St. John’s University School of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jono įstatymas

Šv. Jono įstatymas yra visa apimanti, priimanti ir svetinga bendruomenė, atspindinti didelę mūsų gimtojo miesto Queens, NY, „The World's Borough“ įvairovę. Nuo klasės iki stažuotės ir klinikinio darbo studijuodami užsienyje, mūsų studentai plėtoja teisėtvarkos įgūdžius, tikslinę kompetenciją ir profesinius ryšius, reikalingus baigti praktiką, visa tai palaiko mūsų puikus fakultetas, atsidavę karjeros konsultantai ir pasaulinis absolventų tinklas. Mūsų užimtumo ir teisinių egzaminų rezultatai nuosekliai priskiria mus prie geriausių Niujorko teisės mokyklų ir, kad ir kokį karjeros kelią jie pasirinktų, mūsų studentai neša su savimi šv. Jono Vincento vertybes, suprasdami, kad teisė yra pašaukimas, per kurį jie gali teisingai ir geriau gyventi. pasaulis.

132680_132520_www.stjohns.edu733AnitaStudentsHall20360x240.jpgŠv. Jono universiteto teisės mokykla / Šv. Jono universiteto teisės mokykla

Misija

Laikydamasis Šv. Jono universiteto Vincentiano misijos, Šv. Jono teisės mokykla siekia: Pasiekti akademinį meistriškumą įsipareigodami griežtai dėstyti, vykdyti mokslinius tyrimus ir novatoriškai pritaikyti žinias; Puoselėti įvairią bendruomenę, akcentuojančią pagarbą kiekvieno žmogaus teisėms ir orumui; Įtraukite studentus išsiaiškinti ekonominės ir socialinės neteisybės priežastis ir rasti pritaikomus, veiksmingus ir konkrečius sprendimus; Suteikti absolventams įgūdžių ir vertybių, reikalingų sėkmingai dalyvauti pasaulinėje teisininkų profesijoje.

Mūsų istorija

Šv. Jono universiteto Teisės mokykla duris atvėrė 1925 m. Rugsėjo 28 d. Įkurta praėjus 55 metams po to, kai Vincentiano bendruomenė atidarė Šv. Jono universitetą, mokykla iš pradžių buvo skirta mokyti vaikus, kuriems buvo atimta galimybė naudotis ekonomine veikla. ir švietimo galimybes. Pirmaisiais metais Teisės mokykloje užsiėmimai vyko terminalo pastate, teismo gatvėje 50, Brukline. Klasės užpildytos taip greitai, kad plėsti reikėjo beveik iškart. 1926 m. Rugpjūčio mėn. Mokykla išnuomojo papildomus plotus kaimyniniuose pastatuose. Netrukus net jie perpildė ir mokyklai reikėjo naujos įstaigos, kurioje augti. Vėliau jis persikėlė į naują keturiolikos aukštų pastatą Schermerhorn gatvėje 96, esančiame Bruklino centre.

Septintojo dešimtmečio pabaigoje sparčiai populiarėjant kolegijoms ir abiturientams, visas universitetas vėl pradėjo jaustis apribotas. 1970 m. Teisės mokykla surengė naujovišką naujojo pastato Queens universiteto miestelyje ceremoniją, kur šiandien stovi didžioji universiteto dalis. Teisės mokykla persikėlė į naujus namus 1972 m. - rado erdvės daugiau auditorijų, išplėstinę teisės biblioteką ir augančio fakulteto kabinetus. Šv. Jono įstatymas vėliau vėl išsiplėtė dėl geradario Leono Finley ʼ29, ʼ85HON, sukūrusio Finley salę, dosnumo. Dėl Jerome ʼ48, 84HON ir Maxine ʼ98HON Belson dosnumo buvo atnaujintas senesnis pastatas. Kombinuoti pastatai „Belson“ ir „Finley Halls“ suteikia patrauklią ir erdvią vietą Teisės mokyklai.

132681_132522_www.stjohns.edu417jumphomepageslide.jpgŠv. Jono universiteto teisės mokykla / Šv. Jono universiteto teisės mokykla

Teisės mokykla šiuo metu gali pasigirti daugiau nei 15 000 gyvų absolventų ir pritraukia studentus iš daugiau nei 200 kolegijų ir universitetų visame pasaulyje. Dabartinis maždaug 800 studentų būrys atstovauja įvairaus išsilavinimo studentams, kurie visi yra įgiję pranašumą bakalauro įstaigose ir kurių dauguma buvo įdarbinti prieš pradedant teisės studijas.

Jono įstatymas suteikia išskirtinį išsilavinimą, pagrįstą teisinio pagrindimo, rašymo, įgūdžių ir etikos pagrindais. Studentai įgyja patirties per 19 mokyklos centrų ir klinikų, išmoksta pažangiausių dalykų, kurie jiems padės sėkmingai įsitvirtinti šiuolaikinėje globalioje ir technologinėje profesijoje, studijuoja užsienyje Šv. Jono universiteto miestuose ir prisideda rengiant ir platinant teisines stipendijas per žurnalus. ir leidinius, visus vadovaujant ir prižiūrint tam skirtam fakultetui, administracijai ir personalui.

Teisės mokykla negailestingai sutelkia dėmesį į rezultatus, kurie yra svarbiausi studentams, jų šeimoms ir absolventams. Šv. Jono valstija užima aukštą vietą barų judėjime ir užimtume, o absolventai dosniai aukoja savo laiką ir išteklius norėdami padėti dabartiniams studentams. Visą darbo dieną dirbantis 43 fakultetas skelbia geriausiuose šalies žurnaluose ir yra parašęs knygų įvairiomis temomis, kartu pagyręs studentus už jų dėstymo ir kuravimo kokybę. Papildomas fakultetas, kurį sudaro daugiau kaip 100 advokatų ir teisėjų, moko pažangiausių dalykų ir užpildo mokymo programą įgūdžių lavinimu.

Nuo nuolankios veiklos pradžios Brukline, Šv. Jono teisės mokykla ir toliau teikia švietimo galimybes, abiturientai, puikiai pritaikyti XXI amžiaus iššūkiams.

132682_132521_www.stjohns.edu59kimathi360x240.jpgŠv. Jono universiteto teisės mokykla / Šv. Jono universiteto teisės mokykla

Vietos

Niujorkas

Address
8000 Utopia Parkway
11439 Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis