Oficialus aprašymas

Diverse, Engaged, Inspiring - tai Southwestern Law School - viešųjų paslaugų istorija, novatoriški mokytojai, puikūs mokslininkai ir besimokantys absolventai. Pasirenka siekti sėkmės per mūsų novatorišką mokymo programą ir patirtinio mokymosi galimybes. Vibruojantis miesto miestelio kampelis suteikia idealią teisę studijuoti, skatinant bendruomenę, įvairovę ir viešąją paslaugą.

Įkurta daugiau nei prieš 100 metų, " Southwestern" sukūrė gero vardo absolventams, kurie yra gerai suvokiami, verslūs ir pasiruošę sėkmei.

Pietvakarių studentai turi stiprią bendruomenės jausmą. Jie yra iš beveik kiekvienos valstybės, daugiau nei dešimties šalių ir atstovauja daugiau nei 200 bakalauro studijų institucijų. Naujausiame įvedimo klasėje moterys sudaro 53 proc., O mažumos sudaro 49 proc., O studentai sklandžiai kalba daugiau nei 20 užsienio kalbų. Vidutinis amžius yra 27, svyruoja nuo 21 iki daugiau nei 50. Pastaraisiais metais Southwestern buvo aukščiausias atstovavimas Afrikos amerikiečių studentams ir antrasis aukščiausias iš visų Latino / Ispaniškas studentų bet kurioje Kalifornijos teisės mokykloje. Studentų advokatų asociacija remia apdovanojimus pelniusių studentų gerovės ir bendruomenės informavimo programas ir prižiūri daugiau nei 50 studentų organizacijų, įskaitant teisines brolijas; mažumos, kultūrinės, politinės ir religinės grupės; ir visuomenė, orientuota į konkrečias teisės sritis.

Įkvepianti akademinė aplinka

"Southwestern" sukūrė pasimėgauti į studentus orientuotą oazę gyvuojančiame Los Andželo miesto centre ir apima vieną iš labiausiai istorinių miesto architektūrinių paminklų - piktogramą "Wilshire" pastato "Bullocks". Šis "art-deco" šedevras yra universiteto, esančio Los Andželo "viešųjų paslaugų koridoriaus" viduryje, centre. Studentai Pietvakariuose kiekvienais metais skiria daugiau nei 20000 valandų, kad galėtų teikti paslaugas bendruomenei.

Besimokantys absolventai

Pietvakarių 15 000 absolventų dalyvavo žinomi valstybės pareigūnai - nuo Kongreso narių iki merų ir daugiau kaip 400 teisėjų, taip pat pagrindinių advokatų kontorų įkūrėjų ir daugiašalių korporacijų generalinių patarėjų. Teisės mokykloje yra glaudūs ryšiai su teisiniais, verslo ir pilietiniais sektoriais, o jos Biedermano pramogų ir žiniasklaidos teisės institutas yra glaudžiai susijęs su pramogų industrija Holivudo ir tarptautiniu mastu. Nors dauguma Pietvakarių absolventų nusprendžia praktikuoti Kalifornijoje, absolventai gali būti beveik kiekvienoje valstybėje, dviejose teritorijose ir daugiau nei dvylikoje šalių. Pietvakarių absolventai yra JAV Senato ir Atstovų rūmų nariai, Kalifornijos valstijos senato nariai ir Asamblėjos pirmininkas, Kalifornijos valstybės sekretorius, Kalifornijos valstybinis iždininkas ir Los Andželo apygardos prokuroras. Tarp "Southwestern" daugybėje besimokančių absolventų yra ilgiausias teisingumas Kalifornijos Aukščiausiojo Teismo istorijoje, Los Andželo pirmasis Afrikos amerikiečių meras, pirmasis Kinijos ir Amerikos apygardos teismo teisėjas kontinentinėse Jungtinėse Amerikos Valstijose, pirmasis Afrikos amerikiečių apeliacinio teismo teisėjas tauta, pirmasis Lotynų Amerikos teismo teisėjas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir pirmasis Indijos amerikiečių teisėjas Kalifornijoje, tarp daugybės kitų pirmųjų.

Inovacinis teisinis švietimas

"Southwestern" yra vienintelė teisės studija, siūlanti keturias JD programas, kurios skiriasi tiek planavimo, tiek mokymosi metodais. "Southwestern" yra mokymo programų naujovių ir kompetencijos lyderis, ypač pramogų ir žiniasklaidos įstatymų, tarptautinės teisės, baudžiamosios teisės ir teisminio persekiojimo / bylinėjimosi srityse. Reikalaujamą mokymo programą praturtina apie 200 pasirenkamųjų, 150 pragyvenimo įstaigų, 6 klinikų ir 4 praktikos. Aukštutinės padalinio patobulinimai apima daugiau kaip 50 profesinių įgūdžių kursų, sausio mėnesio intersessionos, "Capstone" kursai ir specialūs trumpalaikiai kursai, kuriuos rengia tarptautiniai teisininkai.

"Southwestern" taip pat įsteigė trejų ir ketverių metų JD / MBA laipsnio programas "Claremont Graduate University" "Drucker Graduate School of Management". BA / JD 3 3 programos yra siūlomos bendradarbiaujant su Kalifornijos valstijos universitetu, Northridge ir Kalifornijos valstijos universitetu, Dominguez Hills. "Southwestern" taip pat siūlo LLM programas individualizuotos teisės studijose, pramogose ir žiniasklaidos įstatyme.

Pietvakariai buvo pirmoji teisininkų mokykla įsteigti pramogų ir žiniasklaidos įstatymo centrą. Tarptautiniu mastu pripažintas Biedermano pramogų ir žiniasklaidos teisės institutas padeda rengti studentus teisės praktikai kūrybinėse pramonės šakose, tokiose kaip filmas, televizija ir muzika.

Teisės mokykla pagal jūsų sąlygas

Mūsų studentai atvyksta į gražų Pietvakarių miestelį kosmopolitinio miesto centre, netoli teismų, viešojo paslaugų koridoriaus ir pramogų industrijos. Jie jaučiasi namuose mūsų inkliuzinėje bendruomenėje ir skatinami mūsų pasiekiamų dėstytojų. Jie nori sekti mūsų besimokančių absolventų pėdomis, tuo pačiu sukurdami pritaikytą teisės mokyklos patirtį savo nuožiūra. Peržiūrėkite vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kaip aštuoni mūsų studentai pasirinko teisinę mokyklą, kuri jiems buvo tinkama.

Pietvakarių yra LA teisės mokykla

Pietvakariai yra Los Andželo teisės mokykla. Nuo mūsų įkūrimo prieš 100 metų į mūsų vietą Los Andželo viešojo intereso koridoriaus širdyje, esančiame Wilshire bulvaro Korėjame, link mūsų ryšių su pramogų pramone ir apygardos prokuratūros, Pietvakarių giliai siejasi su angelų miestu. Žiūrėkite vaizdo įrašą, kad pamatytumėte greitus stuutus apie mūsų besimokančius absolventus, mūsų pažangias studijų programas ir mokymo programas, mūsų externships ir klinikas bei mūsų įvairovę.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

Southwestern Law School

Veiksmingas teisinės studijos po JD suteikia galimybę išsamiau išnagrinėti įstatymo sritis pasitelkiant pritaikytą mokymo programą, kurią moko pagrindiniai ekspertai, ska ... [+]

Veiksmingas teisinės studijos po JD suteikia galimybę išsamiau išnagrinėti įstatymo sritis pasitelkiant pritaikytą mokymo programą, kurią moko pagrindiniai ekspertai, skatinantys akademinę aplinką. Dieninės Southwestern Law School siūlome neįvykdyti magistro laipsnį (LL.M.) programą, kuri tenkina šį pažadą.

"Southwestern" lanksti bendra LL.M. Individualizuotų studijų programa skirta tiems studentams, kurie jau yra įgiję teisės laipsnį Jungtinėse Valstijose ar užsienyje, ir nori išplėsti savo teisines studijas pagal savo asmeninius ir profesinius tikslus.

Kaip studentas iš Pietvakarių LL.M. programą galite kurti savo mokymo programas iš daugiau kaip 150 kursų, skirtų teisės sričiai, kuri jums labiausiai taps naudinga. Daugiau kaip ketvirtadalis mūsų fakulteto turi tarptautinę patirtį. LL.M. laipsnis reikalauja 24 kreditų valandų po JD kursinių darbų ir gali būti baigtas visą arba ne visą darbo dieną ir gali prasidėti rudenį ar pavasarį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southwestern Law School

"Southwestern" siūlo išsamiausią po JD studijų programą, vedančią į teisės magistro (LL.M.) laipsnį pramogų ir žiniasklaidos teisės šalyje. Pagal teisės mokyklo ... [+]

"Southwestern" siūlo išsamiausią po JD studijų programą, vedančią į teisės magistro (LL.M.) laipsnį pramogų ir žiniasklaidos teisės šalyje. Pagal teisės mokyklos "Donald E. Biederman" pramogų ir žiniasklaidos teisės institutą "Southwestern" rengia dabartinius advokatus ir naujus teisės absolventus praktikuojantiems kūrybinėse pramonės šakose, tokiose kaip filmas, televizija, muzika, teatras, reklama, sportas ir žiniasklaida. Ši LL.M.

Programos funkcijos:

aštuoni visą darbo dieną dirbančių profesorių, turinčių didelę pramonės patirtį, ir papildomų fakultetų sąrašo, kuris rašo "Kas yra kas" iš pramogų ir žiniasklaidos teisės baroturtinga ir įvairi mokymo programa, apimanti per 45 kursus, pradedant nuo pagrindinių dalykų iki daugybės specializuotų temųišsami externship programa, apimanti daugiau nei 50 nustatymų, tokių kaip studijos, gildijos, agentūros, advokatų kontoros ir kt.Pramogų ir meno teisės klinika, kurioje studentai teikia verslo ir teisines paslaugas nepriklausomiems kino kūrėjams ir kitiems kūrybingiems menininkams"Entertainment Law Firm Practicum"prestižinė vykdomoji taryba ir absolventų tinklastarptautinė pramogų teisės vasaros programa Londone, AnglijojeTarptautinio žiniasklaidos ir pramogų įstatymo leidinysapdovanojimą pelnęs pramogų įstatymo tinklaraštisReikalavimai programai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southwestern Law School

Southwestern Law School kviečia užsienio advokatų kontorų ir atskirų tarptautinių praktikų užklausas technologijų, pramogų ir intelektinės nuosavybės srityje, teikdama sp ... [+]

Southwestern Law School kviečia užsienio advokatų kontorų ir atskirų tarptautinių praktikų užklausas technologijų, pramogų ir intelektinės nuosavybės srityje, teikdama specializuotus mokymo pasiūlymus, skirtus LL.M.

Stiprėjanti informacija ir komunikacija, teisės praktika tampa vis globalesnė. Southwestern Law School , įsikūrusi labiausiai kultūriniu požiūriu įvairiame JAV mieste, ir pramogų ir technologijų pramonės centre, siūlo individualizuotą patirtį ir žinias apie konkrečią sritį šiose ir kitose srityse. Be pagrindinių intelektinės nuosavybės ir sutarčių teisės kursų, "Southwestern" siūlo daugiausia pasirenkamųjų dalykų, susijusių su pramogų ir technologijų įstatymais, leidžiant specializuotoms specializacijoms pasaulio praktikams. Koks bus JAV ir jos kaimynių persvarstytų tarptautinės prekybos sandorių poveikis? Kas yra nugalėtojai ir pralaimėjimai JAV neto neutralumo diskusijose? Kaip ES duomenų privatumo įstatymas paveiks naujoves ir konkurenciją? Kas yra Kinijos besivystanti pozicija dėl komercinių paslapčių? Kaip Holivudas bendrauja su tarptautinėmis kino industrijomis Kinijoje, Indijoje, Nigerijoje (ir neseniai Saudo Arabijoje)? Pasaulyje, kuriame klausimai pasikeičia taip greitai, kaip ir atsakymai, "Southwestern" rengia mokinius suprasti pagrindines teisines sąvokas, taip pat konkrečiai pramonei skirtą verslo praktiką, suteikiant jiems atitinkamą kontekstą ir įgūdžius, kad galėtumėte naršyti naujus jų darbdavių ir klientų poreikius.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba