Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Šv. Tomaso universiteto teisės mokyklą

1984 m. Įkurta Šv. Tamo universiteto mokyklų teisė yra visiškai akredituota Amerikos advokatų asociacijos ir yra Amerikos teisės mokyklų asociacijos narė. Tai yra katalikų universiteto ir teisės mokyklos dalis, kurioje svarbiausios vertybės.

"St. Thomas Law" rengia ir baigia teisininkus, kurie gali taikyti teisinius principus sprendžiant ir sprendžiant vis sudėtingesnės ir kintančios visuomenės problemas. Tvirta teisės mokyklos akademinė programa pabrėžia visą gyvenimą trunkantį mokymąsi ir stipendijas individualioje, rūpestingoje aplinkoje. Siekdami šio tikslo, mes ir toliau siekiame kompetencijos mokymo, stipendijų ir bendruomenės darbe.

"St. Thomas Law" siūlo platų klinikinių, praeities ir stažuočių galimybes, siekiant toliau stiprinti mūsų studentų teisinį mokymą.

60476_pexels-photo-613508.jpeg

Faktai

Įkurta

Šv. Toso universitetas buvo įkurtas 1961 m. Kaip Biscayne kolegija pagal Augustinijos maldininkų įsakymą. Baigus universiteto statusą, įstaigos pavadinimas buvo pakeistas į Šv. Tamo universitetą, kad atspindėtų jo Kubos paveldą. Universitetas atskleidžia savo šaknis Universidad de Santo Tomas de Villanueva, įkurta 1946 m. ​​Havanoje, Kuboje, Amerikos Augustinians su Europos Augustiniečių pagalba.

Šv. Tomo universiteto teisės mokykla yra viena iš tik dviejų akredituotų katalikų teisės mokyklų į pietus nuo Džordžtauno universiteto teisės mokyklos Vašingtone.

60477_justice-law-case-hearing-159832.jpeg

Studentų ir fakulteto santykis

15 iki 1

Studentų paleidimo akademiniai žurnalai

  • "The St. Thomas Law Review"
  • Tarpkultūrinė žmogaus teisių apžvalga
  • Kompleksinių ginčų žurnalas (internete)

Studentų organizacijos

Daugiau nei trisdešimt studentų organizacijų, daugelis plačiai dalyvauja viešųjų paslaugų projektuose.

Biblioteka

Teisės informacijos centras yra Šv. Tomaso universiteto teisės mokyklos intelektinis centras. Teisės biblioteka, garsiai įsitraukusi į Teisės mokyklos mokslinių tyrimų ir mokymo misijas, turi žinomą kolekciją ir pažangiausius išteklius, platų paslaugų spektrą ir kviečia studijų vietas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

LLM

St. Thomas University School of Law

Sveiki atvykę į LL.M. Programa "Tarpkultūrinės žmogaus teisės" Šv. Tomaso universiteto teisės mokykloje! Šis novatoriškas LL.M. Programa yra skirta išsamiai instruktuoti ... [+]

Sveiki atvykę!

Šis novatoriškas LL.M. Programa yra skirta išsamiai instruktuoti kritinį mūsų laiko klausimą: žmogaus orumo apsaugą įvairiose politinėse, socialinėse, ekonominėse ir kultūrinėse srityse. Advokatai, vyriausybės pareigūnai, mokytojai, žmogaus teisių aktyvistai, verslininkai ir moterys, besiribojančios su žmogaus teisėmis ir socialiniu teisingumu, yra kviečiamos į Šv. Tomo universiteto Teisės mokyklą Majamyje siekti aukštojo mokslo laipsnio vienoje iš dinamiškiausių tarptautinių teisė: tarpkultūrinės žmogaus teisės.

Jungtinių Tautų ir žinomų mokslo centrų dėstytojai, įgiję visuotinai pripažintą fakultetą, sukuria labai stimuliuojančią mokymosi aplinką ir žada sunkiausią akademinę savo karjeros patirtį. Žymūs svečių dėstytojai:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Majamio sodai
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

St. Thomas University School of Law - Alumni Spotlight

Address
St. Thomas University School of Law 16401 NW 37th Ave, Miami Gardens, FL 33054
Majamio sodai, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos