Syracuse University - iSchool

Įvadas

Oficialus aprašymas

Informacinių studijų mokykla (iSchool) , įsteigta 1896 m. Ir pervadinta į Originalinę informacinę mokyklą 1974 m., Turi ilgametę novatoriškumo ir pokyčių tradiciją. Mūsų idealai ir vertybės yra mūsų sėkmės pagrindas.

" ISchool" yra glaudus studentų, dėstytojų ir darbuotojų susibūrimas , įsikūręs didžiausiame Sirakūzų universiteto miesteliu. Be to, daugiau nei 10 000 absolventų visame pasaulyje bendradarbiauja su šiuo metu universitetuose ir internetiniais moksleiviais per inovacines programas ir tinklų renginius.

Patirtys

Šiandien viena iš labiausiai vertingų prekių yra informacija, o "iSchool" teikia tarpdisciplininę, bendradarbiavimo patirtį, kad studentai taptų besivystančiomis informacijos studijų srityje.

Kelionių seminarai per Europą ir Aziją suteikia pasaulinę perspektyvą. Vietos kelio keliones į Silicio slėnį, Čikagą, NYC ir kt. Siūlo įžvalgas ir ryšius su pagrindinėmis informacinėmis pramonės šakomis visuose ekonomikos sektoriuose: valstybinėse, privačiose ir ne pelno organizacijose.

Fakultetas

Mes didžiuojamės žinomais fakulteto nariais, kurie teigiamai vertina tai, ką jie daro. Studentai ir fakultetai mokosi vieni iš kitų pasitelkdami bendrus intelektualinius įgūdžius ir atitinkamą mokymo programą bendradarbiaujant visose mokyklos studijų programose.

Tyrimai

Kiekvienais metais iSchool gauna milijonus dolerių vyriausybės ir įmonių finansuojamiems moksliniams tyrimams. Finansavimo agentūros yra Nacionalinis mokslo fondas, Nacionaliniai sveikatos institutai, JAV gynybos departamentas, Muziejų ir bibliotekų paslaugų institutas, "Imagining America" ​​ir "United Business Media". Mokykloje yra keletas tyrimų centrų, kurie teikia gyvybingą aplinką novatoriškų mokslinių tyrimų idėjų kūrimui.

Vizija

"ISchool" yra visuotinai pripažintas lyderis pažangių žinių srityje ir kurdamas kūrybingus, apgalvotus ir techniškai galingus informacijos srities lyderius.

Misija

"ISchool" misija - išplėsti žmogiškuosius gebėjimus, sujungiant žmones, informaciją ir technologijas. Iskolos fakultetas ir personalas yra pasirengę rengti mokinius būti lyderiais informacinėje srityje, tobulinant žinias ir naudojantis informacija, siekiant išspręsti problemas, su kuriomis susiduria asmenys ir organizacijos. Kartu iSchool poveikio moksliniai tyrimai ir informacijos profesija fakultetai, darbuotojai ir studentai per mūsų stipendiją, griežtos švietimo galimybės ir įsipareigojimas teikti paslaugas, kuriais siekiama tobulinti mokslą, gerinti profesinę praktiką ir prisidėti prie bendruomenių, kuriose mes gyvename, ir plačiau visuomenė.

Vertybės

"ISchool" kultūra, ugdymo turinys ir sprendimų priėmimas vadovaujasi mūsų bendromis vertybėmis.

  • Stipendija. Mes siekiame visų formų stipendijų. Mes remiame universiteto viziją ir dedame save kaip pasaulinės klasės studentų centruojančią mokslinių tyrimų įstaigą. Mes skatiname šį tikslą per atradimą, kūrimą, pritaikymą, integraciją ir aktyvų mokymąsi.
  • Pasaulinė įvairovė ir įtrauktis. Mes esame įvairūs įvairiais aspektais ir mes atsižvelgiame į mūsų skirtumus. Sudėtingos problemos reikalauja daugialypės analizės ir sprendimų. Mokykla skatina daugybę balsų sprendžiant svarbias informacijos problemas. Mokykla siekia žmonių, kurie gerbia nuomonių ir perspektyvų įvairovę, ir kurie puoselėja diskusijų ir diskusijų įtampą.
  • iSchool of One. Mes esame vieninga mokykla. Fakultetas, personalas ir studentai dirba kartu, o ne kaip asmenys ar grupės, atstovaujančios konkrečiai sričiai, kurioje jie dirba arba yra susiję. Mes užginčiame save pasinaudoti bendros informacijos srities paradoksu, kuris pasireiškia daugybe profesinių išraiškų.
  • Kokybė. Mes siekiame kuo aukštesnio lygio kompetencijos ugdyti mokymo programas, mokslinius tyrimus ir mokymosi rezultatus. Mes siekiame, kad mūsų studentai ir absolventai galėtų kurti puikius sprendimus, kurie išplėstų žmonių gebėjimus.
  • Naujovės. Informacinės technologijos suteikia galimybes išplėsti sienas, kurios įmanomos daugelyje žmonių veiklos sričių. Siekiame tobulinti visuomenę, atskleidžiant informacijos, technologijų ir žmonių sinergiją, leidžiančią šiuos pasiekimus.
  • Vientisumas. Mes laikomės aukščiausių etinių informacijos ir praktikos naudojimo informacijos profesijose standartų.

Vietos

Sirakūzai

Address
Hinds Hall,343
13210 Sirakūzai, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: