, gubernatorių, užsienio reikalų ministrus ir aukščiausių teismų narius visame pasaulyje, taip pat partnerius vadovaujančiose advokatų kontorose ir generalinius patarėjus didžiosiose korporacijose. Mums, kaip pirmajai teisininkų mokyklai DALLAS, pasisekė būti mieste, kurio ekonomika klesti, daug įmonių būstinių ir puikios teisinės bendruomenės. SMU Dedman School of Law toliau stengiasi ugdyti kito amžiaus vadovus. 21430_28439363.jpg nuotrauka sutiko su „ SMU Dedman School of Law

Vietos

Dalasas

Bobbye Heine, Assistant Director for Graduate Legal Programs, Email: bheine@smu.edu

Address
3315 Daniel Avenue
75205 Dalasas, Teksasas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 214-768-2658

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis