Thomas Jefferson School of Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki

Mūsų misija yra suteikti puikų teisinį išsilavinimą tarptautiniu mastu veikiančiai, įvairialypei studentų grupei. Nors mūsų gyvenamoji JD programa gyvuoja dešimtmečius, mūsų internetinės magistrantūros programos yra viena iš ilgiausiai galiojančių teisinių mokyklų internetinių magistro programų pasaulyje. Mes prisijungę internete nuo 2008 m.

APIE MUS

Thomas Jefferson School of Law absolventų programos pateko į šešių geriausių internetinio verslo teisės programų sąrašą per onlinemasters.com ir siekia aukščiausio meistriškumo. Thomas Jeffersonas garsėja mūsų lengvai prieinamu, pasaulinio lygio fakultetu. Mes taip pat diegiame moderniausius internetinius mokymo metodus, prieinamus bet kurioje rinkos vietoje.

AKADEMIKA

Intelektinė, išsiskirianti, išsami ir įvairiapusė akademinė programa Thomas Jefferson School of Law naujoviškos internetinės magistrantūros programos [Teisės magistras (LLM) ir Teisės magistro laipsnis (MSL)] turi keletą šių funkcijų:

  1. Susikoncentruokite į vieną iš šių sričių: Mokesčiai, Finansinės paslaugos ir turto valdymas arba Finansų atitiktis ir rizikos valdymas
  2. Užpildykite vos vienerius metus
  3. 100% internetu, patogu, kad atitiktų jūsų tvarkaraštį
  4. Siūloma per Kalifornijos akredituotą teisės mokyklą, sutikus su visomis magistrantūros programomis Kalifornijos advokatų ekspertų komitete
  5. Galima advokatams ir ne advokatams

Taip pat yra dvi (2) gyvenamosios vietos LLM programos - LLM Amerikos teisinių studijų ir LLM praktinių įgūdžių srityje .

Šios programos yra prieinamos visiems, jau turintiems JD / LLB (arba lygiavertį) laipsnį, ir jas galima baigti vos per vienerius metus. Jie gyvena mūsų nuostabiame pastate San Diego miesto centre, Kalifornijoje, kur galite įgyti praktinės patirties ir gauti daugiau specializuotos informacijos apie tam tikrus įstatymų aspektus.

Mūsų LLM Amerikos teisinių studijų programos studentai priima dėl kelių priežasčių, pavyzdžiui, dėl tinkamumo laikyti Kalifornijos, Niujorko, Teksaso, Vašingtono DC ir Džordžijos valstijos advokatų egzaminus. Be to, siekiant geriau patenkinti klientų, susidūrusių su JAV įstatymais, poreikius.

Mūsų LLM praktinių įgūdžių studentai yra studentai, kurie tiesiog nori specializuotis ar tobulinti savo įgūdžius tam tikru įstatymo aspektu, ir tai yra puikus būdas tai padaryti.

Tiems, turintiems JD / LLB (arba lygiavertį) laipsnį ir LLM laipsnį, Thomas Jeffersonas didžiuojasi siūlydamas 100% teisinių mokslų daktaro laipsnį (JSD) internetu.

Ši penkerių (5) metų 100% internetinė programa yra puikus jūsų teisinės karjeros priedas, padedantis jus pažengti pirmyn ir suteikti jums pranašumo tęsiant karjerą. Dirbdami su dėmesingų dėstytojų komanda, tyrinėsite ir ginsite baigiamąjį darbą, galų gale turėsite išsamių žinių apie pasirinktą temą. Tai labai konkurencinga programa, kurios perkėlimo kreditus galite gauti iš jūsų LLM.

Norėdami gauti daugiau informacijos, užpildykite formą arba susisiekite su priėmimo vieta @ TJSL .edu ir mes mielai aptarsime visas šias programas su jumis toliau.

Vietos

San Diego

Address
Thomas Jefferson School of Law,
701 B Street, Suite 110

CA 92101 San Diego, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis