Suffolk University Law School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jau daugiau nei 100 metų Suffolko įstatymas yra vienas žymiausių tautos teisininkų. Akcentuojant realiojo pasaulio praktiką ir patirtinį mokymąsi, Suffolko įstatymas yra neprilygstama vieta, kur pradėti, kurti ir pradėti sėkmingą karjerą bei gyvenimą įstatymuose.


120465_suffolk1.jpgBūdama viena didžiausių teisinių mokyklų JAV, „Suffolk Law“ turi plačią mokymo programą, apimančią tvirtą akademinį pagrindą ir patirtį įvairių sričių srityse. Jūsų išsilavinimas apima praktinio mokymo programas, nacionaliniu mastu žinomus fakulteto ir praktikuojančius teisės specialistus, kurie jungia teoriją su praktika, kad paruoštų studentus darbui XXI amžiuje.

Misija

Bostone esanti Suffolk University Law School yra skirta sutikti studentus iš visų sričių ir aplinkybių bei šviesti juos, kad jie taptų aukštos kvalifikacijos ir etiniais teisininkais, gerai pasirengusiais tarnauti savo vietos bendruomenėse, tautoje ir visame pasaulyje. Kadangi teisininko vaidmuo pasikeitė ir išsiplėtė nuo Suffolko įkūrimo 1906 m., Teisės mokykla siekia tobulinti savo studentų įgūdžius, reikalingus patenkinti kintančius profesijos poreikius vis įvairesnėje, globalioje ir technologiškai priklausomoje visuomenėje. Būdamas viena didžiausių šalies teisinių mokyklų, Suffolk susiduria su tuo iššūkiu, suteikdamas studentams pagrindinį teisinio švietimo pagrindą, daugybę kursų ir programų bei puikų įvairaus ir prieinamo fakulteto mokymą, kuris užsiima stipendijomis ir teikia paslaugas savo profesijai ir bendruomenėms. . „Suffolk“ tikslas yra suteikti studentams galimybę gauti puikų teisinį išsilavinimą, įkvėpti pasitikėti teisingumu ir suteikti absolventams galimybę pasiekti savo karjeros siekius.

120466_suffolk2.JPG

Vietos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis